Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Dost sağlam değil ki sırtını yaslayasın, hain bir değil ki uğraşasın. 

Benimkini sorup soruşturup kenidinize gelince sır küpüne kesilmeniz, bir şey olmadı diye kestirip atmanız yetmez mi? Nasıl gördüğünü, neyini sevdiğini anlatabilirsin, anlatılacak çok şey var aslında ama karşınızdakini anlatılacak adam görmemişsiniz demek ki...

Tamam bak anlatayım içimden geleni :D @Beytize seni de etiketleyeyim 

Spoiler

Şimdi nerden başlasam kendimi o zamanlar betimleyerek başlıyım en iyisi :D Ortaokul sondu sanırsam ben konuşmak istediğim kişilere karşı özgüvenli, tanımak istemediğim kişilere karşı çekingen biriydim hatta baya çekingen ve yani arkadaş olarak gördüğüm kız sayısı bir elin parmağını geçmez hiçbiriyle konuşmak istemiyordum bağnaz biriydiler hatta o zamanlar sevdiğim şeyleri bile sevmemeye başladım yine de konuştuğum kişiler vardı. O zamanlar derslerde önemliydi (Ki şimdi daha da önemli) ve oraya kadar aldığım notlar hep yüksekti işte deneme sınavları olsun falan ama o zamanlar bizim sınıfta bir kız vardı ve diğerlerinden tanışmayı çok istediğim biriydi ama bir yandan da çok önyargılı olduğum biriydi hem gereğinden fazla tanışmak istiyor hem de gereğinden fazla önyargılıydım sonra işte ben kızla ilgili hayaller kurmaya başladım ama evlenelim çocuk yapalım hayalleri falan değil kızla kardeş olduğum bir hayal falan yani asla ve asla işte sevgili olalım evlenelim hayali kurmadım. Kızın arkadaş ortamı bir hayli kötüydü, kız hiç küfür etmeyen, sakin ve gayet yardımsever biriydi ama arkadaş ortamı gerçekten kötüydü ben bu duruma çok üzülürdüm. Yavaş yavaş kızla kurduğum hayaller değişiyordu ve ona oranla psikolojim bozuluyordu, derslerde sürekli kızı izlerdim ne yapıyor çözdüğü sorulara bakardım işte nasıl yapmış falan benim ön sıramda oturuyordu arada benden kitabımı falan da istiyordu o zaman birkaç soruyu yapardı, yalnız sapıklık değil ha Kondou gibi :D sadece hal ve hareketlerini izlemek istiyordum, tek istediğim buydu... Ancak duygularım zamanla değişti hani başta anlattım ya tanışmak istemek ve önyargı diye; o aşka ve  nefrete dönüştü ve kızla artık evlenme hayali falan kuruyordum her gece sırf bu hayaller için erken yatağa girip 1-2 saat bu hayali kuruyordum. O olgunluğu, karakteri fiziksel görünüşü her şeyi bana çok güzel ve çok çirkin gözüküyordu, sonra bir şey olmadı işte :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:
  İçeriği Görüntüle

Direkt bir harem olmuyor ama bir çok kız ana karakter olan Okazaki'den hoşlanıyor. 

Tiyatrocu kızda ana karakter ve adı Nagisa. :) Nagisa biraz değişik bir tipleme, çekingen ve asosyal birisi ayrıca hiç özgüveni yok. O yüzden bir şeyler yapmaya çalışıyor ama beceremiyor gibi düşün. Yani aslında orada gerçek hayata benzer bir çok tipleme var, animeyi bitirince bunun üzerine konuşuruz. 

Clannad'da favori karakterim;

İçeriği Gizle

clannad-kyou.jpg

hikaye ilerledikçe favori bir karakterim olursa yazarım ben de :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

explorer, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

iyi gidiyor, ders kanalını en önemli sınav vardı baya zaman alan onun için kullandım sadece diğer sınavları çalışmadan geçiyom gibi o yüzden pek girmiyom, senden naber

Bende iyiyim, bir arkadaşla kendimizi çalışma kampına aldık, bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Finallere 1 aydan az kaldı o yüzden tam gaz devam. :) Birazdan kaçarım zaten. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

explorer, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

günaydınlar

@Mutaika nasılsın, konuşmayalı baya zaman oldu

Harbi uzun zaman oldu, ben de işte iyi-kötü yaşıyorum sen nasılsın? nelerle uğraşıyorsun? 

sakurademon, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

yok, genelde bir şey söylemeden önce eğer söyleyeceğim şey kritik bir şey ise düşünüp öyle söylerim ama buradayken insanların sınırlarını bilmediğim için hiç kalkışmıyorum :D

İçeriği Görüntüle

haremi ben de sevmem ama bana haremi anımsatmadı hiç, diğer dünya olayını ben de baya merak ettim

:D  karakterlerden de bir tek şu tiyatro klübünü açmaya çalışan kıza biraz gıcık oldum çünkü ana karaktere (isim hafızam kötü olduğu için isimleri hemen unutuyorum kusura bakmayın) başına çok iş açıyorum özür dilerim diyip bayılıyor ve daha fazla iş açıyor falan :D ama onun dışında karakterleri şu anlık seviyorum.

Burayı kısa sürede bırakıp gitmezsen bizi tanırsın zaten (Soğuk oldu galiba)

Spoiler

Harem değil zaten ama birkaç etrafında geçince ve bizim Sunohara'ydı galiba o reisin hakkı yenilince üzülüyor insan :D

Tiyatro kulübünü açmaya çalışan kız kimdi hiç hatılamıyorum ya :D @pegasusejder Nagisa mıydı?  Hah tamam sonraki betimlemeden anladım Kesin Nagisa'dır :D Okazaki reis (Ana karakter) alfa biridir ama 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sakurademon, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

belki başlarda olduğum için henüz o tür olaylar gelişmemiştir ama ilerledikçe kayıyor mu hareme? yani kaysa da animeyi sevdiğim için bana sorun olmaz

:D

yani genelde başıma bir şey geldiyse onla dalga geçerim, kara mizahı severim ama abartmamak için nadiren yaparım, ya da bir olay üzerinden espriler yaparım aklımda bunlar geldi şimdilik :) 

Şöyle bir şey söyleyeyim ben dindar bir insanımdır, yani aslında normal bir dindarlık, namaz falan kılarım Kur'an okurum öyle işte. Düşünülenin aksine çok rahat bir insanımdır, insanların aklında dindar bir imaj çizince ister istemez sana karşı bazı şeyler oluşturuyor. Bir çok inançtan arkadaşım oldu ve hala görüşüyorum ve şakalaşırız. :D Mesela @Beytize'ye iman power ile ilgili bir şaka yaptığımda çok şaşırmıştı benden beklemiyormuş. :D 

Genelde insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmem ama onun haricinde bir çok şeyle dalga geçebilirim. Ailemin mizah yanı biraz güçlüdür, kelime oyunları falan çok yapılır. Mizahçı olmak bazen iyi oluyor ama bazı ciddi olaylarda ciddiyetini koruyamıyorsun ve bu sorun olabiliyor. Kara mizah da bilemedim ne kadar yapıyorum. :D 

Yani dediğim gibi ne varsa elinde gelebilirsin bana sıkıntı yok.:)

Mutaika, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam bak anlatayım içimden geleni :D @Beytize seni de etiketleyeyim 

İçeriği Görüntüle

Şimdi nerden başlasam kendimi o zamanlar betimleyerek başlıyım en iyisi :D Ortaokul sondu sanırsam ben konuşmak istediğim kişilere karşı özgüvenli, tanımak istemediğim kişilere karşı çekingen biriydim hatta baya çekingen ve yani arkadaş olarak gördüğüm kız sayısı bir elin parmağını geçmez hiçbiriyle konuşmak istemiyordum bağnaz biriydiler hatta o zamanlar sevdiğim şeyleri bile sevmemeye başladım yine de konuştuğum kişiler vardı. O zamanlar derslerde önemliydi (Ki şimdi daha da önemli) ve oraya kadar aldığım notlar hep yüksekti işte deneme sınavları olsun falan ama o zamanlar bizim sınıfta bir kız vardı ve diğerlerinden tanışmayı çok istediğim biriydi ama bir yandan da çok önyargılı olduğum biriydi hem gereğinden fazla tanışmak istiyor hem de gereğinden fazla önyargılıydım sonra işte ben kızla ilgili hayaller kurmaya başladım ama evlenelim çocuk yapalım hayalleri falan değil kızla kardeş olduğum bir hayal falan yani asla ve asla işte sevgili olalım evlenelim hayali kurmadım. Kızın arkadaş ortamı bir hayli kötüydü, kız hiç küfür etmeyen, sakin ve gayet yardımsever biriydi ama arkadaş ortamı gerçekten kötüydü ben bu duruma çok üzülürdüm. Yavaş yavaş kızla kurduğum hayaller değişiyordu ve ona oranla psikolojim bozuluyordu, derslerde sürekli kızı izlerdim ne yapıyor çözdüğü sorulara bakardım işte nasıl yapmış falan benim ön sıramda oturuyordu arada benden kitabımı falan da istiyordu o zaman birkaç soruyu yapardı, yalnız sapıklık değil ha Kondou gibi :D sadece hal ve hareketlerini izlemek istiyordum, tek istediğim buydu... Ancak duygularım zamanla değişti hani başta anlattım ya tanışmak istemek ve önyargı diye; o aşka ve  nefrete dönüştü ve kızla artık evlenme hayali falan kuruyordum her gece sırf bu hayaller için erken yatağa girip 1-2 saat bu hayali kuruyordum. O olgunluğu, karakteri fiziksel görünüşü her şeyi bana çok güzel ve çok çirkin gözüküyordu, sonra bir şey olmadı işte :D 

Önceden boş ver demek yerine bunu anlatmak çok mu zordu. :/ (Her türlü yiyeceksin azarı .) )

Spoiler

Zaten sevgi ve nefret aynı oranda ilerliyor genelde, ince bir çizgi var gibi ve bir anda diğer tarafa evrilebiliyor. İlk 2'sinde hiç soğuma falan olmadı ama sonuncusunda nedense her mesajını gördükçe falan soğumaya başladım. Yani bunlar çok değişken şeyler. Şu an bir şey yok mu? 

sakurademon, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

hikaye ilerledikçe favori bir karakterim olursa yazarım ben de :)

Zaten daha bir sürü karakter göreceksin. :D

explorer, Şimdi tarihinde yazdı:

kaç saat çalışıyonuz günlük

Biz direkt ders odaklı gitmiyoruz, aynı zamanda farklı şeylerle de ilgileniyoruz yani geleceğe yönelik. Mesela yabancı dil (Japonca + İngilizce), resim, web programlama, kitap okuma, arkadaş mesela çeviri de yapıyor, bunların haricinde ders de çalışıyoruz. Üniversite dersi şu an için günlük 2 saat çalışıyorum, diğerleri ise 5 saat falan sürüyor. Arkadaş benden daha yoğun çalışıyor (yaklaşık 9 saat + online dersler) ben biraz daha hafiften alıyorum. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harbi uzun zaman oldu, ben de işte iyi-kötü yaşıyorum sen nasılsın? nelerle uğraşıyorsun? 

Burayı kısa sürede bırakıp gitmezsen bizi tanırsın zaten (Soğuk oldu galiba)

İçeriği Gizle

Harem değil zaten ama birkaç etrafında geçince ve bizim Sunohara'ydı galiba o reisin hakkı yenilince üzülüyor insan :D

Tiyatro kulübünü açmaya çalışan kız kimdi hiç hatılamıyorum ya :D @pegasusejder Nagisa mıydı?  Hah tamam sonraki betimlemeden anladım Kesin Nagisa'dır :D Okazaki reis (Ana karakter) alfa biridir ama 

Aynen, kalırsan çok seversin bizleri ama gidersen üzersin bizi. :/ @sakurademon

Spoiler

Aynen Sunohara reis'in hakkı yendi...

Nagisa'dan bahsediyor. Okazaki'de şeye bayıldıydım, Kyoua geliyordu bir kız senden hoşlansa ne yaparsın diyor ya, Okazaki'nin cevap çok hoştu "Ben sorumsuz biriyim vaz geçmesini söylerdim.) :D

ichinose, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Aranızda domestic na kanojo izleyen var mı ? Bir şeyi çok merak ettimde.

Maalesef. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni bir şey yok üninin bitmesini bekliyorum gibi şuanlık, arada web novel okuyorum,

çok vasat biriymişim ya bir cümle neredeyse 2 3 ayımı anlattı :S

sen nelerle uğraşıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Biz direkt ders odaklı gitmiyoruz, aynı zamanda farklı şeylerle de ilgileniyoruz yani geleceğe yönelik. Mesela yabancı dil (Japonca + İngilizce), resim, web programlama, kitap okuma, arkadaş mesela çeviri de yapıyor, bunların haricinde ders de çalışıyoruz. Üniversite dersi şu an için günlük 2 saat çalışıyorum, diğerleri ise 5 saat falan sürüyor. Arkadaş benden daha yoğun çalışıyor (yaklaşık 9 saat + online dersler) ben biraz daha hafiften alıyorum. :D 

çok iyi ya

ben önce üni derslerine 2 saat çalışıyım düzen oturtunca kitap okumayı, olursa web tasarımını eklerim diyodumda,

düzen o kadar kolay oturmuyor daha ilk kısmı bile başaramadım, sanırım motivasyonum yok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.