Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

explorer, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

çok iyi ya

ben önce üni derslerine 2 saat çalışıyım düzen oturtunca kitap okumayı, olursa web tasarımını eklerim diyodumda,

düzen o kadar kolay oturmuyor daha ilk kısmı bile başaramadım, sanırım motivasyonum yok

Bizde yeni yeni oturtmaya çalışıyoruz, genelde birisi daha olunca biraz daha motive oluyorsun. Bende şu an tam tamamlayamayabiliyorum ama yola tam gaz devam etmeye çalışıyorum. Kitap okumayı biraz daha önceden oturtmuştum, onda da belli bir saat aralığı belirledim ve hemen hemen ne olursa olsun oturdum okudum kitap. :)

Yapabileceğinden daha fazlasını planlamaya çalışma, bununla ilgili uzun uzun bir şeyler yazardım ama gitmem gerekiyor. :) Başka zaman ayrıntılı yazarım, işin özü şu beyni kandırmak kötüdür. :D 

rimmuru, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim sen nasılsın?

Bende iyiyim ve görüşürüz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Önceden boş ver demek yerine bunu anlatmak çok mu zordu. :/ (Her türlü yiyeceksin azarı .) )

Tamam pega benden adam olmaz :D Forumda çok korkunç olmuyor tuhaf bir tatlılığı var

pegasusejder, 27 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen, kalırsan çok seversin bizleri ama gidersen üzersin bizi. :/ @sakurademon

İçeriği Görüntüle

Aynen Sunohara reis'in hakkı yendi...

Nagisa'dan bahsediyor. Okazaki'de şeye bayıldıydım, Kyoua geliyordu bir kız senden hoşlansa ne yaparsın diyor ya, Okazaki'nin cevap çok hoştu "Ben sorumsuz biriyim vaz geçmesini söylerdim.) :D

Maalesef. :/

@sakurademon sen bir kenara çekil, bakma yani spoiler konuşcaz :D

Spoiler

Okazaki aradağım serseri ya :D ama bence olgunlaşmış hali kat kat daha iyi

explorer, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

yeni bir şey yok üninin bitmesini bekliyorum gibi şuanlık, arada web novel okuyorum,

çok vasat biriymişim ya bir cümle neredeyse 2 3 ayımı anlattı :S

sen nelerle uğraşıyorsun?

hmm Geçmiş olsun :(

Belki bana anlatmaya gerek duymadın beni adam yerine koymadın :D (Şaka yapıyorum bu arada)

Bende işte boş zamanımda manga-anime falan işte

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutaika, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

hmm Geçmiş olsun :(

Belki bana anlatmaya gerek duymadın beni adam yerine koymadın :D (Şaka yapıyorum bu arada)

Bende işte boş zamanımda manga-anime falan işte

cidden o kadar ya, gönül isterdiki web tasarım öğrenip spora gidip, dropshipping felan açmak ama kitap bile okumuyorum webnoveli saymazsak D

öyle yani

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Şöyle bir şey söyleyeyim ben dindar bir insanımdır, yani aslında normal bir dindarlık, namaz falan kılarım Kur'an okurum öyle işte. Düşünülenin aksine çok rahat bir insanımdır, insanların aklında dindar bir imaj çizince ister istemez sana karşı bazı şeyler oluşturuyor. Bir çok inançtan arkadaşım oldu ve hala görüşüyorum ve şakalaşırız. :D Mesela @Beytize'ye iman power ile ilgili bir şaka yaptığımda çok şaşırmıştı benden beklemiyormuş. :D 

Genelde insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmem ama onun haricinde bir çok şeyle dalga geçebilirim. Ailemin mizah yanı biraz güçlüdür, kelime oyunları falan çok yapılır. Mizahçı olmak bazen iyi oluyor ama bazı ciddi olaylarda ciddiyetini koruyamıyorsun ve bu sorun olabiliyor. Kara mizah da bilemedim ne kadar yapıyorum. :D 

Yani dediğim gibi ne varsa elinde gelebilirsin bana sıkıntı yok.:)

yani ister istemez oluşuyo bir ön yargı insanlar dini inançlarını açıklayınca ama sen dindar olsam da rahatım dediğin için bende o ön yargı oluşmadı. benim de farklı dini inançları olan arkadaşım var gayet iyi anlaştığım hatta bence her türlü insanlar takılarak farklı bakış açılarını da görmek insana çok şey katıyor :) bende insanların fiziksel özellikleri veya alınmaları muhtemel olan özellikleriyle dalga geçmem fiziksel özellikle dalga geçeceksem sadece kendimle dalga geçerim ya da çok yakın arkadaşlarımla birbirimizle dalga geçeriz alınmayacağımızı bildiğimiz için. Ailen konusunda şanslıymışsın eğlenceli olmalı sizin aile, bizimkilerin genelde mizahları iyi değildir. aynı şekilde senin mizahını da merak ettim ve kötü niyetli olduğunu düşünmediğim için bana da her şekilde şaka yapabilirsin alınmam :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.