Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Neler izleyip okuyorsun bakayım? 

Ben şu sıralar Lovecraft'ın bütün hikayelerini okuyorum, biraz uzun olduğu için başka kitaba geçemiyorum. :D Ders niye çalışmıyorsun?

Benjamin Franklin in biyografisini okuyorum şu anda Manga olarak genelde Kore ya da Çin mangaları okuyorum Japon olunca da bl okuyorum 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Neler izleyip okuyorsun bakayım? 

Ben şu sıralar Lovecraft'ın bütün hikayelerini okuyorum, biraz uzun olduğu için başka kitaba geçemiyorum. :D Ders niye çalışmıyorsun?

Aslında çalışıyorum ama çok değil zaten bir kere dinleyince yine üstelemeye ne gerek var :blush-crazy-rabbit-emoticon:* suçluluk hisseder * 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame777, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Benjamin Franklin in biyografisini okuyorum şu anda Manga olarak genelde Kore ya da Çin mangaları okuyorum Japon olunca da bl okuyorum 

Ben manga olarak İnnocent diye bir şey okuyorum, çizimleri falan da çok güzel geliyor bana. 

Akame777, Şimdi tarihinde yazdı:

Aslında çalışıyorum ama çok değil zaten bir kere dinleyince yine üstelemeye ne gerek var :blush-crazy-rabbit-emoticon:* suçluluk hisseder * 

:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben manga olarak İnnocent diye bir şey okuyorum, çizimleri falan da çok güzel geliyor bana. 

:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Bi ara bakarım bu arada hangi siteden okuyorsun ben genellikle İngilizce okuyorum çünkü Türkçe çok olmuyor yada uygulamayla Japoncadan İngilizceye çeviriyorum . Ama ders çalışıyorum deha olduğum için ( deha değildir ) çok çalışmama gerek yok ( aslında var ) . Ama merak etme arkadaşım beni   tehdit ederek çalışmamı sağlıyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame777, 58 dakika önce tarihinde yazdı:

Bi ara bakarım bu arada hangi siteden okuyorsun ben genellikle İngilizce okuyorum çünkü Türkçe çok olmuyor yada uygulamayla Japoncadan İngilizceye çeviriyorum . Ama ders çalışıyorum deha olduğum için ( deha değildir ) çok çalışmama gerek yok ( aslında var ) . Ama merak etme arkadaşım beni   tehdit ederek çalışmamı sağlıyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İnnocent'i mangadex'ten okuyorum onun haricinde okuduğum mangalar genelde Türkçesi olan mangalardı veya bende gidip ingilizcesini okudum. 

Oh oh ne güzel arkadaşın var öyle. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.