Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

20 minutes ago, Gorjek said:

Günler çok kısa, benim ders yapmadığım zamanlarda bile yapmak istediklerimi yapamıyorum bazen.

Aynısı bana oluyor bazenleri :( Okula giderken bu kadar kısa gelmiyordu. Aman ya, görecelik kanunu :(

21 minutes ago, pegasusejder said:

Çok fazla izleyince cidden bir yerden sonra bıkkınlık hissi geliyor, bence listeni yavaş yavaş tadını çıkartarak izlemeye çalış. .)

Belki bir zaman. Ama yakında olacağını zannetmiyorum. :) Daha büyük dörtlünün birine bile başlamadım. Sadece Fairy Tailin birkaç chapterini okumuştum. Yazın gömüleceğim onlara.

18 minutes ago, Sitonyum said:

Benim de hiçbir şey yapasım olmuyor ama mecburum :( Bu arada herkese iyi akşamlar.

İyi akşamlar sana da. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Bir haftasonu daha bitiyor. Bir daha böyle uzununu nerede bulacağım. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ahhh yarın sabah 8 de dersim var 6 saatlik kendimi hiç hazır hissetmiyorum.:bled2-onion-head-emoticon:

Ari01, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

Doğru aslında, şunun şurasında ara tatile bir şey kalmadı. Asıl maraton ondan sonra başlıyor. :dying-onion-head-emoticon: Bazen sadece animelerdeki otakular gibi olup 7-24 bilgisayar karşısında anime izlemek istiyorum. Henüz izleyecek güzel animeler bitmemişken. Zaten öyle kolay kolay bıkmam ben :D, bıksam bile izleyecek tonla dizi film var. Hayat geçen sene karantina döneminde, ders çalışmak gerekmezken güzeldi.

@rimmuru-san, vaktinin kıymetini bil :)

Ben onu bir dönem yaptım ama zamanlaması çok kötüydü.

Sınava 2 ay kalmıştı :uhuhuh-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

O sıralar sağlam öneriyordum da sonradan iyice üşendim. :D 

Sen anca gelip hafifçe bir ReLife deyip gidiyordun. :D :D 

Çok fazla izleyince cidden bir yerden sonra bıkkınlık hissi geliyor, bence listeni yavaş yavaş tadını çıkartarak izlemeye çalış. .)

Ben yasak gelene kadar klon atarak anime öneriyordum ama yasak gelince hepsi yalan oldu.

Doğru hangi öneriye gitsek cafi-chan re life önerip uçmuş oluyordu.

Bu konuda pegaya katılıyorum bir şeyi çıkıyor daha sonra doygunluğun zirveye çıkınca en iyi animelerden dahi zevk alamaz oluyorsun.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim derslerim 8 saat sürüyor, üstüne 1 saat de etüt yapıyorlar.

Spoiler

Bu konuda pegaya katılıyorum bir şeyi çıkıyor daha sonra doygunluğun zirveye çıkınca en iyi animelerden dahi zevk alamaz oluyorsun.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Düşüncesi bile korkunç. :freezing-onion-head-emoticon:

4 minutes ago, BURUN said:

Ahhh yarın sabah 8 de dersim var 6 saatlik kendimi hiç hazır hissetmiyorum.:bled2-onion-head-emoticon:

Ben onu bir dönem yaptım ama zamanlaması çok kötüydü.

Sınava 2 ay kalmıştı :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Ben yasak gelene kadar klon atarak anime öneriyordum ama yasak gelince hepsi yalan oldu.

Doğru hangi öneriye gitsek cafi-chan re life önerip uçmuş oluyordu.

Bunu yapmak her yiğidin harcı değildir, işte Burun-san.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tutturuuu, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar o vakit geldi çattı.

Burada geçirdiğim zamanda eğlendim güldüm dert yandım,

ve yanımda oldunuz.

Çok teşekkürler.

Ancak düşünüp taşınınca  kendi iyiliğim için hesabı silme kararı aldım.

Az önce admine mesaj atarak talebimi belirttim

İsteğime saygı duyacağınızı biliyorum :)

@pegasusejder  eğer makisefeyza gelirse onu bekledim diye haber verirsin iletilerim de silinecek ya:cute1-onion-head-emoticon: Kitap mevzusu kaldı ama olsun...Immm ,Ben önden gidiyorum  :bye-crazy-rabbit-emoticon:Bana yaptğın tüm yardımlar için teşekkürler :)

@MikasaWithInTheFire o günün telafisi olmaybilir ama beni affedeceğinden eminim :)Teşekkürler :)

@GorjekSeninle konuşurken eğlenirdim yeni yıla sizinle konsuşarak girdim demek neymiş o inanış yanlışmış klerklekgnl

@rimmuruMekanın analizcisi lakabını ben verdim gelecek nesillere gölgelerde kaybolmuş tutturuuu yu anlat ve birileri nickimi çalmasın

Ahh bu arada eğer oyle bişi olursa korkunç olur adıma paylaşımlar yapmak fln tüh tüh

Neyse bida gelmicemi biliyorsunuz kimseye kanmayın ;)

@BURUN Seninle iyi ikili vadedebilirdik naparsın  :/ senpai ;)

@Pseudohomophylus Abla gerçekten teşekkür ederim tam bir senpai oldun bana:blush-crazy-rabbit-emoticon:

@Mutaika nickimin güzel olduğunu soyleyen sen ,onu kimseye çaldırtma

tutturuuu (aslında çalsalar da olur onlara bıraktığım miras olsun ;) sadece benim olmadığını bilin :)

@heymely seninle az konuşmuşsak da elveda deme zamanı sanırım:bye-crazy-rabbit-emoticon:

@makisefeyza bana selam yazdığından beri tekrar girmeni bekledim, bilesin. :/

@Pika-sama o bilmediğim animeyi bulmama yardım ettiğin için teşekkürler.Kardeşine iyi bak iyiliği ara ve onu ona götürmeye çalış :)

@Ucanbirkedi Abine iyi bak  iyiliği ara ve onu ona götürmeye çalış :)

@ChaneLaforet Gölgelerde stalkerliği devam ettiririm belki ;)

Bunu kopyalayın hesabımı sildikten sonra gelen olursa ona yazdıklarımı okusun :)

Tüh  gerçekten içimde bir boşluk hissettim ama iletiyi atıyorum.

(İmzamı da killua ile gon un ayırlma sahnesi yapacaktım...)

İyi kalın,iyilikle kalın . :)

Kendine çok iyi bak... özleyeceğiz seni.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yumulonely, 02.01.2021 - 13:15 tarihinde yazdı:

@lntegral forumda her zaman konuşmak istediğim ama asla zamanı denk getiremediğim kişi sjhshsjshsj
Açıkçası ben sohbetini gayet seviyorum. Şu ana kadarki sohbetin için de sana teşekkür ediyorum
:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: 

Ah sen ne kibarsın yahu :angel2-onion-head-emoticon: Teşekkür ediyorum :super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim derslerim 8 saat sürüyor, üstüne 1 saat de etüt yapıyorlar.

İçeriği Görüntüle

Düşüncesi bile korkunç. :freezing-onion-head-emoticon:

Bunu yapmak her yiğidin harcı değildir, işte Burun-san.

Çok piste sıçtım ama sen yapma asdasdasd

Geçen sene karantinadan öyle bizde de aynıydı

Saat 8 30 da ders başlardı saat 17 ye kadar.

Onun dışında haftada 3 günde akşam etütlerine katılıyordum evde oturmuyorduk çok şükür.

Karantina ağzıma etti benim bütün çalışma düzenim patladı.:bled2-onion-head-emoticon:

Ama yine olsa yine yaparım :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

lntegral, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah sen ne kibarsın yahu :angel2-onion-head-emoticon: Teşekkür ediyorum :super-onion-head-emoticon:

Abii hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.