Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

2 minutes ago, BURUN said:

Çok piste sıçtım ama sen yapma asdasdasd

Geçen sene karantinadan öyle bizde de aynıydı

Saat 8 30 da ders başlardı saat 17 ye kadar.

Onun dışında haftada 3 günde akşam etütlerine katılıyordum evde oturmuyorduk çok şükür.

Karantina ağzıma etti benim bütün çalışma düzenim patladı.:bled2-onion-head-emoticon:

Ama yine olsa yine yaparım :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Abii hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:

Karantina beni de çok etkilemişti geçen sene. Uyku düzenim falan da tümden gitmişti. Gece 3 lere 4 lere kadar uyumaz, sabah 5 saat derse girer ondan sonra uyuyakalırdım. Bi de bu döngü hiç aralıksız 1 ay tekrar etmişti, sonra rahatladım çok şükür. 

Seni engellemesine sakın izin verme karantinanın :D Biliyorum çok zor bir durum ama hepimiz öyleyiz :S Canın sıkılacak gibi -depresyona girecek gibi- olduğunda hemen seni mutlu eden bir şeye koş :) (Artık sayısalcıların rakibi olmayınca tavsiye vermek daha kolay ya :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Karantina beni de çok etkilemişti geçen sene. Uyku düzenim falan da tümden gitmişti. Gece 3 lere 4 lere kadar uyumaz, sabah 5 saat derse girer ondan sonra uyuyakalırdım. Bi de bu döngü hiç aralıksız 1 ay tekrar etmişti, sonra rahatladım çok şükür. 

Seni engellemesine sakın izin verme karantinanın :D Biliyorum çok zor bir durum ama hepimiz öyleyiz :S Canın sıkılacak gibi -depresyona girecek gibi- olduğunda hemen seni mutlu eden bir şeye koş :) (Artık sayısalcıların rakibi olmayınca tavsiye vermek daha kolay ya :D)

Laned olası karantina geçen sene çok rahattım ama ünide bir halta yaramadı yine ders ders ders

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

uyku düzenim benimde bozulmaya başladı birkaç haftadır, çok kötü bir durum akşam yatıyorum erken uyumak için 30dk yatakta kıvrandıktan sonra tekrar telefonun/pcnin başına geçiyorum :sigh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, BURUN said:

Laned olası karantina geçen sene çok rahattım ama ünide bir halta yaramadı yine ders ders ders

:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

1 minute ago, Gorjek said:

uyku düzenim benimde bozulmaya başladı birkaç haftadır, çok kötü bir durum akşam yatıyorum erken uyumak için 30dk yatakta kıvrandıktan sonra tekrar telefonun/pcnin başına geçiyorum :sigh-onion-head-emoticon:

O o kadar kötü bir his ki... Benim uykum bir kaçtı mı geri gelmesi çok zor oluyor, bazen tümden bile gelmiyor. Bırak 30 dakika kıvranmayı, sabahlamak zorunda kalıyorum bazen. Ve işin kötüsü nasıl düzelteceğimi de bilemiyorum. Dedim ya 1 ay boyunca uyuyamamıştım doğru düzgün. Sen umarım yine çabuk halledersin.:crying3-onion-head-emoticon: (Bir de bu emojileri cidden çok sevdim ben, umarım ikide bir kullanmam sinirinizi bozmuyordur. :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

O o kadar kötü bir his ki... Benim uykum bir kaçtı mı geri gelmesi çok zor oluyor, bazen tümden bile gelmiyor. Bırak 30 dakika kıvranmayı, sabahlamak zorunda kalıyorum bazen. Ve işin kötüsü nasıl düzelteceğimi de bilemiyorum. Dedim ya 1 ay boyunca uyuyamamıştım doğru düzgün. Sen umarım yine çabuk halledersin.:crying3-onion-head-emoticon: (Bir de bu emojileri cidden çok sevdim ben, umarım ikide bir kullanmam sinirinizi bozmuyordur. :D)

umarım 

cidden bende ilk geldiğimde bunu düşünmüştüm, bu emojiler acilen whatsapp'a discord'a falan eklenmeli, o kadar alıştımki whatsappta konuşurken bu emojileri arıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.