Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

6 minutes ago, pegasusejder said:

İyi günler, kaçıncı sınıftın sen?

Evde ders normalden de zor ve sıkıcı bence. :)

Yani bana pek çekilir gelmemişti, sırf başladım artık diye bitirmiştim. Başlarda öyle pek de dikkatini çekmiyor ama bir yerden sonra bayağı bayağı ecchi gözüne batıyor. :/ Neyse sen devam et gene de belki de sana o kadar batmaz. :D 

:cruch-onion-head-emoticon:bakalım bakalım :D

4 minutes ago, Shuryuken said:

Düzeltiyorum yanlış basmışım 10.sınıfım

Liseliyim yani

Ah 10. Sınıf, hayatımın en güzel senesi. Bu korona naledi yüzünden nasıl yapabilirsin bilmiyorum ama hayatının tadını çıkar. Ikinci döneme kalmazsa en azından o aylar ve yazın dibine kadar eğlendiğinden emin ol. :D

Size gerçekten de yüklenmişler, biz bu sene o kadar ders görüyoruz. Konuları anlasan yeter bence, çok kasmaya gerek yok. :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ah 10. Sınıf, hayatımın en güzel senesi. Bu korona naledi yüzünden nasıl yapabilirsin bilmiyorum ama hayatının tadını çıkar. Ikinci döneme kalmazsa en azından o aylar ve yazın dibine kadar eğlendiğinden emin ol. :D

Size gerçekten de yüklenmişler, biz bu sene o kadar ders görüyoruz. Konuları anlasan yeter bence, çok kasmaya gerek yok. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Benim son 4 yıldır yaz anlayışım akşama kadar dükkanda çalış,karate kursuna git,yemek ye,bir sonraki gün için dinlen ve enerji depola(okulla tamamen bağı keserim)

Biz çok fazla ders görüyoruz ayrıca her gün en az 4-5 test ödev oluyor bunun yanında benden de ek çalışma yapmam isteniyor.

Ben ne yapıyorum, tabi ki hiçbir şey.

En azından derslerde çok başarılıyım da kimse çok fazla laf edemiyor.

Bu arada nasılsınız? Gününüz iyi geçiyordur umarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

26 minutes ago, Shuryuken said:

Benim son 4 yıldır yaz anlayışım akşama kadar dükkanda çalış,karate kursuna git,yemek ye,bir sonraki gün için dinlen ve enerji depola(okulla tamamen bağı keserim)

Biz çok fazla ders görüyoruz ayrıca her gün en az 4-5 test ödev oluyor bunun yanında benden de ek çalışma yapmam isteniyor.

Vayy bayağı çalışkanmışsın sen :D Yani bir oraya bir buraya koşturuyormuşsun. O kadar işin arasında okullu düşünememen oldukça doğal. 

Karate kursu ha? Bir de 4 yıldır. İyiymiş :D

Ben genelde tüm yaz evde pinekleyip duruyorum. Ev kuşuyum da biraz. 

Maşallah diyelim de nazar değmesin. Inan bana 9-10 u iyi oturtmak sana çok şey kazandırır.

Nasılsınız diyerek bana (yani toplu anlamda değilse) soruyorsan nasılsın diyebilirsin. Ya da Ari- san falan işte :D

Şimdi tekrar derde giriyorum ben :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugünkü online dersleri yapmayan hocalar bize kıyak mı geçmek istedi yoksa başka planlar mı var bilmiyorum. Bugün bomboş bir gün. Suç ve Ceza'ya, çizim yapmaya ve blok flüt çalmaya karar verdim ve başladım da :D. İlkokul zamanından kalma müzik defterlerim olsa güzel parçalar vardı onlarda da  ama kimbilir neredeler. Haftaya da sınavlar başlıyor. Kalbim gel final haftası artık bitsin bu çile diyor. Amma hala hazır değilim  :D Neyse çalışan arkadaşlara ben dahil şimdiden başarılar diliyorum :cheer1-onion-head-emoticon: Burası iyice benim motivasyon alanım haline geliyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shuryuken, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Düzeltiyorum yanlış basmışım 10.sınıfım

Liseliyim yani

Oh oh bir minnak daha. :D 

Shuryuken, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sonra gel buraya tembelim de. :))

İyidir, sen nasılsın?

Perfectum, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ahali :dandyonionplz:

Merhaba, hayret iki gündür sık giriyorsun. :D 

Perfectum, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bugünkü online dersleri yapmayan hocalar bize kıyak mı geçmek istedi yoksa başka planlar mı var bilmiyorum. Bugün bomboş bir gün. Suç ve Ceza'ya, çizim yapmaya ve blok flüt çalmaya karar verdim ve başladım da :D. İlkokul zamanından kalma müzik defterlerim olsa güzel parçalar vardı onlarda da  ama kimbilir neredeler. Haftaya da sınavlar başlıyor. Kalbim gel final haftası artık bitsin bu çile diyor. Amma hala hazır değilim  :D Neyse çalışan arkadaşlara ben dahil şimdiden başarılar diliyorum :cheer1-onion-head-emoticon: Burası iyice benim motivasyon alanım haline geliyor :D 

Cidden şu finaller hem gelsin hem gelmesin de bir rahatlayalım artık. :D 

czkombo, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

selam arkadaşlar nasılsınız muhabbete geldim :)

Selam, hoş geldin. İyidir, sen nasılsın. .)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Sonra gel buraya tembelim de. :))

Her zaman yazı işleri,ders çalışma,test çözme,kitap okuma gibi konularda tembel olmuşumdur ama daha önceden de söylediğim gibi eğer sevdiğim bir şeyse ya da hedefime ulaştığımda beni tatmin edecek bir şeyse saatlerimi gömebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.