Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pika-sama, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Neyse ben de kaçtım hadi sağlıcakla kalınız :)  :bye1-onion-head-emoticon:

Benden sana 5 yıldızlı aferin. :D @ElegantWave abinden örnek al, bak büyük adam olacak o. :D @rimmuru sende. .)

ElegantWave, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizde yapıyoruz (nerdeyse belimi kırıyordum)

Asla unutmuyorum :) 

ingilizce ve Matematiği seviyorum :)

Neyi yapıyordunuz da kırıyordun belini? Kıyamam sana. :wow1-onion-head-emoticon:

Bende matematiği çok severim. :D :D İşlemlerle uğraşıp çzöüme kavuşmanın zevki bir ayrı oluyor. :)

BURUN, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

Yuooooo ben senseii dedirtmeye çalışmıyorum eski öğrencilerim beni sattılar artık senpaii takılıyorum.:hate-crazy-rabbit-emoticon:

Mehh ders çalışmak mehhhhhhh sağol kalsın.

asdasdasdadsadsasdasd

Tamam 2 gün başımızı dinliyicez yani @Gorjek:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Yok sen benim gibi olmak için fazla masumsun belli.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Bir ara gelen herkese zorla dedirtiyordun bırak şimdi. :D 

2 gün bitiyor ama...

rimmuru, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Dikkat et kendine.Köprü hareketini falan mı yapıyordun?

Matematik mi? (bu hayattaki en büyük düşmanım matematik:smoking1-onion-head-emoticon:)

NEDEN??? Sana sevdirelim matematiği. :)

ElegantWave, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben biraz daha buralardayım fazla ödevim yok :)

Ohhh ne güzel. :) 

rimmuru, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Pega abiye yakalanma dikkat et :D

Pega radarına yakalandınız... Ona dikkat et diyorsun ama sen?

ElegantWave, 46 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamam :) =)

Artık çok geç. .) 

ElegantWave, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok şınav, mekik ,blang gibi şeyler yapıyoruz (ama hoca onuda yaptırıcam diyor ) 

Matematikte hiç 90 altına inmedim bence çok kolay bir ders :)  (sana baska ders kolay geliyordur ben o dersi sevmiyorumdur ) 

Şınav mekik mi? :D İlginçmiş. :) 

Aferin aferin sana. Hangi konuları görüyorsunuz?

Ari01, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim :)

Aynen bana da "çılgınsın." diyorlar, hatta 4-5 senedir ince mont dışında bir şey giymem ben yağmura çıkarken, o kadar hoşuma  ıslanmak. Bazı zamanlar hasta oluyorum ama hasta olacağımı bilmeme rağmen aldığım bir risk sonuçta bu. 

Geldiğimden beri sana bunu birkaç kere dedirttim sanırım. :D Ama Burun-san'ın bana masum demesi de hoşuma gitmedi değil, şimdilik en azından benden büyük kişilerle tanışırken kullanırım sanırım bu yüzden. 

@BURUN-san, :embarrassed4-onion-head-emoticon::)

Bende lisede öyleydim de üni de o kadar rahat olamadım, çünkü final zamanı bir hasta olsan 1 senen gidiyor. :/ Ara ara çıkıyorum yine, yürüyüş falan yapıyorum, bazen yanımda şemsiye oluyor ama şemsiye kapalı olunca insanlar garip garip bakıyor. :D 

Haha, biz gene sana masum deriz merak etme. :) Sen nasıl rahat edersen artık. .)

Ucanbirkedi, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi gibiyim,dersten derse giriyorum.Sen nasılsın? 

Hoş geldin. .)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akame777, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Vayyy binlere gelmişiz hatırlıyorum da Pega abi 300 e geldiğimizde biter diyordu beni korkutmuştu haha bu arada merhaba minna nasılsınız 2021 değişik mi bari 

Haha o muhabbet başkaydı. :D :D İyiyim sen nasılsın? Benim için 2021 pek değişik değil, senin için?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Haha o muhabbet başkaydı. :D :D İyiyim sen nasılsın? Benim için 2021 pek değişik değil, senin için?

Bende iyiyim ? benim için hiçbir değişiklik yok yine evde rahat bir şekilde anime izleyip Manga okuyorum ama bu aralar her gün temizlik yapıyorum ( zorla annemin yüzünden ) ama iyiyim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.