Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 minutes ago, MikasaWithInTheFire said:

Öyle de değil tam olarak. Bana şey deseniz kal burada, ha bire gel inadım gelir. Bir leyi kendi isteğimle yapmak, kendim aklımı kullanmak isterim. İnatçı biriyim ve emir almaktan hoşlanmıyorum. Mesela odamı toplayacağım aklımda ama annem derse ki toplasana hevesim kaçar..:onion_emo_2_by_theg_force:

4 kardeşiz, en küçük benim. Peki sen?

2 kardeşiz, en büyük benim. Abin de ablan da vardır sanırım. İyi anlaşabiliyor musunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ölümcül Makineler'di sanırım serinin adı. Kemikler Şehri diye bir kitap, Labirent, Karanlık Zihinler tarzı.

Baktım şimdi kitaba ilginç duruyor. :) Pek vampir, kurt adam tarzı şeyler okumadım, şu okumayı planladıklarım biterse onlara da bir girmek istiyorum. Yani uzun zamandır ilk defa bir düzen oturttum kitap konusunda bakalım inşallah devam ettiririm. :)

MikasaWithInTheFire, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle de değil tam olarak. Bana şey deseniz kal burada, ha bire gel inadım gelir. Bir leyi kendi isteğimle yapmak, kendim aklımı kullanmak isterim. İnatçı biriyim ve emir almaktan hoşlanmıyorum. Mesela odamı toplayacağım aklımda ama annem derse ki toplasana hevesim kaçar..:onion_emo_2_by_theg_force:

4 kardeşiz, en küçük benim. Peki sen?

Anlıyorum seni Mika, babam hep kısa saç istiyor bende kendime yaıştırmam pek, neyse bir ara gözüme geldikçe gidip kestiriyordum öyle takılıyordum, yine kestirmeyi düşündüğüm bir ara babam sürekli "Üfff git şu saçını bi kestir" dedikçe ertelemeye başladım, 2 ay sürmüştü bu durum. :D 

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Boşuna kaçış üstatlarının yanına varmadık :D 

Haha, haklısın. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

2 kardeşiz, en büyük benim. Abin de ablan da vardır sanırım. İyi anlaşabiliyor musunuz?

2 ablam var, 1 de abim. Evet anlaşıyoruz,  arada ufak sürtüşmeler olsa da:admire-onion-head-emoticon: Genelde aramız iyidir.

Siz de durumlar nasıl? Hep küçük kardeş istemişimdir:sigh-onion-head-emoticon: Sonra  ortaokula geçince vazgeçmiştim, herkes kardeşinden şikayetçiydi..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Baktım şimdi kitaba ilginç duruyor. :) Pek vampir, kurt adam tarzı şeyler okumadım, şu okumayı planladıklarım biterse onlara da bir girmek istiyorum. Yani uzun zamandır ilk defa bir düzen oturttum kitap konusunda bakalım inşallah devam ettiririm. :)

Anlıyorum seni Mika, babam hep kısa saç istiyor bende kendime yaıştırmam pek, neyse bir ara gözüme geldikçe gidip kestiriyordum öyle takılıyordum, yine kestirmeyi düşündüğüm bir ara babam sürekli "Üfff git şu saçını bi kestir" dedikçe ertelemeye başladım, 2 ay sürmüştü bu durum. :D 

Haha, haklısın. :D 

Evet, bir şeyi yapmak için istekli olmak lazım.:onion_emo_2_by_theg_force:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

2 ablam var, 1 de abim. Evet anlaşıyoruz,  arada ufak sürtüşmeler olsa da:admire-onion-head-emoticon: Genelde aramız iyidir.

Siz de durumlar nasıl? Hep küçük kardeş istemişimdir:sigh-onion-head-emoticon: Sonra  ortaokula geçince vazgeçmiştim, herkes kardeşinden şikayetçiydi..

Genelde abinden bahsettiğine pek rastladım bir düşününce, onunla nasıl anlaşıyorsunuz, neler yapıyorsunuz? Okuyor mu, çalışıyor mu?

Ben hep bir kız kardeş istemişimdir, hala da istiyorum. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Genelde abinden bahsettiğine pek rastladım bir düşününce, onunla nasıl anlaşıyorsunuz, neler yapıyorsunuz? Okuyor mu, çalışıyor mu?

Ben hep bir kız kardeş istemişimdir, hala da istiyorum. :) 

Yani genel anlamda kimseden pek bahsetmedim ama konu açılmamış da olabilir. 5.5 yaş var aramızda. Okuyor, arada bana bulaşıyor:embarrassed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

Yani genel anlamda kimseden pek bahsetmedim ama konu açılmamış da olabilir. 5.5 yaş var aramızda. Okuyor, arada bana bulaşıyor:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Ya şöyle diyeyim, arada işte ablamlar şöyle yapıyor ben masum çıkıyorum, ikisine de çalışıyorum falan diye anlatıyorsun, hani iki ablanın olduğu aklımda ama abin çok silik kalmış. :D Hatta şimdi okuyunca ilk bir şaşırmıştım abisi mi vardı diye. :D Ne okuyor? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 minute ago, pegasusejder said:

Ben de uzun bir aradan sonra tekrar başladım okumaya, kitabın sonlarındayım hatta. Çok anime izleyince kitap okuma açlığı oluşuyor, okuyorum biraz, sonra yine anime, öyle döngü yaptım kendime. :) 

Yani, Labirent, Açlık Oyunları... adı çıkanları okumadıysan önce onları okumanı öneririm. Tabii sana biraz çocukça da gelebilir. Bu kitap, nasıl desem... fantastik yapmaya çalışmış ama böyle her şeyi karıştırmış ama üzerinde pek durmamış gibi geldi bana. Mesala vampirler var demiş ama hiç de öyle yeteri kadar vampirlerin korkutuculuğunu aktaramamış. Veya bir fantastik evren kurmaya çalışmış ama bunu çok emek harcamadan bizim dünyamızın üstüne yapmaya çalışmış. 

Son kısımlarda biraz toparlıyor gibi ama. :D Bir de bunlar benim kişisel düşüncelerim, senin beğenmene engel olmak istemem.:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Ya şöyle diyeyim, arada işte ablamlar şöyle yapıyor ben masum çıkıyorum, ikisine de çalışıyorum falan diye anlatıyorsun, hani iki ablanın olduğu aklımda ama abin çok silik kalmış. :D Hatta şimdi okuyunca ilk bir şaşırmıştım abisi mi vardı diye. :D Ne okuyor? 

Makine müh. , yani onlar arasında 3ü arasında da orta yolu bulan ben oluyorum :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de uzun bir aradan sonra tekrar başladım okumaya, kitabın sonlarındayım hatta. Çok anime izleyince kitap okuma açlığı oluşuyor, okuyorum biraz, sonra yine anime, öyle döngü yaptım kendime. :) 

Yani, Labirent, Açlık Oyunları... adı çıkanları okumadıysan önce onları okumanı öneririm. Tabii sana biraz çocukça da gelebilir. Bu kitap, nasıl desem... fantastik yapmaya çalışmış ama böyle her şeyi karıştırmış ama üzerinde pek durmamış gibi geldi bana. Mesala vampirler var demiş ama hiç de öyle yeteri kadar vampirlerin korkutuculuğunu aktaramamış. Veya bir fantastik evren kurmaya çalışmış ama bunu çok emek harcamadan bizim dünyamızın üstüne yapmaya çalışmış. 

Son kısımlarda biraz toparlıyor gibi ama. :D Bir de bunlar benim kişisel düşüncelerim, senin beğenmene engel olmak istemem.:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Açlık oyunlarını falan okumuştum ya, hatta psikopat gibi okumuştum sanırım tüm seriyi 6 günde falan bitirmiştim. :D :D 

Anladım az çok ne demek istediğini, ya zaten bu tarz sağlam şeyler okuyan bir arkadaşım var muhtemelen o bana dayatır bunları oku diye. :D Arada senden de tavsiye alırım belki. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.