Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bende iyi finalleri atlattım, sunum kaldı geriye. :) Senin sınavlar ne durumda? Birde en son ne oynuyordun witcher mıydı?

aynen witcher 3 oynuyodum dün bitti işte, haftayada sınavlar var hafiften başladım çalışmaya, videodan altyazı çevirme programları felan indirdim tıkanırsam altyazılarda aratırım soruyu diye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 36 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler.

iyi geceler

explorer, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

aynen witcher 3 oynuyodum dün bitti işte, haftayada sınavlar var hafiften başladım çalışmaya, videodan altyazı çevirme programları felan indirdim tıkanırsam altyazılarda aratırım soruyu diye

altyazıdan text ayırıp okuma işi tutmadı gene yazıcaz iş başa düştü

Gorkito, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

SnK spoiler'ı yedim, modum düştü gece gece

geçmiş olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

explorer, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Nasıldı oyun? :D Hee benimkiler bitti sayılır ya çok şükür, darısı senin de başına. :)

explorer, 6 saat önce tarihinde yazdı:

iyi geceler

altyazıdan text ayırıp okuma işi tutmadı gene yazıcaz iş başa düştü

geçmiş olsun

Hadi be geçmiş olsun. :/

Caprihorn, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Tanışma konusunda kötü olduğum gibi veda etmede de kötüyüm.Hemen bir kaç şey yazayım gidiyorum.

@pegasusejder Abi sen de gidecektin senden önce gideyim ben. :D Seni gerçek abim olarak gördüm.Bugüne kadar yardımcı olduğun için teşekkür ederim.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

@Gorkito Görüşürüz lordum.Sınavında başarılar dilerim.Benim yerime birini komutan olarak alma,geri geleceğim.:good-job-onion-head-emoticon:

@BURUN Senpai görüşürüz.Geri döndüğümde daha iyi bir kouhai olacağım.:smoking1-onion-head-emoticon:

@Ucanbirkedi 9.sınıfım diye derslerini sallama sonradan pişman olursun. :)

@MikasaWithInTheFire Bakalım sen bu mesajı ne zaman göreceksin. :D

@Ari01 Ariel sınavında başarılar dilerim.Belki siz sınava girmeden gelmiş olurum. :D

@yumulonely Çeviri işinde ve derslerinde başarılar. :)

@Zorojuro Görüşürüz abi ben geri geldiğimde sen yine olursun buralarda vefalı insansın çünkü. :D

@Pseudohomophylus Doğum günün kutlu olsun huzur ve mutluluk seninle olsun.(şimdiden kutlamış oldum idare et :D)Daha var doğum gününe biliyorum ilk kutlayan ben olmuş oldum.:evil-smile-onion-head-emoticon:

@ElegantWave Sana diyecek bir şey bulamadım zaten derslerin iyi. :D Sonra görüşürüz.

@Pika-sama Derslerinde başarılar dilerim.

@KaladinStormblessed Görüşürüz abi.Geri geldiğimde Fate serisini izlemiş olarak gelmiş olurum. :D

@heymely Hayatında başarılar abla. :)

@ChaneLaforetStalk işinde başarılar dilerim abla. :D

@ShuryukenDerslerin iyi olduğu için sana da bir şey diyemiyorum. :D Sonra görüşürüz.

@Sitonyum Çeviri ve derslerinde başarılar dilerim. :)

@ChYRoN Stalk işinde başarılar dilerim.Ben geri gelene kadar gelişmiş olursun. :D

@explorer Görüşürüz sonra abi.

Atladığım biri yoktur umarım.Varsa da geri geldiğimde kızabilir bana. :D

Sağlıcakla kalın.:bye1-onion-head-emoticon:

Hey hey heyyyy, ne oluyor be, kim nereye gidiyor?

Günaydın herkese. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

31 minutes ago, pegasusejder said:

Gidemez o hiçbir yere, bırakmam onu...

Nasılsın? Başka sorun var mı? :ahaaah-onion-head-emoticon:

İyiyim sen nasılsın? Neler yapıyorsun? Tatilin ilk gününün tadını çıkarıyorum diyelim. Sizin tatil ne zaman başlayacak? Üniversite tatilleri daha uzun oluyordu galiba. :D

Bir de rapor vereyim hemen: Clannad'da 10. Bölümdeyim (ya da 10. Bölümü bitirdim öyle bir şey işte. )

15 minutes ago, Sawako said:

Günaydın (:

Günaydın, nasılsın? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.