Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

heymely, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok yok şükür ki bitti normalime döndüm pazartesi iş :onion_emo_2_by_theg_force:senden naber 

Benim işler çok karıştı şu iki günde 

3 Ay önce intörn hekimler adına alınan kararları sırf asistanların iş yükü azalsın diye yok saymaya başladılar 

Sınıfça dilekçe verdik dekanlıktan haber bekliyorum şimdilik

Ben de sosyal medyada onlar adına onların talep edemediği nöbet sonrası izinler için bir taraflarımı yırtıyordum 

Sawako, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim. (: 

Sınavlardan kalmazsam neden olmasın :D 

Sen yaparsın sınavlar da neymiş hepsini tokatlarsın 

Spoiler

İyi gaz veriyorum umarım yaparsın sınavlarında başarılar ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, Şimdi tarihinde yazdı:

Benim işler çok karıştı şu iki günde 

3 Ay önce intörn hekimler adına alınan kararları sırf asistanların iş yükü azalsın diye yok saymaya başladılar 

Sınıfça dilekçe verdik dekanlıktan haber bekliyorum şimdilik

Ben de sosyal medyada onlar adına onların talep edemediği nöbet sonrası izinler için bir taraflarımı yırtıyordum 

Sen yaparsın sınavlar da neymiş hepsini tokatlarsın 

İçeriği Görüntüle

İyi gaz veriyorum umarım yaparsın sınavlarında başarılar ^^

Valla o kadar kötü bir öğrenciyim ki bu sözler güvenden çok acı gerçeği yüzüme tokat gibi yapıştırıyor ):

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

anneme sormam lazım ama aşırı derecede sakin bir bebek olduğumu söylerler :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Sakin ol, zamanı gelince her şey bir bir hallolur.

Hayatın akışına bırak cebelleşme istediklerin istediğin an olmuyor diye 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, Şimdi tarihinde yazdı:

sana inanıyorum genç :good-job-onion-head-emoticon:

anneme sormam lazım ama aşırı derecede sakin bir bebek olduğumu söylerler :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

bebeklik diyince aklıma şey geldi;

birkaç ay önce içinde eski fotoğrafların olduğu bir ayakkabı kutusu vardı açtım baktım içini. biraz ortalarda abim ablamın eski fotoğrafları benim bebeklik fotoğraflarım falan vardı. İçini gezeyim dedim biraz gezdim baktım 2-3 yaşlarında bir kız çocuğunun fotoğrafı var, biraz baktıktan sonra fotoğrafa rahmetli halamın koltuğu olduğunu anladım ama fotoğraf o kadar eski durmuyodu ablam olamazdı fotoğraftaki. Çünkü ablamın,abimin fotoğrafları genelde görüntü kalitesi kötü olurdu. 

Neyse gittim anneme sordum bu kim dedim, sensin o dedi.

Meğersem başka bir çocuğa kıyafet hediye ediceklermiş, bana giydirip nasıl olacağını denemişler, hatta hoşlarına gitmiş toka bile takmışlar. Bildiğin deneme tahtası gibi kullanmışlar beni :sad__sad__onion_by_elcerbero:

ufakken çok çekmişim :crying1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sawako, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla o kadar kötü bir öğrenciyim ki bu sözler güvenden çok acı gerçeği yüzüme tokat gibi yapıştırıyor ):

Kötü öğrenci diye bir şey yok çıkar onu aklından

Anlık bilgi seviyeni ölçen sınavlar senin kime göre veya neye göre iyi olduğunu belirleyemez. 

Ben buradaki herkesin en az benim kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Çalışırsan olur :thank_you__onion_by_elcerbero:

Olmalı

Homhom böyle buyurdu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Sakin ol, zamanı gelince her şey bir bir hallolur.

Hayatın akışına bırak cebelleşme istediklerin istediğin an olmuyor diye 

aslında beni görenler aşırı sakinsin derler ama :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Sawako, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen yine de bu konuda bana inanma içimde yatan şeytan kış uykusunda gibi görünüyor melekle idare etmeliyiz ): >.<

unutmaki Lucifer düşmüş bir melek :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, Şimdi tarihinde yazdı:

Kötü öğrenci diye bir şey yok çıkar onu aklından

Anlık bilgi seviyeni ölçen sınavlar senin kime göre veya neye göre iyi olduğunu belirleyemez. 

Ben buradaki herkesin en az benim kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Çalışırsan olur :thank_you__onion_by_elcerbero:

Olmalı

Homhom böyle buyurdu

Teşekkür ederim hoş sözlerin için ^^

Şüphesiz çalışırsan olur ama derslere ilgim olmadığı için midir bilemiyorum ama kafama girmiyor ben de çalışmak istemiyorum biraz çalışmayı denedim ve az buçuk oldu olacak derken sınav ertelendi ve bildiklerimi unuttum normalde çok umursamam ama işin ucunda telefon yasağı olunca işler değişiyor ):

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Gorkitoİnan bir gram üzülmedim :embarrassed3-onion-head-emoticon:  Ben severim bebişleri cicili bicili giydirmeyi:love-food-crazy-rabbit-emoticon:

Sakinlikte beni geçemezsin nabzım bile 57-60 seyrediyor:up-down-crazy-rabbit-emoticon: 

Neyse ben de yavaştan kaçma hazırlıklarına başlayayım 

Herkese iyi geceler tatlı rüyalar 

Yeniden 

Bir sonraki görüşmemize kadar kendinize cici bakın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@Gorkitoİnan bir gram üzülmedim :embarrassed3-onion-head-emoticon:  Ben severim bebişleri cicili bicili giydirmeyi:love-food-crazy-rabbit-emoticon:

Sakinlikte beni geçemezsin nabzım bile 57-60 seyrediyor:up-down-crazy-rabbit-emoticon: 

Neyse ben de yavaştan kaçma hazırlıklarına başlayayım 

Herkese iyi geceler tatlı rüyalar 

Yeniden 

Bir sonraki görüşmemize kadar kendinize cici bakın

Görüşürüz.:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.