Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

3 minutes ago, Gorkito said:

ah şu aralarsürekli anılarım canlanıyor.

bir ara belediye binasının yanıdaki bankta arkadaşlarla oturuyorduk yan tarafımızda çimenlik alan vardı. kedi uçan kumrunun üzerine bir atladı, hayvanı resmen uçarken yakaladı. Sanki doğa belgeseli izliyoduk, sonra napcak acaba diye merak ettik çünkü artık kuş öldü ölcek. Şerefsiz kedi kuş acı çekerken yanında oturuyordu. Kuş bir kaç defa kaçmayı denedi ama çok yıpranmıştı artık uçamazdın, en son bi kuvvet 6-7 metre uçtu tam kuş kaçacak dedik yan taraftan siyah bir kedi bir geldi, arabayı basamak olarak kullanıp zıpladı havada kuşu kaptı kaçtı, kuşu yaralayan kedide arkasından kovaladı ama yakalayamadı.

resmen belgesel izledik 10-15dk lık şehirde.

Çok hoşuna gitmiştir senin. :) Kuş artık rahata ermiştir en azından. 

2 minutes ago, Gorkito said:

emin değilim ama büyük tüylü köpekleri çok seviyorum:thank_you__onion_by_elcerbero:

köpekler zaten kedigillerin içinde

Öyle mi? :o

Yani köpeklerin kurtlardan geldiğini biliyordum ama kedilerden sayıldıklarını ilk kez duydum. 

Senin Rimel? @Caprihorn

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh sonunda benden başka biri. Ama çalışmadığım yerden. Uzun zamandır düşünmemiştim. Köpekler derim sanırım. Kedilere benziyorlar ama artı olarak daha sadıklar. 

Biraz daha sıradan olmayan bir şey demem gerekirse... düşüneyim.

Yo olur köpek sıradan bir şey olmasına gerek yok.

Gorkito, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

emin değilim ama büyük tüylü köpekleri çok seviyorum:thank_you__onion_by_elcerbero:

köpekler zaten kedigillerin içinde

Öyle miymiş?Hiç bilmiyordum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yo olur köpek sıradan bir şey olmasına gerek yok.

Öyle miymiş?Hiç bilmiyordum.

Sıradan bir şey yazmışım.:onionfacepalmplz: @Ari01 Sen anladın işte. :D

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani köpeklerin kurtlardan geldiğini biliyordum ama kedilerden sayıldıklarını ilk kez duydum. 

Senin Rimel? @Caprihorn

Kaplumbağa veya karga.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Senin Rimel? @Caprihorn

pardon ben yanlış biliyomuşum, kedigiller ile köpekgiller aynı familyanın 2 ayrı parçasıymış

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sıradan bir şey yazmışım.:onionfacepalmplz: @Ari01 Sen anladın işte. :D

Kaplumbağa veya karga.

Kargadan daha çok kuzgunu severim ben.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sawako, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Abim çalıştığı için anca gece oynayabiliyor bu yüzden onun sayesinde biz de geceye kalabiliyoruz yoksa modemi söküp sakladığı bile oluyor az çektirmedi bize ): 

Yani bizde de abim genelde gece takılırda onun haricinde 7/24 açık olur. :D 

Gorkito, 4 saat önce tarihinde yazdı:

2 defa modem yandı yıldırım yüzübden eskiden:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Allahtan bizim int normalden daha hızlı

:((

Bizimki de hızlı ya çok şükür.

Sawako, 4 saat önce tarihinde yazdı:

5 kişi internete giriyor ve internet o kadar yavaş ki... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

sakurademon, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Hehe desene haziranlar yoğun geçiyor. Ben zaten haziranın 27sine kadar yokum sınav yüzünden 30unda da okçuluk yarışması var kondisyonum yeterse ona katılmayı istiyorum, ama biraz zor bi ihtimal o :/ sizin yaz planları hazır mı? 

Ya öyle denk geldi, bilmiyorum bir daha denk gelir mi? :D Oh oh maşallah bayağı yoğun tempoyla gireceksin yaza. :D Ben iş bulmaya çalışırım herhalde. :D 

Ari01, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Geçmiş olsun. Şimdi nasılsın? Kırgınlık mı var üzerinde? Tırnağın nasıl oldu bu arada?

İyi gibiyim ben de. Gerçi bu haftasonundan hiçbir şey anlamadım. Günün hepsi gitti neredeyse.:onionfacepalmplz:SnK'yı beklerken biraz daha ders çalışıp arada buraya bakarım sanırım.

Soru sormayacak mısın? 

Caprihorn, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

@Ari01 @Gorkito Evet başlıyorum soru ritüeline.

En sevdiğiniz hayvan?

Capri-chan, bu forumda herkesin kendine has bir rolü var, başkasının rolünü çalma. :D 

Cevap: Kedi. :D 

Ari01, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Oh sonunda benden başka biri. Ama çalışmadığım yerden. Uzun zamandır düşünmemiştim. Köpekler derim sanırım. Kedilere benziyorlar ama artı olarak daha sadıklar. 

Biraz daha sıradan olmayan bir şey demem gerekirse... düşüneyim.

Buna sevinmemelisin ben bu akşam için senden soru bekliyorum, eskiden sorduğun sorularda olabilir benim cevaplamadığım, yine yufka yürekliyim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, pegasusejder said:

Yani bizde de abim genelde gece takılırda onun haricinde 7/24 açık olur. :D 

Bizimki de hızlı ya çok şükür.

Ya öyle denk geldi, bilmiyorum bir daha denk gelir mi? :D Oh oh maşallah bayağı yoğun tempoyla gireceksin yaza. :D Ben iş bulmaya çalışırım herhalde. :D 

Soru sormayacak mısın? 

Capri-chan, bu forumda herkesin kendine has bir rolü var, başkasının rolünü çalma. :D 

Cevap: Kedi. :D 

Buna sevinmemelisin ben bu akşam için senden soru bekliyorum, eskiden sorduğun sorularda olabilir benim cevaplamadığım, yine yufka yürekliyim. :D 

Senin istersin de ben sormaz mıyım soru? :D (Yine soru düşünme belasını aldık başa :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.