Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bizde de abim genelde gece takılırda onun haricinde 7/24 açık olur. :D 

:((

Bizimki de hızlı ya çok şükür.

Ya öyle denk geldi, bilmiyorum bir daha denk gelir mi? :D Oh oh maşallah bayağı yoğun tempoyla gireceksin yaza. :D Ben iş bulmaya çalışırım herhalde. :D 

Soru sormayacak mısın? 

Capri-chan, bu forumda herkesin kendine has bir rolü var, başkasının rolünü çalma. :D 

Cevap: Kedi. :D 

Buna sevinmemelisin ben bu akşam için senden soru bekliyorum, eskiden sorduğun sorularda olabilir benim cevaplamadığım, yine yufka yürekliyim. :D 

Ankara'da mı iş arıyorsun yoksa başka şehir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 minutes ago, pegasusejder said:

Eee burada bir akım başlatırken iki kere düşünürsün artık. :D 

:crying3-onion-head-emoticon: haklısın. 

Birazdan yemeğe çağıracaklar ama gün bitmeden kesin şöyle- 

Tamam buldum, ıssız adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey? :dandyonionplz:klasiklerden.

Edit: Adanın çevresi sularla kaplı ve nasıl oluyorsa şu içilebiliyormuş. Ve birçok hayvan ve meyve ağacı var etrafta. Yani kendi yemeğinizi getirmek yerine Thorfinn ya da Edward Elric'in yaptığı gibi avcılık yapabilirsiniz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

:crying3-onion-head-emoticon: haklısın. 

Birazdan yemeğe çağıracaklar ama gün bitmeden kesin şöyle- 

Tamam buldum, ıssız adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey? :dandyonionplz:klasiklerden.

Sen, Capri ve Gorjek. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Tek başına sıkıcı olur, iyi kötü muhabbet ederiz işte. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bizde de abim genelde gece takılırda onun haricinde 7/24 açık olur. :D 

Bizimki de hızlı ya çok şükür.

Ya öyle denk geldi, bilmiyorum bir daha denk gelir mi? :D Oh oh maşallah bayağı yoğun tempoyla gireceksin yaza. :D Ben iş bulmaya çalışırım herhalde. :D 

Soru sormayacak mısın? 

Capri-chan, bu forumda herkesin kendine has bir rolü var, başkasının rolünü çalma. :D 

Cevap: Kedi. :D 

Buna sevinmemelisin ben bu akşam için senden soru bekliyorum, eskiden sorduğun sorularda olabilir benim cevaplamadığım, yine yufka yürekliyim. :D 

Babam modem ısınmış yorulmuş o da dinlensin siz de dinlenin diyip fişi çekiyor ne kadar düşünceli görüyor musun? :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.