Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Oo Pika hoş geldin, nasılsın?

İyiyim bu aralar hazırlamam gereken bir sunum var onunla uğraşıyorum hali hazır da boş vaktim oldu atıştırmalık eşliğinde biraz anime izleyip hazırladığım notları gözden geçireceğim, sen?

Gorkito, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

hoş geldin pika-sama hazretleri, sende mahsur düşmüşsen sormamda sıkıntı yok kimin adasında kalmak isterdin adaya düşsek? benimmi yoksa peganınmı :tuzkistrokeplz:

Senin adan galiba, uçan atların adası sadece masallarda olan bir şey :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Tabii ki korurum. :) Ari-chan melek gibi kızdır, onun sinirini hayvanlara yönelteceğiz sonra yemek yapma işi kalıyor onları da biz yapacağız işte. :D Ev erkeği olacağız Sakura ile Ari avlanıp gelecek. :D 

Bunun bi lahmacunlu versiyonu vardı sanki o da iyiydi. :D 

Aşçılık marifetlerimi sergileyeceğim desene.:smoking1-onion-head-emoticon:

Ev erkeği sevdim bu işi.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Tabii ki korurum. :) Ari-chan melek gibi kızdır, onun sinirini hayvanlara yönelteceğiz sonra yemek yapma işi kalıyor onları da biz yapacağız işte. :D Ev erkeği olacağız Sakura ile Ari avlanıp gelecek. :D 

Bunun bi lahmacunlu versiyonu vardı sanki o da iyiydi. :D 

bu arada yemek yapmayı bildiğimi eklemeyi unutmuşum :D

(o değilde ciddi ciddi adaya düşsem bütün bilgiye sahibim hayatta kalıcak :teehee-crazy-rabbit-emoticon:)

Pika-sama, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim bu aralar hazırlamam gereken bir sunum var onunla uğraşıyorum hali hazır da boş vaktim oldu atıştırmalık eşliğinde biraz anime izleyip hazırladığım notları gözden geçireceğim, sen?

Senin adan galiba, uçan atların adası sadece masallarda olan bir şey :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

:uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pika-sama, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim de sunum hazırlamam gerekiyor ama başlamadım. :/

Seni masal diyarına uçururdum ama güle güle demekle yetineceğim. Birde kardeşine sormak lazım @ElegantWave sen kimin adasına gelrsin. :D 

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Aşçılık marifetlerimi sergileyeceğim desene.:smoking1-onion-head-emoticon:

Ev erkeği sevdim bu işi.:onion_yep_by_7anime7drawer7:

Aynen aynen coştururuz artık. :D 

Bence de güzel iş. :)

Bu arada Capri-chan'cığım, buralarda biraz fazla oyalanmadın mı? Gitsen iyi olur sanki. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim de sunum hazırlamam gerekiyor ama başlamadım. :/

Seni masal diyarına uçururdum ama güle güle demekle yetineceğim. Birde kardeşine sormak lazım @ElegantWave sen kimin adasına gelrsin. :D 

Aynen aynen coştururuz artık. :D 

Bence de güzel iş. :)

Bu arada Capri-chan'cığım, buralarda biraz fazla oyalanmadın mı? Gitsen iyi olur sanki. :)

Görüşürüz.:bye-crazy-rabbit-emoticon:

Saat kaç gibi gelmeme izin var? :D

Bu arada hatırlattığın için sağ ol.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Görüşürüz.:bye-crazy-rabbit-emoticon:

Saat kaç gibi gelmeme izin var? :D

Bu arada hatırlattığın için sağ ol.:cute1-onion-head-emoticon:

Yani istersen bunu ciddi ciddi konuşup bir şeyler ayarlıyalım. :) Eğer kendi ölçütün varsa söyle ben sana hatırlatayım. .)

Rica ederim, sonra kendini gene kötü hissedersen bende suçluluk duyarım çünkü seni o kadar geri getirdim. :) Kendine dikkat et. :)

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

sonunda benimle yarışacak alan buldun ha :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Sende kendi kendine eğlenmek istiyorsun, tabii sende haklısın. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.