Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

7 minutes ago, pegasusejder said:

Tabii ki korurum. :) Ari-chan melek gibi kızdır, onun sinirini hayvanlara yönelteceğiz sonra yemek yapma işi kalıyor onları da biz yapacağız işte. :D Ev erkeği olacağız Sakura ile Ari avlanıp gelecek. :D 

Bunun bi lahmacunlu versiyonu vardı sanki o da iyiydi. :D 

:bye2-onion-head-emoticon: size zarar vermem. :D Yeter ki beni adanıza alın.

9 minutes ago, Caprihorn said:

Beni Arielden koruyacaksan geleyim. :D

Sana bir şey yapmam.:onion_gomen_by_7anime7drawer7: :D

Ama Gorkokoto''yu bilemem. :evil-smile-onion-head-emoticon:Hep böyle demek istemiştim. @Gorkito    @BURUN-se aman san yolundan gidiyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Yani istersen bunu ciddi ciddi konuşup bir şeyler ayarlıyalım. :) Eğer kendi ölçütün varsa söyle ben sana hatırlatayım. .)

Rica ederim, sonra kendini gene kötü hissedersen bende suçluluk duyarım çünkü seni o kadar geri getirdim. :) Kendine dikkat et. :)

Sende kendi kendine eğlenmek istiyorsun, tabii sende haklısın. :D 

Abi program yapıp ona göre hareket etmekten nefret ederim ben kafama göre girip çıkarım.

Çok durduğum zaman falan sen söylersin ben çıkarım. :D Zamanın nasıl geçtiğini fark edemiyorum bazen.

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ama Gorkokoto''yu bilemem. :evil-smile-onion-head-emoticon:Hep böyle demek istemiştim. @Gorkito    @BURUN-se aman san yolundan gidiyorum. :D

Tamam sana güveniyorum. :D

Hadi şanslısın sizin adadayım,dikiş dikmeyi falan biliyorum. :D

Görüşürüz sonra uğrarım yine.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, Caprihorn said:

Abi program yapıp ona göre hareket etmekten nefret ederim ben kafama göre girip çıkarım.

Çok durduğum zaman falan sen söylersin ben çıkarım. :D Zamanın nasıl geçtiğini fark edemiyorum bazen.

Ya-hoo. Görüşmek üzere. :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

isteyen istediğini yapar bizde zorlama yok :D

tek kalsam bile olur :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Spoiler

336911_o2ca6.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, Gorkito said:

isteyen istediğini yapar bizde zorlama yok :D

tek kalsam bile olur :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Hide contents

336911_o2ca6.jpg

Gelmek istersen @pegasusejder 'e uygunsa neden olmasın. :D Gruptan ayrılmakta ısrar eden sensin sonuçta. Beraber vahşi doğaya karşı savaşırız. Hatta sonra sıkılırsak iksirler yapıp topraktan zombiler çıkartıp onlara karşı da dövüşürüz belki :D :bye2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Gelmek istersen @pegasusejder 'e uygunsa neden olmasın. :D Gruptan ayrılmakta ısrar eden sensin sonuçta. Beraber vahşi doğaya karşı savaşırız. Hatta sonra sıkılırsak iksirler yapıp topraktan zombiler çıkartıp onlara karşı da dövüşürüz belki :D :bye2-onion-head-emoticon:

yoo, hatırlatırsam beni atan sizdiniz :schoolplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Seni adaya almayı düşünmeyen mi var masum şey. :D Her zaman yerimiz var, arkadaşın da gelsin. :)

Burun'a senpai dersen almayabilirim ama. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Caprihorn, 43 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi bakalım ben fark ettikçe uyarırırım seni. :D 

Bende biliyorum, bizden iyi ev erkeği olur Capri-chan. :D 

Görüşürüz.

Ari01, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya ilk baş 3 kişi diye ayarlamıştık, öyle olunca kadroda yer kalmadı. :D Gerçi o da ayrılmaya hevesliymiş. :D :D NEyse artık herkes geldiğine göre isterse gelebilir. :D 

Ari-chan'ın masum dünyasına tanık oluyoruz yine. :wow1-onion-head-emoticon:

Gorkito, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

yoo, hatırlatırsam beni atan sizdiniz :schoolplz:

Üzüldüysen gel kollarımı açayım sana. :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.