Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

2 minutes ago, Gorkito said:

Pisagor ile Öklid büyük adamlarmış, 2-3 kural buldular şu an bütün geometri o 2-3 kural üzerinden gidiyo.

ve neden her şeklin içinde üçgen var, üçgen çözmekten sıkıldım :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

En azından yapabiliyorsun öyle düşün. :) Yorucu ya da değil. Hoş geldin? Nasılsın? Anlaşılan geometriye yüklemişsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

absu, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

türkanimetv izleyicisinin hangi animeleri izlemek istediklerine bakıcaklar ve ona göre yeni serileri çevirmeye başlıcaklar anladığım kadarı ile ama merak etme çünkü türkanimetv'nin çevirmenleri ayrı fansublarınki ayrı o yüzden kendi çevirmediği seriler bile var turkanimetv de

absu, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

forum niye bu kadar yavaş

senin ile verici arasındaki bir sıkıntıdan alakalı bir sıkıntı olabilir, bende yeterince hızlı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sawako, 32 dakika önce tarihinde yazdı:

Birine bir lakap takmak bir değer sayılır bence okulda benimle konuşan olmazdı ben de utangaç biri olduğum için konuşma başlatmazdım yalnız hissettiriyordu yani güzel olurdu diye düşündüm sadece bir hayalet olsa dahi (: 

Haha bana güzellik olsun diye söylemiyorlardı, gerçi ben severdim ama onların deme amacı farklıydı...

Gorkito, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

iyi akşamlarr :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

intihar edicem ben, adada hayatta kalmak çok uğraştırıcı geldi nedense :bye-crazy-rabbit-emoticon:

İyi akşamlar.

Keyfin bilir. :D Gidene dur demeyiz. :D 

Gorkito, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

etim sizin, kemiğim toprağın artık :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Kemiğine de yapacak bir şeyler buluruz merak etme. :D Hiç ziyan olmazsın. :D 

absu, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

anket işi ne iş

Öyle girişmişler çok bi iş değil.

absu, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

forum niye bu kadar yavaş

Genelde Türkanime'ye saldırılar oluyor burası da oraya bağlı olduğu için arada yavaşlıyor birde çok fazla konu ve ileti var onlarda yavaşlatıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

En azından yapabiliyorsun öyle düşün. :) Yorucu ya da değil. Hoş geldin? Nasılsın? Anlaşılan geometriye yüklemişsin.

Geometri bulmaca çözmek gibi bişey

hoşbulduk, iyiyim takılıyorum öyle birazdan oyun oynarım

evet biraz öyle oldu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bana güzellik olsun diye söylemiyorlardı, gerçi ben severdim ama onların deme amacı farklıydı...

İyi akşamlar.

Keyfin bilir. :D Gidene dur demeyiz. :D 

Kemiğine de yapacak bir şeyler buluruz merak etme. :D Hiç ziyan olmazsın. :D 

Öyle girişmişler çok bi iş değil.

Genelde Türkanime'ye saldırılar oluyor burası da oraya bağlı olduğu için arada yavaşlıyor birde çok fazla konu ve ileti var onlarda yavaşlatıyor.

Anladım.

Bizim sınıfta bazılarına zorbalık yapıyorlardı bana yapmadıkları için her zaman kendimi şanslı hissetmişimdir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.