Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Pseudohomophylus, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Hayat nasıl gidiyor?

Sorular hepiniz için geçerli dutluk sakinleri:whistling-onion-head-emoticon:

CocoJutsu, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

kaç yaşına geldim ama , assasination classroom un sondan bi öneki bölümünde hüngür hüngür ağladım yav çok fenaymış. Ano hanadan sonra 2.  tear-jerker anime bu oldu benim xd

Ben en son Ookami kodomo Ame to Yuki animasyon filmini izlerken ağlamıştım. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder in sunumu varmış, pek uğramayacağını söylemişti. Ben açıklayayım istersen, forumca tropikal adaya gidip hayatta kalmaya çalışacağız. 

Senin gelmen bizim için cidden iyi olacak. :D

Kaç yıldır yapıyorsun okçuluk? :)

haaa bence müthiş plan seve seve gelirim yksden kaçmak için :D 9ç yılım olacak ama son 3 4 yıldır ciddiye alarak yapıyorum :D

Gorkito, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Yok zor geldi ilk gün intihar edicem ben, etimden kemiğimden yararlanırsınız artık :uhuhuh-onion-head-emoticon:

hayatımda senin kadar vefalı arkadaş görmedim, biz yaşayalım diye kendini feda etmen duygulandırdı... :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim,ne yapayım takılıyorum buralarda.Sen nasılsın?

Şu resimleri discorddan da atabilirsin.:waiting-onion-head-emoticon:

Ben bu aralar yoğunum ama iyi hissediyorum genel olarak.4ten sonra vardiyam var, şu anda bile dönem toplantısındayım. Bir yandan onları dinliyorum diğer yandan forumda sörf keyfisi yapıyorum:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Spoiler

Önce seni discorddan arkadaş olarak eklemem gerekiyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben bu aralar yoğunum ama iyi hissediyorum genel olarak.4ten sonra vardiyam var, şu anda bile dönem toplantısındayım. Bir yandan onları dinliyorum diğer yandan forumda sörf keyfisi yapıyorum:embarrassed2-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Önce seni discorddan arkadaş olarak eklemem gerekiyor 

Bende gereksiz derslerde bir yandan forumda takılıyordum. :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.