Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen öyle diyince aklıma bizim civcimiz geldi. Aslında birden çok vardı, kardeşim küçükken onları çok sevdiği için 2-3 tane almıştık sanırım. Kardeşimi anneleri beller arkalarından koşturup dururlardı. Ah, güzel günlerdi.

Akşamları girmem biraz sıkıntı olduğu için bugünkü soruyu şimdi, deftere geçirmem gereken bir şey varken bir yandan soracağım. :D Ama biraz kaldıktan sonra bugün bir daha giremeyebilirim haberiniz olsun. :D 

Neyse; artık sabah uyandığım anda derse girdiğim için pek soru düşünemiyorum ama yarına özel bulacağım birkaç tane. :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Günün sorusu bugün iki tane. :D 

1. Hamburger mi pizza mı?

2. Uzaylılar dünyaya mesaj yollasa ve gezegeni 24 saat içinde yok edeceklerini söyleseler sizin de elinizde yeterince para, araba vb gibi imkanlar olsa o 24 saati nasıl geçirirdiniz?

@pegasusejder @Caprihorn @Gorkito @Raikiri @spike  ve diğer herkesin cevaplarını merak ediyorum. :)

Herkese iyi akşamlar. :D

civcivlerr genelde öyle oluyo ama bizimki herhalde sahip veya anneler olarak görüyodu bizi çünkü evdeki herkese aynı tepkiyi veriyodu :D

1- Pizza.

2-yaparken eğleneceğim bütün günahları gerçekleştirirdim, giderken bari dilediğimiz gibi yaşıyalım.

(tabi sonra uzaylılar biz vazgeçtik, öldürmücez sizi derse baya sıkıntı çıkar ama :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

1 minute ago, Gorkito said:

civcivlerr genelde öyle oluyo ama bizimki herhalde sahip veya anneler olarak görüyodu bizi çünkü evdeki herkese aynı tepkiyi veriyodu :D

1- Pizza.

2-yaparken eğleneceğim bütün günahları gerçekleştirirdim, giderken bari dilediğimiz gibi yaşıyalım.

(tabi sonra uzaylılar biz vazgeçtik, öldürmücez sizi derse baya sıkıntı çıkar ama :D)

Tüm günahları? Ooo korkulur senden. :D Yani evet kesin çıkar, şanslıysak seni hapislerden toplamak zorunda kalırız. .:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

@Caprihorn cidden yavruyken beslenen hayvan farklı oluyor.

Eskiden bir civcivimiz vardı ben içeri girdiğimde yanıma koşturuyodu elimden yemek falan yiyodu, şimdi muhabbet kuşuna bakıyorum elime alında en ufak fırsatta kaçıcak :D

Benim de civcivim vardı. Büyüyüp tavuk olduktan sonra benzinliğe vermişti babam.Araba ezmişti.:sad__sad__onion_by_elcerbero:

Ari01, 20 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen öyle diyince aklıma bizim civcimiz geldi. Aslında birden çok vardı, kardeşim küçükken onları çok sevdiği için 2-3 tane almıştık sanırım. Kardeşimi anneleri beller arkalarından koşturup dururlardı. Ah, güzel günlerdi.

Akşamları girmem biraz sıkıntı olduğu için bugünkü soruyu şimdi, deftere geçirmem gereken bir şey varken bir yandan soracağım. :D Ama biraz kaldıktan sonra bugün bir daha giremeyebilirim haberiniz olsun. :D 

Neyse; artık sabah uyandığım anda derse girdiğim için pek soru düşünemiyorum ama yarına özel bulacağım birkaç tane. :embarrassed2-onion-head-emoticon:

2. Uzaylılar dünyaya mesaj yollasa ve gezegeni 24 saat içinde yok edeceklerini söyleseler sizin de elinizde yeterince para, araba vb gibi imkanlar olsa o 24 saati nasıl geçirirdiniz?

@pegasusejder @Caprihorn @Gorkito @Raikiri @spike  ve diğer herkesin cevaplarını merak ediyorum. :)

İyi akşamlar.:cute1-onion-head-emoticon:

1-Pizza

2-Japonyayı gezerdim.Mangakalar ile tanışıp,onlar manga çizerken izlerdim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

artık yavaş yavaş edit yapmaya başlıyacağım, biraz webtoon çeviricem, görünüşe göre webtoon falan çevirmek daha kolayıma geldi. 

biraz kendimi geliştirince falan belki bir fansuba katılırım :super-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim de civcivim vardı. Büyüyüp tavuk olduktan sonra benzinliğe vermişti babam.Araba ezmişti.:sad__sad__onion_by_elcerbero:

1-Pizza

bizimki büyüdü koskocaman horoz oldu bahçede takılmaya başladı ölene kadar :D

2.yi gerçekleştirene kadar dünya yokolmasa iyi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 minutes ago, Caprihorn said:

1-Pizza

Allah rahmet eylesin. :(

Özellikle tanışmak istediğin bir mangaka var mı peki? 

3 minutes ago, Gorkito said:

artık yavaş yavaş edit yapmaya başlıyacağım, biraz webtoon çeviricem, görünüşe göre webtoon falan çevirmek daha kolayıma geldi. 

biraz kendimi geliştirince falan belki bir fansuba katılırım :super-onion-head-emoticon:

bizimki büyüdü koskocaman horoz oldu bahçede takılmaya başladı ölene kadar :D

2.yi gerçekleştirene kadar dünya yokolmasa iyi :D

Ben büyük ihtimalle uzaylıların tarafına katılırım tam yok olacakken, sonra Mars'ta yaşarım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Yarın 13 gibiyi unutma da ara ara gelirsin yine. :)

Haha tamam bakalım. :)

1-) Sanırım hamburger ama ikisi de çok yediğim bir şey değil. :/

2-) 24 saat bence çok kısa az daha süre isterdim. :D Yani genel mana da ne yapabilirim, belki bir arabaya atlayıp böyle bazı yerleri dolaşmak ve farklı farklı şeyleri tatmak isteyebilirdim. Bizim için yaşam zaten öbür dünya da başlıyor o yüzden burada pek yapılacak bir şey yok. :uhuhuh-onion-head-emoticon: Başka aklıma bir şey gelirse yazarım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.