Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Shuryuken, Şimdi tarihinde yazdı:

Aslında pek bir nedeni yok ama konuşma tarzın(daha doğrusu yazış tarzın)

Çocuğa biraz zorbalık etmen.

Bana erkekmişsin havası vermesi ama tabi ki düşünmedim acaba erkek mi kız mı diye.Konuştuğum kişinin erkek veya kız olması benim için pek bir şey değiştirmiyor açıkçası.

Herkese karşı tavrım ve duruşum aynıdır.

gerçek adın ne? 

bide cinsiyetin ne merak ettim?

(söylemek zorunda değilsin)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

O animenin 3 bölümünü falan izlemiştim değil bence.

İyi geceler herkese.Daha fazla ayakta kalamayacağım.:bye1-onion-head-emoticon:

iyi geceler.

animesevmeyenyok, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

gerçek adın ne? 

bide cinsiyetin ne merak ettim?

(söylemek zorunda değilsin)

Gerçek adımın pek önemli olduğunu düşünmüyorum.(Bu arda bu normal hayatta da geçerli isimler değil sıfatlar önemlidir.)

O yüzden sıfatlarımı söyleyeyim:Üşengeç ama çalışması gerkince çalışan,Açık sözlü,Akademik anlamda başarılı,5 yıllık karateci,Arkadaşı olmayan (her ne kadar sosyal açıdan bir sıkıntısı olmasa da ve sunum yapmak,münazara yapmak gibi şeylerden keyif alsada)

Erkeğim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shuryuken, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Gerçek adımın pek önemli olduğunu düşünmüyorum.(Bu arda bu normal hayatta da geçerli isimler değil sıfatlar önemlidir.)

O yüzden sıfatlarımı söyleyeyim:Üşengeç ama çalışması gerkince çalışan,Açık sözlü,Akademik anlamda başarılı,5 yıllık karateci,Arkadaşı olmayan (her ne kadar sosyal açıdan bir sıkıntısı olmasa da ve sunum yapmak,münazara yapmak gibi şeylerden keyif alsada)

Erkeğim

Şimdi fark ettim de kendimi pazarlamış gibi olmuşum :D

Özellikle en son erkeğim kısmıyla.

Bu arada senin de sıfatlarını öğrenmek isterim @animesevmeyenyok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shuryuken, Şimdi tarihinde yazdı:

iyi geceler.

Erkeğim

üşengecim ama çalışmam gerektiğinde çok zor çalışırım, açık sözlüyümdür ama bu gerçek hayatta geçerli sanalda arkadaş kaybetme korkum var, akademik olarak başarılıyım ama sınav esnasında nefessiz kalma stres bulantı gibi sorunlar yüzünden zorlanıyorum ama başarılıyım, arkadaşım benimde yok ama asosyal falan değilim genellikle telefonlar susmaz sürekli mesaj atarlar arkadaş olmak isterler ama ben istemiyorum sadece baş belalarılar ve kafa dengi değiller.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shuryuken, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Şimdi fark ettim de kendimi pazarlamış gibi olmuşum :D

Özellikle en son erkeğim kısmıyla.

Bu arada senin de sıfatlarını öğrenmek isterim @animesevmeyenyok

kendimi pazarlamış gibi hissetimin üzerinden şaka yapıcam ama devam ederse sıkıntılı olabilir o yuzden yapmıcam fnmesojmfp

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.