Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

lostlonginus, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

???????

Merhaba.

Ari01, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlaar

:hi-onion-head-emoticon::whistling-onion-head-emoticon:

Oo iyi akşamlar Ari-chan. :)

Ari01, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Okul bu aralar çok yoğun o yüzden biraz giremedim ama şimdi buradayım ve sonunda unuttuğum efsane soruyu hatırladım. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Efsane Soru: Sinirlendiğinizde tavırlarınızda nasıl bir değişim olur?

@Caprihorn @pegasusejder @Gorkito@spike @Raikiri 

Özeli de unutma sakın. :))

Tavırlarınızda ki değişim derken? Yani o sıra insan pek kendisini gözlemleyemiyor herhalde. Sen anlat bi bende ona göre cevap vereyim. :)

Shuryuken, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşbuldum,iyiyim.Yine çalışma düzenimi bozdum ve 3-4 gün hiçbir şey yapmadım.Her hafta başı böyle oluyor sonradan son 3 günde yapmam gerekenin 2 katını yaparak tamamlıyorum.

Sen nasılsın?

Haha sende şu çalışma düzenini bir oturtamadın. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Okul bu aralar çok yoğun o yüzden biraz giremedim ama şimdi buradayım ve sonunda unuttuğum efsane soruyu hatırladım. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Genelde sinirimi belli etmem.Ama bana zihinsel olarak çok zarar verdiği için artık öyle yapmıyorum.

En fazla sesimi yükseltirim yani.

Shuryuken, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoşbuldum,iyiyim.Yine çalışma düzenimi bozdum ve 3-4 gün hiçbir şey yapmadım.Her hafta başı böyle oluyor sonradan son 3 günde yapmam gerekenin 2 katını yaparak tamamlıyorum.

Sen nasılsın?

Bir günde kaç saat çalışıyorsun normalde?  Eskiden bende de oluyordu ama çalışma saatini biraz kısaltınca düzeldi geri.Az çalışıyorum ama düzenli çalışıyorum.

İyiyim bende.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lostlonginus, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

???????

hoş geldin

Ari01, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlaar

:hi-onion-head-emoticon::whistling-onion-head-emoticon:

hoş geldin ariel

Ari01, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

yani bunu tam olarak bilemiyorum dıştan nasıl görünüyorum ama yaşadığım hissi anlatabilirim.

Karşımdaki el, kol hareketi veya kavga başlatmak isterse onu orada döve döve bayıltmak, yüzünü kanlar içinde bırakmak isterim ama bu artık sınırlarıma dayanıcak kadar sinirlenmişsem olur. Eğer karşımdaki o tür hareketler yapmadan sinirlendirirse duruma göre değişir ama kavga ettiğimiz konu neyse 2.defa düşünmeden kırarım veya ne halin varsa gör diyip giderim ve karşı taraf zor durumda kalır.

Ama genelde susarım, söylediğim durumlar nadir zamanlarda olur çünkü kaya gibi sabrım vardır benim, hatta olması gerekenden fazla benim sabrım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

yani bunu tam olarak bilemiyorum dıştan nasıl görünüyorum ama yaşadığım hissi anlatabilirim.

Karşımdaki el, kol hareketi veya kavga başlatmak isterse onu orada döve döve bayıltmak, yüzünü kanlar içinde bırakmak isterim ama bu artık sınırlarıma dayanıcak kadar sinirlenmişsem olur. Eğer karşımdaki o tür hareketler yapmadan sinirlendirirse duruma göre değişir ama kavga ettiğimiz konu neyse 2.defa düşünmeden kırarım veya ne halin varsa gör diyip giderim ve karşı taraf zor durumda kalır.

Ama genelde susarım, söylediğim durumlar nadir zamanlarda olur çünkü kaya gibi sabrım vardır benim, hatta olması gerekenden fazla benim sabrım.

@Ari01 yani bu tür bir hissi en son ne zaman yaşadığımı bile hatırlamıyorum, o kadar nadir bir olay.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Ari01 yani genelde sinirlendiğim an pek bir şey yapmamaya çalışırım çünkü insan ister istemez mantıksız hareketlere kalkışabiliyor. Yani sanal bir ortamdaysak belli bir süre yazmayarak hem tepki gösteririm hem de o sıra boş yere bir tartışma çıkarmam. Eğer yüz yüze bir ortamdaysak tartışma biraz kaçınılmaz oluyor ve yani pek bir şey yapmıyorum gerçi sadece bağırma çağırma oluyor. Bilmiyorum soruna tam yanıt olabildi mi?

lostlonginus, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

??? ??????

Nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.