Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Beytize, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

buna baya güldüm sdşkljfdskl cidden çok düşüncelisin ben hiç dikkat etmezdim de öyle olsada sorun olcağını sanmıyorum :D

ah canım övülmeye alışkın değil bünye .d

kıyamam yazık sana sdskjklş üzülme geçer bu günlerde ac bir cipssss doldur boşluğu :D

İmzam nasıl bu arada diğeri mi iyiydi bu mu yoksa :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Haha aynen ya kim ne sanacak, sansa ne olacak zaten? :D 

Ayy ben seni arada öveyim ya, hep uğraşıyorum falan sana da yazık. :/

Birileri cipss alma sözünü tutsaydı yerdim. :D 

Hmm öncekinin bir havası vardı, bu ise tatlı. :D Yani biraz farklı kulvarlar gibi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Beytize, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

buna baya güldüm sdşkljfdskl cidden çok düşüncelisin ben hiç dikkat etmezdim de öyle olsada sorun olcağını sanmıyorum :D

ah canım övülmeye alışkın değil bünye .d

kıyamam yazık sana sdskjklş üzülme geçer bu günlerde ac bir cipssss doldur boşluğu :D

İmzam nasıl bu arada diğeri mi iyiydi bu mu yoksa :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Foruma yeni biri kayıt oldu diyelim,o mesajı görünce yanlış anlama ihtimali bayağı yüksek olurdu. :d

Önceki imzan havalı bu biraz daha tatlış olmuş. (ayrıca önceki biraz mutsuz gösteriyordu seni :d)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Foruma yeni biri kayıt oldu diyelim,o mesajı görünce yanlış anlama ihtimali bayağı yüksek olurdu. :d

Önceki imzan havalı bu biraz daha tatlış olmuş. (ayrıca önceki biraz mutsuz gösteriyordu seni :d)

Yok ya yine de sanmazlardı, ayrıca dediğim gibi sansalar da ne olacak sanki? :D 

Zaten mutsuz bir insan. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

explorer, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana soracak olursanız, hayatımda bundan daha absürd- bir şey duymadım ('böylelikle "saçma" anlamına gelen bu kelimeyi de haddim olmayarak Türkçe'ye ithal etmiş oldum ama kelimeyi telaffuz ederken dudaklarımın büzüşmesi bu önermenin sağduyusuzluğunu sanki daha iyi anlatıyormuş gibi geldi bana).

alıntı: Ali Perşembe

adamın anlatış tarzını çok sevdim ya

Hoş geldin.Nasılsın?

Beğendim.:wew-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha aynen ya kim ne sanacak, sansa ne olacak zaten? :D 

Ayy ben seni arada öveyim ya, hep uğraşıyorum falan sana da yazık. :/

Birileri cipss alma sözünü tutsaydı yerdim. :D 

Hmm öncekinin bir havası vardı, bu ise tatlı. :D Yani biraz farklı kulvarlar gibi. :D 

Aynen sansa ne olcak burda asıl aralarında neler neler geçenler oluyor heyt be :D

sen bene uğraştığını mı sanıyordun kıyamam hayallerde yüzüyor yine -,-

tama dedik alcaz yav sdljflksjdş

aaa aslında ikiside aynı karakterde de birisi tek seven birisi arada bir kaçç kişiyi götürüp tek seven fln değişiyor dfslkflşsd

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Diğeri demek ki doğru bir şeyi yansıtıyormuş sevindim ehehe ^.^

yaa tatlış dimiii çok güzel bakıyor aşık olasım geldi odenli :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

explorer, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana soracak olursanız, hayatımda bundan daha absürd- bir şey duymadım ('böylelikle "saçma" anlamına gelen bu kelimeyi de haddim olmayarak Türkçe'ye ithal etmiş oldum ama kelimeyi telaffuz ederken dudaklarımın büzüşmesi bu önermenin sağduyusuzluğunu sanki daha iyi anlatıyormuş gibi geldi bana).

alıntı: Ali Perşembe

adamın anlatış tarzını çok sevdim ya

Hoş geldin kardeş. :D Bir şey düzeltelim "Türkçeye" olacak, kesme işareti kullanılmaz. :D Onun haricinde benim beyin ölüm saatlerinde onun için pek bir şey anlayamadım. :/

Beytize, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Aynen sansa ne olcak burda asıl aralarında neler neler geçenler oluyor heyt be :D

sen bene uğraştığını mı sanıyordun kıyamam hayallerde yüzüyor yine -,-

tama dedik alcaz yav sdljflksjdş

aaa aslında ikiside aynı karakterde de birisi tek seven birisi arada bir kaçç kişiyi götürüp tek seven fln değişiyor dfslkflşsd

Diğeri demek ki doğru bir şeyi yansıtıyormuş sevindim ehehe ^.^

yaa tatlış dimiii çok güzel bakıyor aşık olasım geldi odenli :d

Haha bildiğin Türk dizisi çıkar buradan. :D 

Haha ben sana acıyordum iyi bakalım bundan sonra acıma yok. :D Gelip ağlama sonra. :D 

Hadi bakalım inşallah, gene gözümün önünde her şeyi tüketirken bana bir şey almazsan kalbim kırılır. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.