Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha bildiğin Türk dizisi çıkar buradan. :D 

Haha ben sana acıyordum iyi bakalım bundan sonra acıma yok. :D Gelip ağlama sonra. :D 

Hadi bakalım inşallah, gene gözümün önünde her şeyi tüketirken bana bir şey almazsan kalbim kırılır. :D 

hayvanlığım tutmadığı bir dönem gidelim mümkünse yoksa aynı şeyler tekrar yaşanır dskljfkdsljfşl

oyeee hadi bebeğim kim kime acıcakmış kan çıkacak kaaan :hate-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bu duruma niye seviniyorsun ya.:crying3-onion-head-emoticon:

niye sevinmeyim yahu demek ki düşünerek koyduğum gif doğru anlaşılmış bu duurmda güzel yanlış anlaşılmaktan iyidir :D

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Çünkü o öyle bir insan. :D 

ne öyle bir insanmışım he he he sen sus bakem --,

love.JPG.36c8e44c972554197c9058aad8922385.JPG bu nedir ya dlfkjskfklşsjfslşf bayıldım 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Beytize, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

hayvanlığım tutmadığı bir dönem gidelim mümkünse yoksa aynı şeyler tekrar yaşanır dskljfkdsljfşl

oyeee hadi bebeğim kim kime acıcakmış kan çıkacak kaaan :hate-onion-head-emoticon:

love.JPG.36c8e44c972554197c9058aad8922385.JPG bu nedir ya dlfkjskfklşsjfslşf bayıldım 

Haha estağfurullah ne hayvanlığı. :D Yani beni yemediğin sürece sıkıntı yok. :D 

Haha gel bakalım çıkacaksa kan çıksın. :D 

Eee tabi biraz öylesin. :D 

Sende gidip nelere bayılıyorsun. Anlaşılan sana birini bulmak gerekiyor. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Caprihorn iyiyim ders çalışıyorum, sen nasılsın

@pegasusejder evet öyle şeyler vardı, aktif kullanmadığım için pek bakmıyorum lazım olunca araştırırm D

onun dışında bu tarzda, kibar sözlerle bir şeyleri yada birilerini eleştirenlere bayılıyorum, daha açık bir şekilde laflarıyla hakaret bile etmeden adamı yerin dibine sokanları gerçi burda önermeye yönelik bir eleştiri getirmiş ama

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

niye sevinmeyim yahu demek ki düşünerek koyduğum gif doğru anlaşılmış bu duurmda güzel yanlış anlaşılmaktan iyidir :D

Bende 150 ileti olunca imza koymak için gif yapıyorum şimdiden. :D

Beytize, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

bunu diyen retlerin kralı neyseki beni anlayan minnoşlar ( @Caprihorn ) var içim rahat istediğin kadar kötüleyebilirsin :D

:embarrassed4-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

bunu diyen retlerin kralı neyseki beni anlayan minnoşlar ( @Caprihorn ) var içim rahat istediğin kadar kötüleyebilirsin :D

Herkesin bir yaşam tarzı var. :D 

explorer, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@pegasusejder evet öyle şeyler vardı, aktif kullanmadığım için pek bakmıyorum lazım olunca araştırırm D

onun dışında bu tarzda, kibar sözlerle bir şeyleri yada birilerini eleştirenlere bayılıyorum, daha açık bir şekilde laflarıyla hakaret bile etmeden adamı yerin dibine sokanları gerçi burda önermeye yönelik bir eleştiri getirmiş ama

Öyle şeyler vardı ne ya üstat. :D 

Evet o tarz şeyleri bende seviyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

explorer, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim bende.

Spoiler

j0hv2t.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.