Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydınn. :) 

Mika-chann hala gitmedin değil mi? :wow1-onion-head-emoticon:

Lütfen gitmemiş ol. :) Hoş geldin bu arada. :)

Kaçış müziği atma seramonisi yapmadan gitmem daha:whistling-onion-head-emoticon:

Nasılsın Ari-chan?

pegasusejder, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ben sosyal medyadan konuşulanlardan bahsediyorum. Yahu altı üstü bir şaka yaptık ne uzattınız be. :D 

Ooo hoş geldin diyeceğim de sen gitmişsindir artık. Bu küçük sürprizinden bahsetseydin keşke. :D 

Seni anlamsız ileti atmaktan şikayet edeyim mi? :D 

İçeriği Görüntüle

Ha birde beni kıskandırmaya çalışıyorsan bil ki ben zaten konuşuyorum Mika ile. :)

Taş olsa utancından kırılır...

Ben o kadar adama caka satayım burada ama aynı gün ihanetin sivri hançerini 3. kez görelim... 

Neyse ben artık abindim sadece senin, kime ne dediğin çok mühim değil. :)

Günaydın. :)

Uyumuştur artık. :D 

Herkese günaydın.

Sürprizi söylesem sürprizi olmaz:victory-onion-head-emoticon:

Forumun da tadı cidden ayrı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsın? Nasıl başladın güne? :D

Bilmiyorum bu aralar canım bi sıkkın. :D Sen nasılsın? Sınav falan nasıl? :D 

MikasaWithInTheFire, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Kaçış müziği atma seramonisi yapmadan gitmem daha:whistling-onion-head-emoticon:

Nasılsın Ari-chan?

Sürprizi söylesem sürprizi olmaz:victory-onion-head-emoticon:

Forumun da tadı cidden ayrı...

Günaydın tekrardan.

E benim olmadığın saatlerde gelirsen gene sürpriz olmaz... Neyse artık.

Evet forum ayrı.

MikasaWithInTheFire, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim çok şükür.  Okul açılacakmış dram..

Yüz yüze mi olacakmış? Ne zaman başlıyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben ilk dönem sınavlara girmediğim için bu dönem giricem.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Ee neler yapıyorsun? :whistling-onion-head-emoticon:

Bizimkiler de bu döneme kaldı, kasıma kadar işlenen konulardan olacakmış, Yksde tüm konulardan sorumlu olmak peki? Anlayamıyorum mantığı cidden.

Napayım valla aynı devam, biraz stres biraz heyecan biraz rüyalarda sınav görmek:D 

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Bilmiyorum bu aralar canım bi sıkkın. :D 

Günaydın tekrardan.

E benim olmadığın saatlerde gelirsen gene sürpriz olmaz... Neyse artık.

Evet forum ayrı.

Yüz yüze mi olacakmış? Ne zaman başlıyor?

Günaydın, yüzyüze olacakmış 1 Marttan itibaren 2 hafta içerisinde.  Cidden mantığını kafam basmıyor artık, yani bu sınavda kasımakadar işlenen konulardan sınav yapıp; Yksde tüm 12. sınıf konularını dahil etmek? pek mantıklı gelmiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Şimdi tarihinde yazdı:

Bizimkiler de bu döneme kaldı, kasıma kadar işlenen konulardan olacakmış, Yksde tüm konulardan sorumlu olmak peki? Anlayamıyorum mantığı cidden.

Napayım valla aynı devam, biraz stres biraz heyecan biraz rüyalarda sınav görmek:D 

Günaydın, yüzyüze olacakmış 1 Marttan itibaren 2 hafta içerisinde.  Cidden mantığını kafam basmıyor artık, yani bu sınavda kasımakadar işlenen konulardan sınav yapıp; Yksde tüm 12. sınıf konularını dahil etmek? pek mantıklı gelmiyor.

Az kalmış başlasmına. Yani cidden saçma sapan şeyler yapmışlar ama sen halledersin diye umuyorum. İnşallah daha saçma şeyler olmaz. 

Bunun haricinde nasılsın, neler yapıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Az kalmış başlasmına. Yani cidden saçma sapan şeyler yapmışlar ama sen halledersin diye umuyorum. İnşallah daha saçma şeyler olmaz. 

Bunun haricinde nasılsın, neler yapıyorsun?

İnşallah:(

Geçen rüyamda  (2 gün önce) yks girdiğimi gördüm, diyordum oh be  ne güzel rahatladım. Sınavdan çıkınca ilk düşündüğüm buydu:D

Onun dışında valla ne yapıyorum, ara ara hava almaya çıkıyorum, dcye bakıyorum ara ara .. 

Sen? (Hiç haberim yokmuş gibi devam)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Cidden saçmalamışlar,umarım sıkıntı olmadan halledebilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

İnşallah:(

Geçen rüyamda  (2 gün önce) yks girdiğimi gördüm, diyordum oh be  ne güzel rahatladım. Sınavdan çıkınca ilk düşündüğüm buydu:D

Onun dışında valla ne yapıyorum, ara ara hava almaya çıkıyorum, dcye bakıyorum ara ara .. 

Sen? (Hiç haberim yokmuş gibi devam)

Haha ben en son seni gördüğümde bayağı mutlu ve sarhoştun. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Seninle ilgilenmesi bayağı zordu. :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Hee iyi yapıyorsun, hava almak falan iyidir arada oksijen almak önemli. :)

Ben ne yapayım ya, yarın okçuluk şeysine gideceğim ok atacağım, biraz onun heyecanı var, işte okula gidip bir kaç şey halletmem lazım onu ne zaman yapacağımı ayarlamam gerek. Böyle işte.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.