Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Hoş geldin abla,nasılsın?:cute1-onion-head-emoticon:

Hoş buldum Rimell-can:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: iyiyim ben gerçi pcm açılsa daha iyi olabilirdim ancak son demlerini yaşıyor garibim iyice yaşlandı, sen nasılsın? 

@BURUN hülooooğğğh neredesin? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş buldum Rimell-can:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: iyiyim ben gerçi pcm açılsa daha iyi olabilirdim ancak son demlerini yaşıyor garibim iyice yaşlandı, sen nasılsın? 

@BURUN hülooooğğğh neredesin? 

İyiyim bende.Benim pc de yaşlandı artık,iyice yavaşladı. :sigh-onion-head-emoticon:

Geçen haftaki mutluluğunu arttırabildin mi?:waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyiyim bende.Benim pc de yaşlandı artık,iyice yavaşladı. :sigh-onion-head-emoticon:

Geçen haftaki mutluluğunu arttırabildin mi?:waiting-onion-head-emoticon:

Bak güzel kardeşim, hayal kırıklığına uğratmak gibi olmasın ama ben çok nadir o kadar mutlu oluyorum. O yüzden cevap hayır. :suicideoniplz: 

Yani benim pc 6. yılına girmişti geçen ay, artık geçti ondan-.- güncelleme geldi yeniden başlatayım dedim 8-10 saattir açılacak da açılacak diye bekliyorum.

Sen neler yaptın? Gelişme var mı çizimlerde varsa görmek isterim şahsen :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bak güzel kardeşim, hayal kırıklığına uğratmak gibi olmasın ama ben çok nadir o kadar mutlu oluyorum. O yüzden cevap hayır. :suicideoniplz: 

Yani benim pc 6. yılına girmişti geçen ay, artık geçti ondan-.- güncelleme geldi yeniden başlatayım dedim 8-10 saattir açılacak da açılacak diye bekliyorum.

Sen neler yaptın? Gelişme var mı çizimlerde varsa görmek isterim şahsen :cool-onion-head-emoticon:

Kim seni üzüyor?:super-sayan-onion-head-emoticon:   Tamamdır bir daha sormam mutlu musun diye.

Benim pc benimle büyüdü zaten. :D

Ne yapayım bende yarın dersler başlıyor,zoomda ki şifreleri falan kayıt ediyordum.

O kadar büyük bir gelişme yok çizimlerde.Ama artık daha rahat çizmeye başladım,elim alışıyor yavaştan.Hoşuma giden bir çizim yaparsam atarım discorddan.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Kim seni üzüyor?:super-sayan-onion-head-emoticon:   Tamamdır bir daha sormam mutlu musun diye.

Benim pc benimle büyüdü zaten. :D

Ne yapayım bende yarın dersler başlıyor,zoomda ki şifreleri falan kayıt ediyordum.

O kadar büyük bir gelişme yok çizimlerde.Ama artık daha rahat çizmeye başladım,elim alışıyor yavaştan.Hoşuma giden bir çizim yaparsam atarım discorddan.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Mutluyum ben^^ sen sorsan da sormasan da :pretty-onion-head-emoticon: Genel olarak hayat yoruyor enerji bırakmıyor geriye ama bir şeyler bulup mutlu oluyorum.

Kono sekai wa zankoku nandakara derdim de fazla melankolik olur şimdi:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Burun tam kırbaçlanacak insan geleydi eyiydi  :whip-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Mutluyum ben^^ sen sorsan da sormasan da :pretty-onion-head-emoticon: Genel olarak hayat yoruyor enerji bırakmıyor geriye ama bir şeyler bulup mutlu oluyorum.

Kono sekai wa zankoku nandakara derdim de fazla melankolik olur şimdi:embarrassed2-onion-head-emoticon:

Burun tam kırbaçlanacak insan geleydi eyiydi  :whip-onion-head-emoticon: 

Daha az önce mutsuzum demiştin.:crying3-onion-head-emoticon:     Küçük şeylerden bile mutlu olmak iyidir.:cute1-onion-head-emoticon:

Ben kaçayım,görüşürüz abla.:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Daha az önce mutsuzum demiştin.:crying3-onion-head-emoticon:     Küçük şeylerden bile mutlu olmak iyidir.:cute1-onion-head-emoticon:

Ben kaçayım,görüşürüz abla.:bye1-onion-head-emoticon:

Ben mutsuzum demedim, geçen haftaki mutluluğunu arttırabildin mi diye sordun, ben de hayır dedim. Arttıramadım. :oniondesuplz:

Görüşürüz Rimell-can kendine iyi bak :onion_emo_2_by_theg_force:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.