Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

1 hour ago, pegasusejder said:

Çok iyi olabilirsin. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Hmm bilmiyorum, bugün kar yağıyor ve Sakura okçuluk işini iptal etti kardan dolayı. Hayat mutlu olmama izin vermiyor Ari'cim. :'(

Ben de ne güzel Sakura'ya sormayı planlıyordum; Pega nasıl biri, cidden mafya mı diye. :D Başka bir zamana yaparsınız artık. :) 

Antalya'da da - derecelere inecek diyor meteroloji bu hafta için. :frozen-onion-head-emoticon:

1 hour ago, Caprihorn said:

Sabah erken kalktığım için uykum var. :(

:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

:desperate1-onion-head-emoticon::(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de ne güzel Sakura'ya sormayı planlıyordum; Pega nasıl biri, cidden mafya mı diye. :D Başka bir zamana yaparsınız artık. :) 

Antalya'da da - derecelere inecek diyor meteroloji bu hafta için. :frozen-onion-head-emoticon:

:desperate1-onion-head-emoticon::(

Haha sorabileceğin başka insanlarda var. :D Birdee eğer görünüşümü merak ediyorsan artık Capri'ye sorabilirsin. :D İnşallah yaparız ya.

Burada da 10 derece indi bir anda. :)

Gorkito, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Kendimi manga animeye vurucam dedim, dün akşam 1 e kadar ders çalıstım sabah 6 da uyanıp 12 ye kadar ders çalıştım. Birazdan da derse gidicem. 

Geçmiş olsun kardeş. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Kendimi manga animeye vurucam dedim, dün akşam 1 e kadar ders çalıstım sabah 6 da uyanıp 12 ye kadar ders çalıştım. Birazdan da derse gidicem. 

ohhh bu istek ve azim bana da gelebilir mi acaba...

soru çözerken animelerle alakalı paragraf okuduğu için canı anime çekip dersi bırakan üzgün spike:')

Spoiler

IMG_20210215_120856-min-3__1613380681_78_174_70_192.jpg.64d285033ca8f086657f1760fbb47c1e.jpg

bu arada tünaydın herkese:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

soru çözerken animelerle alakalı paragraf okuduğu için canı anime çekip dersi bırakan üzgün spike:')

İçeriği Gizle

IMG_20210215_120856-min-3__1613380681_78_174_70_192.jpg.64d285033ca8f086657f1760fbb47c1e.jpg

Haha gelmezse zorlayalım getirelim be Spike. :D 

Sende hemen koy vermeseydin kendini. :D Bak ben burada abilik/babalık moduna girersem nefes bile alamazsın. :D Diğerleri bilir az çok benim bu yanlarımı. :) Dikkat et. :D 

Tünaydın. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha gelmezse zorlayalım getirelim be Spike. :D 

Sende hemen koy vermeseydin kendini. :D Bak ben burada abilik/babalık moduna girersem nefes bile alamazsın. :D Diğerleri bilir az çok benim bu yanlarımı. :) Dikkat et. :D 

anlaşıldı Pegasus-san senin abilik/babalık modunla karşılaşmak istemiyorum bile:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spike, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Görüntüle

Geçmiş olsun, soru kötü denk gelmiş.

Güzel bir taktik veriyom.

Belli bir gün içinde çözmeye çalış bir takım şeyleri, sonuna ceza koy. İstemeye istemeye çözüyon :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha sorabileceğin başka insanlarda var. :D Birdee eğer görünüşümü merak ediyorsan artık Capri'ye sorabilirsin. :D İnşallah yaparız ya.

Burada da 10 derece indi bir anda. :)

Geçmiş olsun kardeş. :)

@Ari01 Hehe foto takası yaptık.:dandyonionplz:

spike, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.