Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

6 minutes ago, pegasusejder said:

Bende çok acayip rüya gördüm.

Günaydın herkese.

55 minutes ago, Gorkito said:

Günaydın.

Sabah sabah piskopat bir rüya görerek uyandım.

Günaydın, işin garip tarafı ben de garip bir rüya gördüm bugün. 

Arkadaşlarımla lazer tag falan oynuyorduk ve ortaokuldan beri görmediğim tipler vardı sanırım içinde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlarımla lazer tag falan oynuyorduk ve ortaokuldan beri görmediğim tipler vardı sanırım içinde.

Benimki böyle tanrılı falan bir şeydi, birisi yıldırımlar falan çakıyordu (villain karakter) işte sonra gezegenin 3 muhafızı bu adamla kapışıyordu falan en son ben gelip her şeye bir son veriyordum ama gezegen çok hasar görmüş her alev götürüyor falan. :D Neyse bütün gezegeni boşaltırken neden bilmiyorum ama paraları alevin içine bilerek bırakıp başka bir gezegene sıfırdan gitmek için hazırlanıyordum (parada dolat cinsinden. :D ) İşte böyle parayı falan bırakmış haldeyken, acaba bırakmasam mı diye düşünüp duruyordum ama bir yandan da olan olmuş her yeri alev götürüyor. Neyse uzay mekiklerine doğru giderken bilin bakalım hedef neresi? Dünyaya gideceğiz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7 minutes ago, pegasusejder said:

Benimki böyle tanrılı falan bir şeydi, birisi yıldırımlar falan çakıyordu (villain karakter) işte sonra gezegenin 3 muhafızı bu adamla kapışıyordu falan en son ben gelip her şeye bir son veriyordum ama gezegen çok hasar görmüş her alev götürüyor falan. :D Neyse bütün gezegeni boşaltırken neden bilmiyorum ama paraları alevin içine bilerek bırakıp başka bir gezegene sıfırdan gitmek için hazırlanıyordum (parada dolat cinsinden. :D ) İşte böyle parayı falan bırakmış haldeyken, acaba bırakmasam mı diye düşünüp duruyordum ama bir yandan da olan olmuş her yeri alev götürüyor. Neyse uzay mekiklerine doğru giderken bilin bakalım hedef neresi? Dünyaya gideceğiz. :D 

Aman Tanrım... Seninki tam bir bilim kurgu filmi olmuş, keşke ben de öyle bir şey görebilseydim. 

Bir kere görmüştüm aslında, bir villian arkadaşlarımı kaçırıp uzay istasyonuna getirmişti. Ben de onları kurtarmak için takip ediyordum. İşin acayip tarafı villian ın normal uzay gemisi yerine siyah bir jipi vardı. O başka yere gitmek üzere arkadaşlarımı arabaya bindirdikten sonra kendimi sessizce jipin arka koltuğuna attığımı hatırlıyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

pegasusejder, 54 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkes garip rüyalar görmüş :D

benimkinde bir tepsi dolusu kar helvası vardı dedemle birlikte yiyoduk sonra işin içine keçiye dönüşen at kafaları falan girdi.

en son king kong ile vs atıyodum, çok alakasız alakasız şeyler oldu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkes garip rüyalar görmüş :D

benimkinde bir tepsi dolusu kar helvası vardı dedemle birlikte yiyoduk sonra işin içine keçiye dönüşen at kafaları falan girdi.

en son king kong ile vs atıyodum, çok alakasız alakasız şeyler oldu.

@pegasusejder dün attığınız karlar rüyama kadar girdi :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 7 saat önce tarihinde yazdı:

sık gelmeye başlamasa mıydım sıkıntıdan hep -,- rahatsız mı oldun şekerim :smoking1-onion-head-emoticon:

sabah iyidir ya bizim bir başlıyorlardı akşam 5 6 anca bitiyordu pestilin çıkıyor otur otur --_-- sen 11. sınıf mıydın 12 mi yoksa üniversite mi tekrar sormuşta olabilirim hatırlayamadım :D

5 e kadar mı?:sweating-onion-head-emoticon:

11. sınıfım. :D   Sen üniversite kaçtın? :whistling-onion-head-emoticon:

Gorkito, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın.

Sabah sabah piskopat bir rüya görerek uyandım.

pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bende çok acayip rüya gördüm.

Günaydın herkese.

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın herkese.:cute1-onion-head-emoticon:

Görüşürüz.:bye-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.