Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar. :) Ne yapalım sohbet muhabbet öyle takılmalar falan. Sen neler yaptın? 

Animelerin gelen yeni bölümlerini izledim ,yeni bir manga keşfettim(yeni başlanmış galiba türkçeye çevrilmeye),biraz zaman öldürdüm falan filan işte ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 30 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi akşamlar, neler yaptınız bugün ?:waiting-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar ? bugün illegal işler yaptım her an içeri atılabilirim:full-onion-head-emoticon:

Hawa, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

Oyun oynuyordum şimdi gördüm pardon adım havva ama hawa diyebilirsin:victory-onion-head-emoticon: senden fazla küçüğüm:D ve yeni anime izlemeye başlamış sayılırım

Memnun oldum ? Hawa-chan

Ne kadar küçüksün ya? Sen küçük değilsindir ben fazla yaşlıyım:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar ? bugün illegal işler yaptım her an içeri atılabilirim:full-onion-head-emoticon:

Memnun oldum ? Hawa-chan

Ne kadar küçüksün ya? Sen küçük değilsindir ben fazla yaşlıyım:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

Benden 12 yaş büyüksün ama önemli değil :D alıştım:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Memnun oldum ? Hawa-chan

Ne yaptın? :D

Bu arada abla çizim atacaktım normalde ama sana sadece kafa çizimi attığım için bu kez vücudunu da atmak istedim.Ama vücut çizmede o kadar iyi değilim biraz daha iyi çizeyim öyle atarım.Sınavlar falan da yaklaştı 3 haftaya anca atarım.:lonely-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Benden 12 yaş büyüksün ama önemli değil :D alıştım:smooth-crazy-rabbit-emoticon:

Senden küçükler de var burada için rahat olsun:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ne yaptın? :D

Bu arada abla çizim atacaktım normalde ama sana sadece kafa çizimi attığım için bu kez vücudunu da atmak istedim.Ama vücut çizmede o kadar iyi değilim biraz daha iyi çizeyim öyle atarım.Sınavlar falan da yaklaştı 3 haftaya anca atarım.:lonely-onion-head-emoticon:

Söylemem çoktan günah çıkarttım bile:embarrassed3-onion-head-emoticon: çizimleri bana atmasan bile ikinci bir göz tarafından değerlendirilsin isterim daha önce bahsettiğim site bunun için bir vaha sayılır senin çizdiğin kafadan ilham alıp ben de bir şeyler karalamıştım o gece :good-job-onion-head-emoticon: güzel sebep oldun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.