Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Pseudohomophylus, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Senden küçükler de var burada için rahat olsun:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Söylemem çoktan günah çıkarttım bile:embarrassed3-onion-head-emoticon: çizimleri bana atmasan bile ikinci bir göz tarafından değerlendirilsin isterim daha önce bahsettiğim site bunun için bir vaha sayılır senin çizdiğin kafadan ilham alıp ben de bir şeyler karalamıştım o gece :good-job-onion-head-emoticon: güzel sebep oldun

O.o tamam öyle olsun.:ahaaah-onion-head-emoticon:

Benim çizimimden ilham mı aldın:embarrassed1-onion-head-emoticon:görmek isterim resmini.:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hmmm pek duymamışın, ne üzerine?

"Bir meslektaşını öldürmekle suçlandıktan sonra, Cassian Lee ölümün eşiğine geldi. Her şeyin bittiğini düşündüğü an, kendini aniden bir çocuğun bedeninde buldu ve bir kötü adam olarak uyandı."Seri mangadan alıntı yaptım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Senden küçükler de var burada için rahat olsun:embarrassed1-onion-head-emoticon:

Söylemem çoktan günah çıkarttım bile:embarrassed3-onion-head-emoticon: çizimleri bana atmasan bile ikinci bir göz tarafından değerlendirilsin isterim daha önce bahsettiğim site bunun için bir vaha sayılır senin çizdiğin kafadan ilham alıp ben de bir şeyler karalamıştım o gece :good-job-onion-head-emoticon: güzel sebep oldun

Buna şaşırdım :D,tamamdır:yeah-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

"Bir meslektaşını öldürmekle suçlandıktan sonra, Cassian Lee ölümün eşiğine geldi. Her şeyin bittiğini düşündüğü an, kendini aniden bir çocuğun bedeninde buldu ve bir kötü adam olarak uyandı."Seri mangadan alıntı yaptım.

Hmm değişikmiş konu. Keyifli okumalar. :)

Ucanbirkedi, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkese iyi uykular.:dreaming-onion-head-emoticon:

İyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.