Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasıl gidiyor? 

Nasıl gitsin babam yeni projeye başladı kocaman bir odunluk yapıyoruz (Çöyle diyeyim odunluk benim odamın  katı kadar.) gün boyu onunla uğraştık yarın derslerimde başlıyor.Mala dönmüş haldeyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 8 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar perşembe akşamı babam vefat ettiği için artık foruma pek giremeyeceğim

YKS bitene kadar. Arada sırada ziyaret ederim ancak artık fazla zaman ayıramayacağım için

boş zamanlarımı çoğunlukla manga okuyup, anime izleyerek geçireceğim.

Yinede temelli gitmiyorum sadece artık ayda, haftada bir falan uğrarım buralara hazirana kadar.

@spike foruma daha yeni gelmiş olsanda kanım kaynadı sana, ara sıra yine discord'tan konuşruz :D

@Ari01 ariel'ciğim seslide pek konuşamadık, genellikle sen konuştun ama bir dahaki sefere

benide çağırırsınız muhabbet döneriz :D 

@pegasusejder pegam benim, forumdaki ilk göz ağrım, tatlı seslim benim :D

ben gidiyorum sen buralarda müdavimliğe devam et ben gelene kadar :good-job-onion-head-emoticon:

@Caprihorn rimel, artık yeni Maou sensin. Buralara iyi bak aslanım benim, ben gelene kadar

zemini hazırlamaya devam et :D

@Pseudohomophylus abla seninde verdiğin tavsiyelere uyacağım, senin verdiğin önerilerin

gönlümde yeri başka. kendine iyi bak, yine discord'tan imparatorluğa yazarım arada :D

@BURUN lan NAO, ben yokken rimelimi çalmaya çalışma. en sona discord linkimi koyacağım

görüşürüz seninlede, arada sırada manga sitesi eritmeye devam ederiz :D

@heymely seninlede son zamanlarda pek konuşamadık ama moderöterlüğe kadar

yükseldin forumda. sende kendine iyi bak.

@MikasaWithInTheFire aynı yks mağduru olarak sana iyi şanslar diliyorum. Sınavlarında başarılar mika.

arada sırada yine resimlerimi paylaşırım forumda, senide etiketlerim hatalarımı söylersin.

@Ucanbirkedi seninlede fazla konuşamadık ama kendine iyi bak.

@lntegral kendine iyi bak memleketlim. köyümüze beklerim.

@explorer görürüşürüz, seninlede bek konuşamadım ama forumdaki çoğu kişi ile pek

konuşma fırsatı yakalayamadığımızı far ettim. bay bay

@Zorojuro Forumun devamlı selamlayıcısı :D pek konuşamadık ama herkes gittikten sonra site kapanana kadar sürekli selam yazacağını düşünüyorum bazen. O gün seni nasıl gaza

getirdiklerini bilmek isterim :d

@SoredemoDodo forumda kalırsan son harf savaşlarında başka zaman senin yenilgini göreceğim.

bekle sen aslanım :D

@ElegantWave görüşürüz minnoşum, kendine iyi bak. Bir dahaki sefere mikrofon

sıkıntı çıkardımı abini çapır :D

@Pika-sama görüşürüz pika, senden iyi spoiler aldım re:zero'Da :d serinin devamını

4 gözle bekliyorum.

@sakurademon ada'da iyi şanlar sanada. Ok yaparken düzgün dalları seçmeye dikkat et.

kaz bulursan yaşadın. tüylerini koparır ok yaparsın :D görüşürüz.

@Sawako FBI ajanımız, seninle nerdeyse hiç konuşamadık ama yine manga falan oldumu 

discordumu biliyorsun :D

@ChYRoN iyi stalklamalar koçum, görüşürüz.

@Mutaika evreni oluşturan toz ve gaz kümesi olan yüce mutaika!

kendine iyi bak.

ve son olarak tutturu, görüşürüz aslanım. bunu gördüysen bir gün yeniden geldiğinde etiketle beni :D

Görüşürüz arkadaşlar yeniden kendinize iyi bakın :bye1-onion-head-emoticon: Ben pek duygusal bir insan

olmadığım için ilk gün biraz kötü hissettim sadece ama yinede ağlamadım.

o yüzden benim hakkımda endişelenmenize gerek yok, ben iyiyim. Sadece bundan sonra

evde sorumluluklarım biraz daha fazlaolacağı için buralara fazla uğrayamayacağım

Sağlıcakla...

Discord:  Gorjek#3839

Başın sağolsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşlar perşembe akşamı babam vefat ettiği için artık foruma pek giremeyeceğim

YKS bitene kadar. Arada sırada ziyaret ederim ancak artık fazla zaman ayıramayacağım için

boş zamanlarımı çoğunlukla manga okuyup, anime izleyerek geçireceğim.

Yinede temelli gitmiyorum sadece artık ayda, haftada bir falan uğrarım buralara hazirana kadar.

@spike foruma daha yeni gelmiş olsanda kanım kaynadı sana, ara sıra yine discord'tan konuşruz :D

@Ari01 ariel'ciğim seslide pek konuşamadık, genellikle sen konuştun ama bir dahaki sefere

benide çağırırsınız muhabbet döneriz :D 

@pegasusejder pegam benim, forumdaki ilk göz ağrım, tatlı seslim benim :D

ben gidiyorum sen buralarda müdavimliğe devam et ben gelene kadar :good-job-onion-head-emoticon:

@Caprihorn rimel, artık yeni Maou sensin. Buralara iyi bak aslanım benim, ben gelene kadar

zemini hazırlamaya devam et :D

@Pseudohomophylus abla seninde verdiğin tavsiyelere uyacağım, senin verdiğin önerilerin

gönlümde yeri başka. kendine iyi bak, yine discord'tan imparatorluğa yazarım arada :D

@BURUN lan NAO, ben yokken rimelimi çalmaya çalışma. en sona discord linkimi koyacağım

görüşürüz seninlede, arada sırada manga sitesi eritmeye devam ederiz :D

@heymely seninlede son zamanlarda pek konuşamadık ama moderöterlüğe kadar

yükseldin forumda. sende kendine iyi bak.

@MikasaWithInTheFire aynı yks mağduru olarak sana iyi şanslar diliyorum. Sınavlarında başarılar mika.

arada sırada yine resimlerimi paylaşırım forumda, senide etiketlerim hatalarımı söylersin.

@Ucanbirkedi seninlede fazla konuşamadık ama kendine iyi bak.

@lntegral kendine iyi bak memleketlim. köyümüze beklerim.

@explorer görürüşürüz, seninlede bek konuşamadım ama forumdaki çoğu kişi ile pek

konuşma fırsatı yakalayamadığımızı far ettim. bay bay

@Zorojuro Forumun devamlı selamlayıcısı :D pek konuşamadık ama herkes gittikten sonra site kapanana kadar sürekli selam yazacağını düşünüyorum bazen. O gün seni nasıl gaza

getirdiklerini bilmek isterim :d

@SoredemoDodo forumda kalırsan son harf savaşlarında başka zaman senin yenilgini göreceğim.

bekle sen aslanım :D

@ElegantWave görüşürüz minnoşum, kendine iyi bak. Bir dahaki sefere mikrofon

sıkıntı çıkardımı abini çapır :D

@Pika-sama görüşürüz pika, senden iyi spoiler aldım re:zero'Da :d serinin devamını

4 gözle bekliyorum.

@sakurademon ada'da iyi şanlar sanada. Ok yaparken düzgün dalları seçmeye dikkat et.

kaz bulursan yaşadın. tüylerini koparır ok yaparsın :D görüşürüz.

@Sawako FBI ajanımız, seninle nerdeyse hiç konuşamadık ama yine manga falan oldumu 

discordumu biliyorsun :D

@ChYRoN iyi stalklamalar koçum, görüşürüz.

@Mutaika evreni oluşturan toz ve gaz kümesi olan yüce mutaika!

kendine iyi bak.

ve son olarak tutturu, görüşürüz aslanım. bunu gördüysen bir gün yeniden geldiğinde etiketle beni :D

Görüşürüz arkadaşlar yeniden kendinize iyi bakın :bye1-onion-head-emoticon: Ben pek duygusal bir insan

olmadığım için ilk gün biraz kötü hissettim sadece ama yinede ağlamadım.

o yüzden benim hakkımda endişelenmenize gerek yok, ben iyiyim. Sadece bundan sonra

evde sorumluluklarım biraz daha fazlaolacağı için buralara fazla uğrayamayacağım

Sağlıcakla...

Discord:  Gorjek#3839

Başın sağ olsun Gorjekuu:sad__sad__onion_by_elcerbero:Ne diyebilirim bilmiyorum bu konu hakkinda:(

Onun dışında her şekilde yazabilirsin; çizdiğin resimleri atıp eleştirtebilirsin de bana öylesine atadabilirsin her şekil yardımcı olmaya çalışırım.  Discordunu koyduğun iyi olmuş oradan sana ulaşırım artıkın. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Başın sağ olsun Gorjekuu:sad__sad__onion_by_elcerbero:Ne diyebilirim bilmiyorum bu konu hakkinda:(

Onun dışında her şekilde yazabilirsin; çizdiğin resimleri atıp eleştirtebilirsin de bana öylesine atadabilirsin her şekil yardımcı olmaya çalışırım.  Discordunu koyduğun iyi olmuş oradan sana ulaşırım artıkın. 

Hoş geldin.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.