Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

3 hours ago, Beytize said:

2 3 gün mü ne geçti kusura bakma :D teşekkür ederim sen nasılsın :dandyonionplz:

Güneşli günlerde donuk bakarım ben dsfşjsdşj gözlükte takınca iyice yanaşılmaz bir afet oluyorum tam bir buz kraliçesi heuyt :smoking2-onion-head-emoticon:

Yok, ne kusuru :D Ben de iyiyim. :) :waiting-onion-head-emoticon:

İyi akşamlar herkese. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, pegasusejder said:

Ooo Ari-chan, iyi akşamlar. :waiting-onion-head-emoticon:

Ne yaptın izledin mi önerdiklerimi?

Kishuku Gakkou no Juliet'in 2 bölümünü, Basilisk'in ilk bölümünü izleyebildim. :) :waiting-onion-head-emoticon:

Juliet'e kesinlikle devam edeceğim, hatta Clannad'dan hemen sonra bile izleyebilirim. Basilisk'i şu an pek kafam alamayacak gibi, düzgün kafayla devam edeceğim ona. Ama savaş sahneleri bayağı iyi olmuş. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Şimdi de gidip Clannad izleyeceğim. Onu bitirmeden yeni bir animeye başlarsam içim pek rahat etmeyecek gibi. :D Günde 6 bölüm falan izlesem haftasonunda bitirebilirim, bugünü de sayarak :D , hem benim için de bir anime maratonu iyi gelecektir. :)

Biraz kararsız olduğumu söylemiş miydim daha önce? :uhuhuh-onion-head-emoticon::crying3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 12 dakika önce tarihinde yazdı:

Kishuku Gakkou no Juliet'in 2 bölümünü, Basilisk'in ilk bölümünü izleyebildim. :) :waiting-onion-head-emoticon:

Juliet'e kesinlikle devam edeceğim, hatta Clannad'dan hemen sonra bile izleyebilirim. Basilisk'i şu an pek kafam alamayacak gibi, düzgün kafayla devam edeceğim ona. Ama savaş sahneleri bayağı iyi olmuş. :ahaaah-onion-head-emoticon:

Şimdi de gidip Clannad izleyeceğim. Onu bitirmeden yeni bir animeye başlarsam içim pek rahat etmeyecek gibi. :D Günde 6 bölüm falan izlesem haftasonunda bitirebilirim, bugünü de sayarak :D , hem benim için de bir anime maratonu iyi gelecektir. :)

Biraz kararsız olduğumu söylemiş miydim daha önce? :uhuhuh-onion-head-emoticon::crying3-onion-head-emoticon:

Juliet eğlenceli güzel bir seri, Basilisk'in atmosferi biraz ağırdır ondan kafan almayabilir. :D Evet savaş sahneleri falan güzel, tekrardan izleyebileceğim bir seri. :)

Hadi bitir o zaman şu Clannad'ı da hepimiz rahatlayalım. :D 

Haha ne olacak canım sizler bu hallerinizle tatlısınız. :) :wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Weow, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

foruma yeni katıldım sizle pek kaynaşamıyom galiba ne yazcam bilmiyom aktifim ama bişi yazmıyom bazen:confused-onion-head-emoticon:

Niye kaynaamıyorsun ki? :) Buraya gelen ne yazıyor sence? Selam ver, neler yaptınız de, geçen şunu izledim/okudum siz nasıl buldunuz dersin, hani denecek çok fazla şey var. :) Hiçbir şey için çekinmene gerek yok. :) Buraya gelen herkesin bir ilk anı vardı. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Niye kaynaamıyorsun ki? :) Buraya gelen ne yazıyor sence? Selam ver, neler yaptınız de, geçen şunu izledim/okudum siz nasıl buldunuz dersin, hani denecek çok fazla şey var. :) Hiçbir şey için çekinmene gerek yok. :) Buraya gelen herkesin bir ilk anı vardı. :) 

teşekkürler içime bir azim geldi :d:admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Weow, Şimdi tarihinde yazdı:

teşekkürler içime bir azim geldi :d:admire-onion-head-emoticon:

Haha o zaman bir tane konu patlat gitsin. :) Ha ama şöyle de bir durum var, okullar falan başladı, üniversite sınavı yaklaşıyor ondan biraz aktiflik bitti, yani bazen yazdığına çok cevap bulamayabilirsin. :) Biraz yanlış bir zamanda geldin. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.