Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Haha maalesef hemen yakalıyoruz biz. :)

Hmm yani arada Türkanimeye saldırı falan oluyormuş belki onunla alakalıdır, genelde bu tarz durumlarda discord sunucularından bilgi veriyorlar. 

Herkese günaydın.

Hawa, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın:whistling-onion-head-emoticon:

Günaydın.:cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 29 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir yemek yedim birazdan temizliğe başlarız sonra Jujutsu Kaisen'in yeni bölümü çıkmış ona bakarım,ders çalışıp en sonda boş boş takılırım.

Senden naber?

Kahvaltıyı hazırladım yemesi kaldı şimdi. :D Ben de güncelleri izlerim, Kumo / Jujutsu / Project Scard falan, sonra kitap mitap okur, manga okur takılırım herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Evet şu anda planlanan o yönde, yani bana göre kötü bir gidişatı var ama yine de okuyup sen karar verirsin. :) Suikast sınıfının animesini izlemiştim ben gayet güzel bir animeydi. :) 

ben suikast sınıfı animesini 11. bölme kadar izledim sonra bıraktım belki devamı güzeldir ama mangasına bir şans vermek isterim ve animesini bırakakmamın asıl sebebi birisi bana sukast sınıfı sonda nolcanı söledi bütün spoilerleri verdi sonra dayanamayıp bıraktım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Weow, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

ben suikast sınıfı animesini 11. bölme kadar izledim sonra bıraktım belki devamı güzeldir ama mangasına bir şans vermek isterim ve animesini bırakakmamın asıl sebebi birisi bana sukast sınıfı sonda nolcanı söledi bütün spoilerleri verdi sonra dayanamayıp bıraktım

O birisini dövseydin. :) O tarz durumlarda insan bi kötü oluyor, kimisi olayların nasıl geliştiğini merak ettiği için izliyor ama kimisi de izleyemiyor. :/ Neyse mangasına başlamışsın en azından, keyifli okumalar. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

O birisini dövseydin. :) O tarz durumlarda insan bi kötü oluyor, kimisi olayların nasıl geliştiğini merak ettiği için izliyor ama kimisi de izleyemiyor. :/ Neyse mangasına başlamışsın en azından, keyifli okumalar. :)

oyundayken arkımda anime dedikodusu yapıyoduk bende assasination classroom başladım söyledim başkasıda spoiler verdi bu arada ben suikast sınıfı manga başlamadım sadaca düşünüyorum şans vermek istiyorum dedim daha başlamadım ama 21. cilt çıkarsa ve ailem izin verirse başlarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Weow, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

oyundayken arkımda anime dedikodusu yapıyoduk bende assasination classroom başladım söyledim başkasıda spoiler verdi bu arada ben suikast sınıfı manga başlamadım sadaca düşünüyorum şans vermek istiyorum dedim daha başlamadım ama 21. cilt çıkarsa ve ailem izin verirse başlarım

Hee ben de başladın sandım, sonunu bilsen de oku veya izle bence çünkü karakter gelişimleri işleniş falan güzel ve eğlenceli bir seri. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.