Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Lycaenidae, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Pinterest sağ olsun, Eric Rohmer ile tanıştım, ilk film 24 dk ama düşündürme yönünden etkili, aslında toplum yoluyla dayatılan ahlak anlayışı ve kişinin kısa süreli kendince yarattığı ahlak anlayışının peşinden gitse de doğru olana gidiyor, bir nevi La Fontaine gibiydi ki ahlak serisinin ikinci filmi de bu şekilde oldu. Siyah beyaz filmler için bence güzel girişim olur senin için. Ben asıl Koleksiyoner'i merak ediyorum, asıl bu filmle keşfettim Eric Rohmer'i ki umarım beğenirim. 

Yeni dalga yönetmenlerin adını duyunca sinemadan soğuyorum:) rohmer her ne kadar diğerleri gibi olmasa da

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Sen izleyene kadar biz ne olduğunu unutacağız. :D Ah be hemen izleyeydin işte ne olacaktı sanki? :D 

Unutursan yazdığın yorumları oku yavrum, o kadar yazdın ya. A-aaa. Cumartesi izleyebilirm sanırım, hafta içi bir saatlik filmler izleyeceğim haftasonu 2-3 saatlik olanlar olarak ayırdım. 

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Uçak mühendisliği okuyor.

Lise 3 e gidiyorum.Yok ben mimarlık merak eden değilim. :D

Pardon ya, karıştırmışım o zaman. Ablan kaçıncı sınıf, merak ettim. Lisedeyken ben de uçak mühendisliği düşünürdüm. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Unutursan yazdığın yorumları oku yavrum, o kadar yazdın ya. A-aaa. Cumartesi izleyebilirm sanırım, hafta içi bir saatlik filmler izleyeceğim haftasonu 2-3 saatlik olanlar olarak ayırdım. 

Pardon ya, karıştırmışım o zaman. Ablan kaçıncı sınıf, merak ettim. Lisedeyken ben de uçak mühendisliği düşünürdüm. 

İyi öyle olsun bakalım. :D İnşallah izlersin de bi konuşuruz. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Diyetisyenlikten geçti mühendisliğe,şimdi 3. sınıf ama 2. sınıftan birkaç derste alıyordu sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Kusura bakma @Lycaenidae artık yaşlandı, unutuyor bazı şeyleri. :D :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Daha genciz, körpeyiz, yavaş. :D

KaladinStormblessed, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Yeni dalga yönetmenlerin adını duyunca sinemadan soğuyorum:) rohmer her ne kadar diğerleri gibi olmasa da

Siz hangi yönetmenleri tercih ediyorsunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Diyetisyenlikten geçti mühendisliğe,şimdi 3. sınıf ama 2. sınıftan birkaç derste alıyordu sanırım.

Ooo güzel tercih olmuş, mühendislik bölümünü şahsen diyetetikten daha güzel bulurum. Umarım diyetetiği erken bırakıp geçmiştir mühe. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.