Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

@KaladinStormblessed film önerileri için çok teşekkürler, Rashomon izlemiştim cidden etkileyici idi ki hiç sıkılmadan izlediğim bir filmdi, Uzakdoğu filmlerine başlangıç olarak bu filmi seçmiştim ve iyi ki seçmişim dedim. 

Caprihorn, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Özüre gerek yok ya sadece kişilik değişikliği olunca şaşırdım biraz. :D  Ben de pek ihtimal vermedim de şans vermek istedim. :d

Fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümü düşünüyorum.

Haha o gün biraz yazıklarım rahatsız edici gelmiş olabilir, ben bile hatırlayınca rada ürperiyorum, Allah'tan gece geldim de kimse rahatsız olmadı. :D

Ooo hayırlı olsun, çok hoş bir bölüm. Umarım dolu dolu güzel geçen bir üni hayatın olur, benimki pek olmasa da küçüklerim en azından yaşasın diyorum artık. 

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Peki sen hangi kişiliğiyle konuşmak isterdin? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Geldiği yerde çok var, canı sıkıldıkça değiştiririm benlik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Onun rahatlığını falan boş ver, zaten zorla ona bu kişiliği uygula diyecek halimiz yok. :D Ben sana sen hangisiyle konuşmak isterdin diye sordum? Fark etmez cevap değil. :)

Ahh cevabın o olmadığını biliyorum ama ben de emin olamadım.

İki kişilik ortada buluşsa olmaz mı? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh cevabın o olmadığını biliyorum ama ben de emin olamadım.

İki kişilik ortada buluşsa olmaz mı? :D

Olmazzzz. :D Evlat seç bir tanesini, merak ettim sadece hani bir şey olacağından değil. :D 

KaladinStormblessed, Şimdi tarihinde yazdı:

Hagshau DC de kim demişti kendisine metin diyene ödül dağıtıyor diye afagah

Hahaha seni mi kıracağım demeye çalışırım. :) :waiting-onion-head-emoticon:

Lycaenidae, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha o gün biraz yazıklarım rahatsız edici gelmiş olabilir, ben bile hatırlayınca rada ürperiyorum, Allah'tan gece geldim de kimse rahatsız olmadı. :D

Ooo hayırlı olsun, çok hoş bir bölüm. Umarım dolu dolu güzel geçen bir üni hayatın olur, benimki pek olmasa da küçüklerim en azından yaşasın diyorum artık. 

Haha bence rahatsız edici değildi. :D 

Ben biliyorum ne kadar çok olduğunu. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

@KaladinStormblessed film önerileri için çok teşekkürler, Rashomon izlemiştim cidden etkileyici idi ki hiç sıkılmadan izlediğim bir filmdi, Uzakdoğu filmlerine başlangıç olarak bu filmi seçmiştim ve iyi ki seçmişim dedim. 

Kurosawa in bütün filmleri enfestir.mumkun olduğu kadar hepsini izlemeni tavsiye ederim edebi uyarlamaları da çok iyidir. Shakespeare e el sürebilecek yegane yonetmendir kendisi. Sinemacı kafamı toparlarsam daha iyi tavsiyeler vereceğim ??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim.:thank_you__onion_by_elcerbero:

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Olmazzzz. :D Evlat seç bir tanesini, merak ettim sadece hani bir şey olacağından değil. :D 

Hahaha seni mi kıracağım demeye çalışırım. :) :waiting-onion-head-emoticon:

Diğer halini seçiyorum. :D  Çok severim öyle kişileri ama maalesef tanıdığım yok hiç öyle.  -_-  Nedense hoşuma gidiyor ya. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Rahatsız ediciliği şu yönden, bilgili abladan deli abla rolüne girdim, çocukların önünde ayrıca yaşıtlarım "acaba neyin kafasını yaşıyor?", büyükler "..." falan olmuş olabilir ki bilmiyorum yaptıklarımdan değil yapamadıklarım pişmanım diyeyim o zaman. sşkfşlks

KaladinStormblessed, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Kurosawa in bütün filmleri enfestir.mumkun olduğu kadar hepsini izlemeni tavsiye ederim edebi uyarlamaları da çok iyidir. Shakespeare e el sürebilecek yegane yonetmendir kendisi. Sinemacı kafamı toparlarsam daha iyi tavsiyeler vereceğim ??

Akira Kurosawa'dan watch listeme Throne of Blood filmini almıştım, şöyle hafif görsellerde takıldım pinterest kullanarak ve bazı repliklerini gördüm ve cidden hoşuma gitti, bunu da beğeneceğime inanıyorum. O zaman listeye bu yönetmenin tüm filmlerini atalım, letterbox canlansın o zaman. :dandyonionplz: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Diğer halini seçiyorum. :D  Çok severim öyle kişileri ama maalesef tanıdığım yok hiç öyle.  -_-  Nedense hoşuma gidiyor ya. :D

Ooo, şahsen boş yapan halimi çok görmek isteyeceğini sanmıyorum, boş yapınca cidden yaparım yani...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha bunu tahmin ettiğim için zorlamıştım zaten. :D Merak etme sınav zamanı falan gene öyle bir halde görebilirsin, yıldız kayması gibidir, nadirdir ama güzeldir. :D 

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Rahatsız ediciliği şu yönden, bilgili abladan deli abla rolüne girdim, çocukların önünde ayrıca yaşıtlarım "acaba neyin kafasını yaşıyor?", büyükler "..." falan olmuş olabilir ki bilmiyorum yaptıklarımdan değil yapamadıklarım pişmanım diyeyim o zaman. sşkfşlks

Hahaha burada senden büyük sürekli takılan bir ben varımdır herhalde, benlik sıkıntı yoktu. :D Yaşıtın da yok, sen çocukların önünde ne olduğunu düşünebilirsin. .D Amannn bilgili ablayı kimse aramıyor bu devirde, bak Capri çılgın abla istiyormuş. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.