Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo, şahsen boş yapan halimi çok görmek isteyeceğini sanmıyorum, boş yapınca cidden yaparım yani...

Bence renk katıyor ortama ya,severim o yüzden.

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha bunu tahmin ettiğim için zorlamıştım zaten. :D Merak etme sınav zamanı falan gene öyle bir halde görebilirsin, yıldız kayması gibidir, nadirdir ama güzeldir. :D 

Hahaha burada senden büyük sürekli takılan bir ben varımdır herhalde, benlik sıkıntı yoktu. :D Yaşıtın da yok, sen çocukların önünde ne olduğunu düşünebilirsin. .D Amannn bilgili ablayı kimse aramıyor bu devirde, bak Capri çılgın abla istiyormuş. :D 

Sen hangisini seçiyorsun? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha burada senden büyük sürekli takılan bir ben varımdır herhalde, benlik sıkıntı yoktu. :D Yaşıtın da yok, sen çocukların önünde ne olduğunu düşünebilirsin. .D Amannn bilgili ablayı kimse aramıyor bu devirde, bak Capri çılgın abla istiyormuş. :D 

Koçum yavaş, Kaladin var ki ruh yaşımı hesaba koyarsak rakip tanımam, içimden baasan çıkar.

Valla yeri gelir eğlenceliyimdir, yeri gelir sıkıcının teki. Ruh halime bakar, yakalarsa eğlenceli halimi ve ben de gidip uyumayacaksam boş yaparız da forum nasıl desem giriş yapmak yorucu be. Siteye gri oradan forum tıkla falan, bir de anime izlemeyince uzun süredir iyice girmedim. Ne kadar o kafamı yakalar Capri bilmem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo, şahsen boş yapan halimi çok görmek isteyeceğini sanmıyorum, boş yapınca cidden yaparım yani...

Haha bilmez miyim? :D Arada görmek iyi oluyor. :D Benden başkasıyla pek boş yapma, neden biliyor musun? Kıskanırım... :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Benden başka boş yapmaya izin vereceğim kişiler belli. :D 

Spoiler

Hep sen mi beni kıskanacaksın? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bence renk katıyor ortama ya,severim o yüzden.

Sen hangisini seçiyorsun? :D

Sen de haklısın tabii. :D 

Ben onu her haliyle seviyorum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Haha yani evet eğlenceli hali gerçekten insanı sarıyor. :D 

Lycaenidae, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Koçum yavaş, Kaladin var ki ruh yaşımı hesaba koyarsak rakip tanımam, içimden baasan çıkar.

Valla yeri gelir eğlenceliyimdir, yeri gelir sıkıcının teki. Ruh halime bakar, yakalarsa eğlenceli halimi ve ben de gidip uyumayacaksam boş yaparız da forum nasıl desem giriş yapmak yorucu be. Siteye gri oradan forum tıkla falan, bir de anime izlemeyince uzun süredir iyice girmedim. Ne kadar o kafamı yakalar Capri bilmem.

Sürekli ibaresini görmedin herhalde? :D Metin bir geliyor on gelmiyor. :D Ruh yaşlarımızı kapıştırabiliriz. :) 

Sıkıcı hiç olduğunu hatırlamıyorum, yani konuşmamak ayrı ama sıkıcı olmadın hiç merak etme. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hafiften eşlik edebilirim ama yakalayabilir miyim emin değilim. :D

Lycaenidae, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkürler Prince Charming! Erkeksindir umarım, yoksa upss...

Aaa sonunda bilen biri. :D Genelde kız sanıyorlar beni.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Haha bilmez miyim? :D Arada görmek iyi oluyor. :D Benden başkasıyla pek boş yapma, neden biliyor musun? Kıskanırım... :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Benden başka boş yapmaya izin vereceğim kişiler belli. :D 

İçeriği Gizle

Hep sen mi beni kıskanacaksın? :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Sen de haklısın tabii. :D 

Ben onu her haliyle seviyorum. :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Haha yani evet eğlenceli hali gerçekten insanı sarıyor. :D 

Sürekli ibaresini görmedin herhalde? :D Metin bir geliyor on gelmiyor. :D Ruh yaşlarımızı kapıştırabiliriz. :) 

Sıkıcı hiç olduğunu hatırlamıyorum, yani konuşmamak ayrı ama sıkıcı olmadın hiç merak etme. :) 

Yok öyle her halini sevmek seç birini. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Hafiften eşlik edebilirim ama yakalayabilir miyim emin değilim. :D

Aaa sonunda bilen biri. :D Genelde kız sanıyorlar beni.

Ben sana söyleyeyim, yakalayamazsın. :) 

Sence onun cinsiyeti? Profiline bakmadan. :D 

Caprihorn, Şimdi tarihinde yazdı:

Yok öyle her halini sevmek seç birini. :D

Orada aslında eğlenceli hali demeye çalıştım ama becerememişim. :) 

Neyse kaçıyorum ben iyi geceler. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslanım bir şeyleri yanlış anlamışsın, ben kimseden izin almam, kimlerle boş yapıyorum bir bilsen...:dandyonionplz:Geceler benimdir.

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Sıkıcı hiç olduğunu hatırlamıyorum, yani konuşmamak ayrı ama sıkıcı olmadın hiç merak etme. :

Sürekli demej tüm zamanı kapsar genelde demen lazım o zaman. :p

Teşekkürler efen'imiz, teveccühünüz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.