Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Sence onun cinsiyeti? Profiline bakmadan. :D 

Hocam, siz bayağı beyin oalrak +60 olmuşsunuz, bir doktora görünün.

Çocuk unutkan değilse bilir.

Ki soruyu böyle yöneltmen bile insanı kıl eder. Soru sormayı bilmiyorsun be arkadaş. 

Caprihorn, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaa sonunda bilen biri. :D Genelde kız sanıyorlar beni.

Sen gelmeden namın geldi diyeyim. Ama emin olamadım fakat yazım tarzın kızsı değil, yazı dilin ele veriyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben sana söyleyeyim, yakalayamazsın. :) 

Sence onun cinsiyeti? Profiline bakmadan. :D 

Orada aslında eğlenceli hali demeye çalıştım ama becerememişim. :) 

Neyse kaçıyorum ben iyi geceler. :)

Kız?  Önceden bakmıştım ama ben.Iyi geceler.

@Toprakezgi Hoş geldin.Fark ettim bu sefer. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ki soruyu böyle yöneltmen bile insanı kıl eder. Soru sormayı bilmiyorsun be arkadaş. 

Sen gelmeden namın geldi diyeyim. Ama emin olamadım fakat yazım tarzın kızsı değil, yazı dilin ele veriyor. 

Ooo ünlüyüm demek.Bence de kızımsı değil ama kız sanıyorlar gene de.

İnternette sorun yok ama forum sıkıntılı nedense,iyice sinirlenmeden gideyim ben.İyi geceler herkese.:bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 33 dakika önce tarihinde yazdı:

Rahatsız ediciliği şu yönden, bilgili abladan deli abla rolüne girdim, çocukların önünde ayrıca yaşıtlarım "acaba neyin kafasını yaşıyor?", büyükler "..." falan olmuş olabilir ki bilmiyorum yaptıklarımdan değil yapamadıklarım pişmanım diyeyim o zaman. sşkfşlks

Akira Kurosawa'dan watch listeme Throne of Blood filmini almıştım, şöyle hafif görsellerde takıldım pinterest kullanarak ve bazı repliklerini gördüm ve cidden hoşuma gitti, bunu da beğeneceğime inanıyorum. O zaman listeye bu yönetmenin tüm filmlerini atalım, letterbox canlansın o zaman. :dandyonionplz: 

O zaman listeyi biraz kisaltayim dreams- ran-kagemusha-hidden fortress-red beard-seven samurai-ikuru ve yojimbo yeterli olacaktır :) werner herzogun Hollywood öncesi filmlerini tavsiye ederim. Hep ciddiyet bir kenara Terry gilliamin bütün filmlerini tavsiye ederim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaladinStormblessed, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

O zaman listeyi biraz kisaltayim dreams- ran-kagemusha-hidden fortress-red beard-seven samurai-ikuru ve yojimbo yeterli olacaktır :) werner herzogun Hollywood öncesi filmlerini tavsiye ederim. Hep ciddiyet bir kenara Terry gilliamin bütün filmlerini tavsiye ederim

Seven Samurai cidden güzeldi ya, beni Rashomon kadar etkilemedi, nedense Rashomon etki bakımından bana daha vurucu geldi ama filmlerin finali bakımından cidden benzerlik vardı, Kurosawa'nın iki filmini izledim ve ikisi de final bakımından buruktu. Ama şu anlık favorim Rashamon. :admire2-onion-head-emoticon: Ayrıca adamın filmlerinde cidden emek kokuyor insan izlerken bazı yerlerde hayret etmiyor değil. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lycaenidae, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Aslanım bir şeyleri yanlış anlamışsın, ben kimseden izin almam, kimlerle boş yapıyorum bir bilsen...:dandyonionplz:Geceler benimdir.

Sürekli demej tüm zamanı kapsar genelde demen lazım o zaman. :p

Teşekkürler efen'imiz, teveccühünüz. 

E ile yapıyorsun arada biliyorum onu, T ile yapıyorsun, lişenşun falan oluyor, onları biliyorum. :D 

Tamam işte, ben sürekli bir şekilde burada takılırken Metin takılmıyor diyorum, bilmiyorum bana pek yanlış gibi gelmedi. 

Lycaenidae, 26 dakika önce tarihinde yazdı:

Biliyorum insanı kıllandıracağını ama Capri aklındaki neyse onu söyler diye düşündüğümden dedim, hani erkek biliyorsa erkek düşünüyordum ama değil herhalde falan yazardı. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.