Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

9 hours ago, pegasusejder said:

İyiyim, sen nasılsın? :)

Teşekkür ederimmm. :) Amacımı gerçekleştirdiğime göre yavaş yavaş bu diyarlardan çekilebilirim. :D 

Ancak şimdi cevap yazabildim. :sweetdrop-onion-head-emoticon:Şu an biraz canım sıkkın aslında, sorun yine şu matematikçi. :bsod-onion-head-emoticon:

Adama sinirlenmeye o kadar dalmışım ki eve girmek üzere arabadan indiğimde çeneme çektiğim maskeleri unutup yeni bir tane takmışım, sonra tam o maskeyi kulağıma geçirirken de ipi koptu. :D 

Ah neyse...

Yaa... sabah 4000 mesajı geçtim dediğini ilk gördüğümde bu dediğin aklıma geldi ve ne güzel unuttun herhalde buradan gideceğini söylediğini diye düşünürken sen bunu yazdın. Cümle biraz karmaşık olmuş olabilir. :D

Ama nereye gidiyorsun sen yaa? Daha dün Clannad'ı bitirdim ve depresyondayım zaten. Bir de sana mı üzüleyim şimdi? :) Gitme desem?

Spoiler

Son 5 bölümün daha dram olduğu konusunda nasıl haklı çıkabildin ki? Neredeyse ağlamaktan gözümde yaş kalmamıştı. Ve şimdi profil fotoğrafını görünce...:oniontortureplz:

Ee, sen nasılsın? Senin günün nasıldı?

Herkese iyi akşamlar bu arada. :)  :happy-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 3 saat önce tarihinde yazdı:

ahahaha :D yani şu sıralar her hangi bir şey takip etmediğimden yok olursa söylerim  :stars-crazy-rabbit-emoticon:

Tamam beklerim. :D

Ari01, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Ancak şimdi cevap yazabildim. :sweetdrop-onion-head-emoticon:Şu an biraz canım sıkkın aslında, sorun yine şu matematikçi. :bsod-onion-head-emoticon:

Adama sinirlenmeye o kadar dalmışım ki eve girmek üzere arabadan indiğimde çeneme çektiğim maskeleri unutup yeni bir tane takmışım, sonra tam o maskeyi kulağıma geçirirken de ipi koptu. :D 

Ah neyse...

Yaa... sabah 4000 mesajı geçtim dediğini ilk gördüğümde bu dediğin aklıma geldi ve ne güzel unuttun herhalde buradan gideceğini söylediğini diye düşünürken sen bunu yazdın. Cümle biraz karmaşık olmuş olabilir. :D

Ama nereye gidiyorsun sen yaa? Daha dün Clannad'ı bitirdim ve depresyondayım zaten. Bir de sana mı üzüleyim şimdi? :) Gitme desem?

İçeriği Gizle

Son 5 bölümün daha dram olduğu konusunda nasıl haklı çıkabildin ki? Neredeyse ağlamaktan gözümde yaş kalmamıştı. Ve şimdi profil fotoğrafını görünce...:oniontortureplz:

İyi akşamlar Ariel.:cute1-onion-head-emoticon:  Ne yaptı da sinirlendin matçıya?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 minutes ago, Caprihorn said:

Tamam beklerim. :D

İyi akşamlar Ariel.:cute1-onion-head-emoticon:  Ne yaptı da sinirlendin matçıya?

Anlatayım hemen. :)

Demiştim o derste zorlanıyorum diye. Ama hocaya da ne yapabilirim tarzında sormak da istemiyordum, sinir olduğum için. Sonuçta matematik yani, x var y var, bu kadar basit. :) Hem ilk kez gördüğüm ders değil, geçen sene de farklı bir hoca anlatıyordu. Neyse, sonunda gaza geldim bir, sordum ne yapmamı önerirsiniz diye. Sormaz olaydım. 

Foruma ilk kayıt olduğumda demiştim, insanlarla konuşurken bazen stres olabiliyorum ve ne diyeceğimi karıştırıyorum. Hoca, "Nasıl bir çalışma düzeni izliyorsun?" dedi. Ben de hazırlıklı olmayınca biraz geveledim. "Ama olmaz, şunu şunu yapman gerekiyor..." diye sıraladı bir şeyler. Oysaki ben onun dediklerini hatta daha fazlasını yapıyorum genelde. :D Hani, normal bir öğretmenim bunu dese asla sinirlenmem de bunu deme tarzı "Hiç çalışmıyorsun." der gibiydi. Oysa çalışıyorum!

Aslında bana sorarsan, büyük ihtimalle hoca yüzünden dersten soğuduğum için oluyor bunların hepsi. :D Bir de sınıfın en iyisi diye övdüğü kız, daha bugün bana gelip, ben şu şu formülleri bilmiyorum demesin mi. Onlar olmazsa koca bir ünitenin neredeyse çöpe gideceği formüller. :0

Elden gelen bir şey yok sonuçta. Daha da daha da daha da çalışacağım. :)

Sen nasılsın peki? :D Biraz fazla dert yanmış olabilirim bu arada. :sweetdrop-onion-head-emoticon::D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Ah neyse...

İçeriği Görüntüle

İyi akşamlar,bi ben izleyemedim galiba Clannad'ı drama katlanamıyorum.Dram izlediğim zaman başka bir anime izleyesim gelmiyor.Ne yapıyorsunuz bu arada?:suicideoniplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ah neyse...

İçeriği Gizle

Sıkıntı değil be. :) Antalya'ya gelip şu matematikçinizi döveyim mi? :D 

Hahaha geçmiş olsun. :D 

Ben unutmam çünkü yoksullar ve yalnızlar asla unutmazlar... Ari-chan'cım bu sadece 4000 mesaj meselesi değil, yoğun bir döneme girmeyi hedefliyorum ve buraya eskisi kadar bakmayı düşünmüyorum. :) 

Haha kıyamam sana, tamamen gitmeyeceğim şu anlık merak etme. :)

Spoiler

Eee ben sana dedim, Clannad dram konusunda zirveye oynayan bir animedir. :) Ya sonunda her şey mutlu bir şekilde bitse de o karda yürüdükleri sahne sürekli aklımda canlanıyor ve için parçalanıyor. :/

Biraz yoruldum, az ders çalıştım, sonra alışverişe çıktım bir kaç aksilik oldu onlarla uğraştım falan derken anca eve geldim. :)

İyi akşamlar sana da. :)

Ari01, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Anlatayım hemen. :)

Demiştim o derste zorlanıyorum diye. Ama hocaya da ne yapabilirim tarzında sormak da istemiyordum, sinir olduğum için. Sonuçta matematik yani, x var y var, bu kadar basit. :) Hem ilk kez gördüğüm ders değil, geçen sene de farklı bir hoca anlatıyordu. Neyse, sonunda gaza geldim bir, sordum ne yapmamı önerirsiniz diye. Sormaz olaydım. 

Foruma ilk kayıt olduğumda demiştim, insanlarla konuşurken bazen stres olabiliyorum ve ne diyeceğimi karıştırıyorum. Hoca, "Nasıl bir çalışma düzeni izliyorsun?" dedi. Ben de hazırlıklı olmayınca biraz geveledim. "Ama olmaz, şunu şunu yapman gerekiyor..." diye sıraladı bir şeyler. Oysaki ben onun dediklerini hatta daha fazlasını yapıyorum genelde. :D Hani, normal bir öğretmenim bunu dese asla sinirlenmem de bunu deme tarzı "Hiç çalışmıyorsun." der gibiydi. Oysa çalışıyorum!

Aslında bana sorarsan, büyük ihtimalle hoca yüzünden dersten soğuduğum için oluyor bunların hepsi. :D Bir de sınıfın en iyisi diye övdüğü kız, daha bugün bana gelip, ben şu şu formülleri bilmiyorum demesin mi. Onlar olmazsa koca bir ünitenin neredeyse çöpe gideceği formüller. :0

Elden gelen bir şey yok sonuçta. Daha da daha da daha da çalışacağım. :)

Sen nasılsın peki? :D Biraz fazla dert yanmış olabilirim bu arada. :sweetdrop-onion-head-emoticon::D

Kötü olmuş senin için. :/ Matematik konusunda bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım, sormaktan çekinme. :) 

Hocanın gözdesi derste iyi olduğu için olmuyor, hoca ile arası iyi olduğu için oluyor.

Ucanbirkedi, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar,bi ben izleyemedim galiba Clannad'ı drama katlanamıyorum.Dram izlediğim zaman başka bir anime izleyesim gelmiyor.Ne yapıyorsunuz bu arada?:suicideoniplz:

Ne yapalım, ders alışveriş falan derken buraya uğrayayım dedim, sen?

Yine de izle, güzel bir seri. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Caprihorn geçmiş olsun ama halefim olarak noktalama ve yazım yanlışından elenmek sana yakışmadı... Bu durumu hemen düzeltip geri oraya başvuruyorsun. Bir daha bundan dolayı ret yediğini görmeyeyim. :)

Spoiler

Ha ben mükemmel yazdığımı iddia etmiyorum bu arada. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.