Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sıkıntı değil be. :) Antalya'ya gelip şu matematikçinizi döveyim mi? :D 

Hahaha geçmiş olsun. :D 

Ben unutmam çünkü yoksullar ve yalnızlar asla unutmazlar... Ari-chan'cım bu sadece 4000 mesaj meselesi değil, yoğun bir döneme girmeyi hedefliyorum ve buraya eskisi kadar bakmayı düşünmüyorum. :) 

Haha kıyamam sana, tamamen gitmeyeceğim şu anlık merak etme. :)

İçeriği Görüntüle

Eee ben sana dedim, Clannad dram konusunda zirveye oynayan bir animedir. :) Ya sonunda her şey mutlu bir şekilde bitse de o karda yürüdükleri sahne sürekli aklımda canlanıyor ve için parçalanıyor. :/

Biraz yoruldum, az ders çalıştım, sonra alışverişe çıktım bir kaç aksilik oldu onlarla uğraştım falan derken anca eve geldim. :)

İyi akşamlar sana da. :)

Kötü olmuş senin için. :/ Matematik konusunda bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım, sormaktan çekinme. :) 

Hocanın gözdesi derste iyi olduğu için olmuyor, hoca ile arası iyi olduğu için oluyor.

Ne yapalım, ders alışveriş falan derken buraya uğrayayım dedim, sen?

Yine de izle, güzel bir seri. :)

Anime izlesim gelmiyor sadece yeni bölümlere bakıyorum,derslere falan baktım şimdi biraz kafamı dağıtacağım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Anlatayım hemen. :)

Demiştim o derste zorlanıyorum diye. Ama hocaya da ne yapabilirim tarzında sormak da istemiyordum, sinir olduğum için. Sonuçta matematik yani, x var y var, bu kadar basit. :) Hem ilk kez gördüğüm ders değil, geçen sene de farklı bir hoca anlatıyordu. Neyse, sonunda gaza geldim bir, sordum ne yapmamı önerirsiniz diye. Sormaz olaydım. 

Foruma ilk kayıt olduğumda demiştim, insanlarla konuşurken bazen stres olabiliyorum ve ne diyeceğimi karıştırıyorum. Hoca, "Nasıl bir çalışma düzeni izliyorsun?" dedi. Ben de hazırlıklı olmayınca biraz geveledim. "Ama olmaz, şunu şunu yapman gerekiyor..." diye sıraladı bir şeyler. Oysaki ben onun dediklerini hatta daha fazlasını yapıyorum genelde. :D Hani, normal bir öğretmenim bunu dese asla sinirlenmem de bunu deme tarzı "Hiç çalışmıyorsun." der gibiydi. Oysa çalışıyorum!

Aslında bana sorarsan, büyük ihtimalle hoca yüzünden dersten soğuduğum için oluyor bunların hepsi. :D Bir de sınıfın en iyisi diye övdüğü kız, daha bugün bana gelip, ben şu şu formülleri bilmiyorum demesin mi. Onlar olmazsa koca bir ünitenin neredeyse çöpe gideceği formüller. :0

Elden gelen bir şey yok sonuçta. Daha da daha da daha da çalışacağım. :)

Sen nasılsın peki? :D Biraz fazla dert yanmış olabilirim bu arada. :sweetdrop-onion-head-emoticon::D

Ufffff aynısı benim başıma rehberlik hocasıyla gelmişti.:onionfacepalmplz: Hani çalışmasam bir şey demem de çalışıp çalışmıyorsun diye laf yemek çok sinir bozucu oluyor.

Sabah çevirmenlikten reddedildim onun dışında iyiyim. :D

Ucanbirkedi, 2 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar,bi ben izleyemedim galiba Clannad'ı drama katlanamıyorum.Dram izlediğim zaman başka bir anime izleyesim gelmiyor.Ne yapıyorsunuz bu arada?:suicideoniplz:

Ben de 11. bölümüne kadar izledim sonra bıraktım.Benim acım bana yeter bir de dram animesi izleyip hayatımı daha karamsar yapamam. :D

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

@Caprihorn geçmiş olsun ama halefim olarak noktalama ve yazım yanlışından elenmek sana yakışmadı... Bu durumu hemen düzeltip geri oraya başvuruyorsun. Bir daha bundan dolayı ret yediğini görmeyeyim. :)

İçeriği Görüntüle

Ha ben mükemmel yazdığımı iddia etmiyorum bu arada. :D 

Bu yaşta yazım ve noktalama hatası yapmak beni çok üzdü zaten.Konuştum nones'le 2 veya 3 ay sonra tekrardan deneyeceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 6 saat önce tarihinde yazdı:

@Raikiri sayfana bakayım bi dedim çevrimenmişsin ehehe :D ayrıca OSU oynayan birini bulmak gözlerimi yaşarttı yaaa uzun süredir bulamıyorum kimse oynamıyor artık :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Ben de ara vermek zorunda kaldım. Aşırı fazla oynuyordum, üstüne fazla klavye kullanımı falan eklenince bileğimde ağrılar başladı... 

Düzelince tam gaz devam edeceğim :embarrassed3-onion-head-emoticon:.

Profilim burada eklemek istersen https://osu.ppy.sh/users/19490626

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Ufffff aynısı benim başıma rehberlik hocasıyla gelmişti.:onionfacepalmplz: Hani çalışmasam bir şey demem de çalışıp çalışmıyorsun diye laf yemek çok sinir bozucu oluyor.

Sabah çevirmenlikten reddedildim onun dışında iyiyim. :D

Ben de 11. bölümüne kadar izledim sonra bıraktım.Benim acım bana yeter bir de dram animesi izleyip hayatımı daha karamsar yapamam. :D

Bu yaşta yazım ve noktalama hatası yapmak beni çok üzdü zaten.Konuştum nones'le 2 veya 3 ay sonra tekrardan deneyeceğim.

Düzenleyip attığın dosyayı at da hatalarının üzerinden geçelim. Yeni bir serinin alt yazısını bekliyorum, istersen onlardan bölümler atabilirim :admire-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raikiri, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ben de ara vermek zorunda kaldım. Aşırı fazla oynuyordum, üstüne fazla klavye kullanımı falan eklenince bileğimde ağrılar başladı... 

Düzelince tam gaz devam edeceğim :embarrassed3-onion-head-emoticon:.

Profilim burada eklemek istersen https://osu.ppy.sh/users/19490626

ben lisede çok oynuyordum arkadaşlarla hırs yapıp tabi bir dönem faremde yoktu ne zorluklarla oynardım heyt be :D ekledim bu arada da :wow1-onion-head-emoticon: bende arada stres atmaya giriyorum piyano oynuyorum sakinleşip sinirlenip çıkıyorum oynamadıkça  paslanıyor insan nankör bir oyun :smoking1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Yani bence yaş ile pek alakası yok, yaşı büyük olanların da dikkat ettiğini sanmıyorum, hatta konuştuğum bazı insanlar hiç dikkat etmiyor. Yaştan dolayı kendini üzme ama yaptığın hata için üzül. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bence yaş ile pek alakası yok, yaşı büyük olanların da dikkat ettiğini sanmıyorum, hatta konuştuğum bazı insanlar hiç dikkat etmiyor. Yaştan dolayı kendini üzme ama yaptığın hata için üzül. :D 

Çok fena üstüme alındım üzülmüyorum ama üzülmem gerekte istemediğimden dikkat etmediğim için sorun yok :embarrassed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beytize, 49 dakika önce tarihinde yazdı:

bu saatte ne dersi çalışma mı yoksa online ders mi :confused-onion-head-emoticon:

Online ders vardı.Normalde sabahtı da hoca akşam yapalım dedi.2 ders girdim. :(

pegasusejder, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Abi bende acayip derece de reddedilme korkusu var.O korku ve heyecandan dolayı çok yanlışım oldu.Sana şöyle anlatayım klavyeyi kullanırken elimin titrediğini bilirim o derece yani.

Haa tabii dikkat etsem de yanlışım olurdu eksikliklerimin farkındayım,o eksiklikleri tamamladıktan sonra deneyeceğim tekrardan.Bir kere reddedildikten sonra o heyecan ve korku duygusu gidiyor,bir daha ki sefere kazanırım yüksek ihtimalle.

Spoiler

İnşallah :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.