Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 40 dakika önce tarihinde yazdı:

Yani bence yaş ile pek alakası yok, yaşı büyük olanların da dikkat ettiğini sanmıyorum, hatta konuştuğum bazı insanlar hiç dikkat etmiyor. Yaştan dolayı kendini üzme ama yaptığın hata için üzül. :D 

įš₺edįğimiz gbi yazarıs sana mi soraciik

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Beytize, 25 dakika önce tarihinde yazdı:

Çok fena üstüme alındım üzülmüyorum ama üzülmem gerekte istemediğimden dikkat etmediğim için sorun yok :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Hahaha seninki kendi dilin olduğu için seni ayrı bir kategoride tutuyorum. :D Kötü bir şey demedim yav zaten, sadece dikkat etmenin yaşla bir alakası olmadığını söyledim. :D 

Caprihorn, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Abi bende acayip derece de reddedilme korkusu var.O korku ve heyecandan dolayı çok yanlışım oldu.Sana şöyle anlatayım klavyeyi kullanırken elimin titrediğini bilirim o derece yani.

Haa tabii dikkat etsem de yanlışım olurdu eksikliklerimin farkındayım,o eksiklikleri tamamladıktan sonra deneyeceğim tekrardan.Bir kere reddedildikten sonra o heyecan ve korku duygusu gidiyor,bir daha ki sefere kazanırım yüksek ihtimalle.

İçeriği Gizle

İnşallah :D

Haha ret yiye yiye alışırsın belki de. :D Hadi bakalım inşallah. :)

KaladinStormblessed, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

įš₺edįğimiz gbi yazarıs sana mi soraciik

Allah Allah bir şey demedik yav. :D Sadece yaşla alakası olmadığını söyledim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

11 hours ago, Ucanbirkedi said:

İyi akşamlar,bi ben izleyemedim galiba Clannad'ı drama katlanamıyorum.Dram izlediğim zaman başka bir anime izleyesim gelmiyor.Ne yapıyorsunuz bu arada?:suicideoniplz:

Ben de dram izleyince depresyona giriyorum zaten. :D Sınav malum, benim ne yaptığım belli. :)

Sen nasılsın? Neler yapıyorsun? :whistling-onion-head-emoticon:

10 hours ago, pegasusejder said:

Sıkıntı değil be. :) Antalya'ya gelip şu matematikçinizi döveyim mi? :D 

Hahaha geçmiş olsun. :D 

Ben unutmam çünkü yoksullar ve yalnızlar asla unutmazlar... Ari-chan'cım bu sadece 4000 mesaj meselesi değil, yoğun bir döneme girmeyi hedefliyorum ve buraya eskisi kadar bakmayı düşünmüyorum. :) 

Haha kıyamam sana, tamamen gitmeyeceğim şu anlık merak etme. :)

Reveal hidden contents

Eee ben sana dedim, Clannad dram konusunda zirveye oynayan bir animedir. :) Ya sonunda her şey mutlu bir şekilde bitse de o karda yürüdükleri sahne sürekli aklımda canlanıyor ve için parçalanıyor. :/

Biraz yoruldum, az ders çalıştım, sonra alışverişe çıktım bir kaç aksilik oldu onlarla uğraştım falan derken anca eve geldim. :)

İyi akşamlar sana da. :)

Kötü olmuş senin için. :/ Matematik konusunda bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım, sormaktan çekinme. :) 

Hocanın gözdesi derste iyi olduğu için olmuyor, hoca ile arası iyi olduğu için oluyor.

Ne yapalım, ders alışveriş falan derken buraya uğrayayım dedim, sen?

Yine de izle, güzel bir seri. :)

Aslında var ya ben de tam dövebilir misiniz diye soracaktım. :) Çok mutlu olurum. Hatta en son sen tutarsın bir iki de ben döverim.

Bileti falan ayarlayınca haber edersin ne gün geleceğini. :D 

Biliyorum haklısın tabii ki, tümden gitmesen yeter zaten. :)

Kuzenlerim falan da böyle diyor ama kendim yapmazsam yaptığım için o kadar gurur duymayacakmışım gibi geliyor. Tabii yapabilirsem. :D Aklıma takılan şeyler olduğunda sorarım ama teşekkürler teklifin için. 

Aynen derste pek iyi olmadığını da anlamış oldum ama gardımı indiremem sınıftaki en büyük rakibim o çünkü. 

9 hours ago, Caprihorn said:

Ufffff aynısı benim başıma rehberlik hocasıyla gelmişti.:onionfacepalmplz: Hani çalışmasam bir şey demem de çalışıp çalışmıyorsun diye laf yemek çok sinir bozucu oluyor.

Sabah çevirmenlikten reddedildim onun dışında iyiyim. :D

Ben de 11. bölümüne kadar izledim sonra bıraktım.Benim acım bana yeter bir de dram animesi izleyip hayatımı daha karamsar yapamam. :D

Bu yaşta yazım ve noktalama hatası yapmak beni çok üzdü zaten.Konuştum nones'le 2 veya 3 ay sonra tekrardan deneyeceğim.

:bsod-onion-head-emoticon::bsod-onion-head-emoticon:

Ama gerçekten de yazım ve noktalama önemli Rimel. Bir göz atman senin için çok iyi olur. Kolay zaten, sen yaparsın. :)

Pega'nın dediği gibi birkaç ay sonra tekrar denersin. :)

Vayy canına, bir çevirmen arkadaşım mı olacak yani. :wow1-onion-head-emoticon:

Sen böyle başvurunca yazın ben de mi başvursam demedim değil hani. :D

Şimdiden günaydın herkese. :) :whistling-onion-head-emoticon::sleeping-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Aslında var ya ben de tam dövebilir misiniz diye soracaktım. :) Çok mutlu olurum. Hatta en son sen tutarsın bir iki de ben döverim.

Bileti falan ayarlayınca haber edersin ne gün geleceğini. :D 

Biliyorum haklısın tabii ki, tümden gitmesen yeter zaten. :)

Kuzenlerim falan da böyle diyor ama kendim yapmazsam yaptığım için o kadar gurur duymayacakmışım gibi geliyor. Tabii yapabilirsem. :D Aklıma takılan şeyler olduğunda sorarım ama teşekkürler teklifin için. 

Aynen derste pek iyi olmadığını da anlamış oldum ama gardımı indiremem sınıftaki en büyük rakibim o çünkü. 

Haha merak etme sen de döversin hıncını çıkarana kadar. :) Hemen işlemleri başlatıyorum. :D 

Nasipte tümden gitmek varsa o da olur belki. :) Sonuçta discord'dan ulaşabilirsiniz bana.

Kendim yapmazsam derken? Benim sana ne teklif ettiğimi düşünüyorsun? :D Benim teklifim ya anlamadığın bir konuyu anlaman için yardımcı olmak ya da bir soruda takıldığın yer varsa onu anlatmak. :)

Tabii ki gardını indirme. :D 

Sana da günaydın.

Herkese günaydın. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 minutes ago, pegasusejder said:

Haha merak etme sen de döversin hıncını çıkarana kadar. :) Hemen işlemleri başlatıyorum. :D 

Nasipte tümden gitmek varsa o da olur belki. :) Sonuçta discord'dan ulaşabilirsiniz bana.

Kendim yapmazsam derken? Benim sana ne teklif ettiğimi düşünüyorsun? :D Benim teklifim ya anlamadığın bir konuyu anlaman için yardımcı olmak ya da bir soruda takıldığın yer varsa onu anlatmak. :)

Tabii ki gardını indirme. :D 

Sana da günaydın.

Herkese günaydın. :)

Kendim yapmazsam derken, yani senin için değil de genel anlamda demiştim. Kuzenlerim bayağı gel konuya beraber çalışalım mantığında olduğu için.

Anlamadığım bir yer olursa size sorabilmek benim için yeterli yani. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Şimdi tarihinde yazdı:

Kendim yapmazsam derken, yani senin için değil de genel anlamda demiştim. Kuzenlerim bayağı gel konuya beraber çalışalım mantığında olduğu için.

Anlamadığım bir yer olursa size sorabilmek benim için yeterli yani. :)

Hmm anladım bakalım, neyse bir şeye ihtiyacın olursa seslenmen yeter. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.