Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

İyi akşamlar herkese :) :pretty-onion-head-emoticon:

Nasılsınız?

Uzun zamandır soru sormadım yine, hadi gelsin bir tane.:)

Arkadaş olacağınız insanlarda olmazsa olmaz diyebileceğiniz bir özellik var mı?

Sayın ponçik@pegasusejder, kedi kız takıntılı @Caprihorn veeee

@Raikiri :cheer1-onion-head-emoticon:(seninle uzun zamandır konuşmadık, nasılsın? Nasıl gidiyor hayatın? Çevirmen olmuşsun bu arada tebrik ederimm. :bye2-onion-head-emoticon:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız?

@Raikiri :cheer1-onion-head-emoticon:(seninle uzun zamandır konuşmadık, nasılsın? Nasıl gidiyor hayatın? Çevirmen olmuşsun bu arada tebrik ederimm. :bye2-onion-head-emoticon:)

İyi akşamlar.İyiyim seni sormalı sen nasılsın?

İyi huylu olsun yeter galiba.:hehe-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Just now, Ucanbirkedi said:

İyi akşamlar.İyiyim seni sormalı sen nasılsın?

İyi huylu olsun yeter galiba.:hehe-onion-head-emoticon:

Ben de iyiyim, sorduğun için teşekkürler. Bu hafta hep sınavların vardı çok şükür iyi kötü atlattım hepsini. :)

İyi huylu olunca gerisi gelir zaten değil mi. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız?

İyi akşamlar Ariel.İyidir,sen nasılsın?

Daha önce hiç kimseyle özelliklerine göre arkadaş olmadım.Genelde şans eseri yakınlaşıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, Caprihorn said:

Daha önce hiç kimseyle özelliklerine göre arkadaş olmadım.Genelde şans eseri yakınlaşıyorum.

Ben de iyiyim Rimel. Öyle böyle haftasonuna gelebildik işte çok şükür. 

Zaten arkadaş seçme anlamında değil de mesela yalan söylemek ya da kendini beğenmişlik ya da ne bileyim sürekli bir şeylerden yakınmayı özellikle sevmiyorsundur ve farkında olmadan bu özelliklere sahip olmayan kişilerle yakınlaşıyorsundur gibisinden sormuştum. :) 

Senin yaptığın da iyiymiş, bir insanın ne getireceği belli olmaz sonuçta. Çok süper ve matrak birisi de çıkabilir karşındaki. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 48 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasılsınız?

İyi akşamlar Ari-chan. :) Şansına buralardaydım. :D Ay Allah'ım milleti uyarmakla meşgulüm. :D 

Sen nasılsın? 

Saygılı olması gerekiyor, yani arkadaş ayağı altında seni zora sokacak veya özel hayatına karışacak kadar saygısız olmamalı. Mesela sen sigarayı sevmiyorsan ve aynı yerde yaşıyorsanız sana saygı duyup dışarıda içmeli veya senin yanında yüzüne üfleye üfleye içmemeli. 

Arkadaşlık karşılıklı olan bir şeydir, senin sevdiğin kadar o da sevmeli veya sen bir şeyler yapıyorsan onun için o da sana gerektiğinde bir şeyler yapabilmeli. Ayrıca ne bileyim sürekli karşıdan ilgi alıp karşıya vermemezlik yapmamalı, sen muhabbet aç ben beğenirsem devam edeyim, ben istediğime cevap vereyim istemediğime cevap vermeyeyim. Sen bana sürekli güzel şeyler söyle ama benden herhangi bir güzellik bekleme. Yani bir tarafı yoracak ilişkiler kötü oluyor, sonunda öyle kala kalıyorsun ve sana "Yapmak zorunda değildin" gibisinden bir şey dedi mi tuzu biberi oluyor. Hadi bazen işi vardır, yoğundur, canı sıkkındır falan ama sürekli böyle olan kişilerden artık mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum. 

Sen heyecanla bir teklifle geldiğinde, mesela parka gidip çay içelim, sana öküz gibi "Hayır, saçmalama" tarzında bir şey dememeli. Yani nasıl açıklasam, sen bir şeyler istediğinde direkt kestirip atmak yerine biraz daha uzlaşımcı olmalı en azından kibar bir dili olmalı, canı gerçekten yapmak istemiyorsa onu durumu iyice belirtip alternatif yol bulmak için çabalamalı. 

Şimdi kimse %100 iyi değildir bu hayatta, herkesin kötü veya iyi yanları var, bu arkadaşlık durumunda da karşının kötü tarafını görmemezlikten gelmek lazım tabii bazı durumlar haricinde. Elbette ki anlaşamadığınız noktalar olur ama yukarıda bahsettiğim gibi bunu düzeltmek için çaba harcamıyorsa ve sana gelip sürekli "Senin şu huyunda hoşlanmıyorum" diye diretiyorsa uzak dur. :D 

Her bir olaydan tartışma çıkarmaması. 

Çok fazla mı şey saydım? :D Yani aklıma gelenler bunlar. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Capri'cim zaten kimseyle tanışırken özellikleri önceden sana gelmiyor. :) Böyle CV verme falan gibi bir şey yok ki. :D Biz de gidip önce özelliklerini say bakalım demiyoruz yeni tanıştıklarımıza.

Ari'nin demek istediği mesela bir hareketini gördün ve bu senin arkadaşlığını devam ettirmek istemeyeceğin bir harekettir mesela. Atıyorum sürekli inancına falan küfreden, alaya alan birisidir bununla arkadaşlık yapmak istemezsin veya farklı farklı davranışları vardır. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.