Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Ari01, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Bizimkileri erkenden yapıp bitirdiler. Geçen hafta. ^^

İyi olmana sevindim.

Heee iyi bari geçmiş olsun, notlarını söylersin artık bana. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Raikiri, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Vay, biraz zaman gerek demek :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Bayağı zaman gerekecek. :D 

Raikiri, 2 saat önce tarihinde yazdı:

@pegasusejderBu arada pega abi ben de Genshin'e başladım Adventurer Rank 25 oldum bugün. Takım kısmında zorluk çekiyorum ne yapsam diye, çok karıştı her şey. Discord'dan takımımın ekran görüntüsünü atsam yardımcı olur musun :onion_gomen_by_7anime7drawer7:?

Dur yazayım özelden.

ElegantWave, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben geldim :)

Geç oldu ama hoş geldin, nasılsın? :)

maria05, 1 saat önce tarihinde yazdı:

önerdiğiniz mmorpg anime oyunu var mı ?

:gameaddictplz:

Ben İKV oynardım ama şu an kullanıcı sayısı bayağı düştü, Türk oyunu olarak gene Kayra online var ama oyun nasıldır onu bilmiyorum. Başka önerebileceğim pek bir şey yok. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim. :) Neler yapıyorsun?

Soredemo Sekai wa Utsukushii animesini 4. bölümünü izliyordum :)

yarım saat önce dersler bitti evde abimle benden başka kimse yok annem komşuya çıkınca bende saçımı taramaktan kaçtım (saçımın dizime gelmesine bir kaç santim kaldı) saçımı taramayı sevmiyorum :crying2-onion-head-emoticon::D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ElegantWave, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Soredemo Sekai wa Utsukushii animesini 4. bölümünü izliyordum :)

yarım saat önce dersler bitti evde abimle benden başka kimse yok annem komşuya çıkınca bende saçımı taramaktan kaçtım (saçımın dizime gelmesine bir kaç santim kaldı) saçımı taramayı sevmiyorum :crying2-onion-head-emoticon::D

Nasıl tahammül ediyorsun o saça sana imreniyorum:dong-onion-head-emoticon:, ben daha omzumdan biraz daha uzun olan saçıma katlanamıyorum 10dk sonra hemen birbirine karışıyorlar sinir oluyorum.:super-sayan-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ucanbirkedi, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Nasıl tahammül ediyorsun o saça sana imreniyorum, ben daha omzumdan biraz daha uzun olan saçıma katlanamıyorum 10dk sonra hemen birbirine karışıyorlar sinir oliuyorum.

Bana kalsa keserdim ama annem zorluyor birde bir yerden sonra bir parçam gibi uzun saç bazen hayal ediyorum kendimi saçımı kestirirken ve kendi kendime sinirleniyorum öyle şey olur mu saçını ketirmiyceksin diye. ama yalan yok her saç yıkama ve taramadan önce düşünmüyor değilim kestirmeyi :)(saçımın yapısı ayrı bir kötü ekstra saçlar birbirine giriyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ElegantWave, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bana kalsa keserdim ama annem zorluyor birde bir yerden sonra bir parçam gibi uzun saç bazen hayal ediyorum kendimi saçımı kestirirken ve kendi kendime sinirleniyorum öyle şey olur mu saçını ketirmiyceksin diye. ama yalan yok her saç yıkama ve taramadan önce düşünmüyor değilim kestirmeyi :)(saçımın yapısı ayrı bir kötü ekstra saçlar birbirine giriyor :( )

Bir aralar benim de saçım belime kadar geliyordu annem zorla kesmişti  çok üzülmüştüm ama pişman değilim kendimi büyük bir eziyetten kurtardım sonuçta artık saçımı kısa seviyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.