Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

@Lay_Lay_Lom bu arada uyarı almanın sebebi muhtemelen yanlış açılmış bir konuya yorum yazmaktır, şu aralar çok fazla uygunsuz konu açılıyor ve yorum yapan herkese uyarı/ban veriyorlar. Tanışma konusu haricinde hangi yere mesaj attın?

ShiPpUuDeNe GeÇecez Az KaLDı gibi birşeydi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lay_Lay_Lom, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

ShiPpUuDeNe GeÇecez Az KaLDı gibi birşeydi

Haha evet o konuya yazan herkes muhtemelen uyarı almıştır. :D Şimdi şöyle diyeyim, bir konu açıldığı zaman dikkat etmen gereken şeyler var, mesela açılan konu ile üst başlık uyuşuyor mu? Mesela "Tanışın Kaynaşın" başlığı altında "ShiPpUuDeNe GeÇecez Az KaLDı" bu konunun açıldığını düşün, ikisinin bir alakası var mı? Konu başlığının yazım şekli de bir diğer unsur, fark ettiysen biraz troll'cesine duruyor, ondan sonra konuya girdiğinde neredeyse hiç bilgilendirme olmadan sadece 2-3 kelimelik bir şey yazıyorsa bu da troll içerik gibi gözükebilir. Birde açılması yasak konular vardır, mesela anime önerisi için konu açmak yasaktır.

Bir ara forum kurallarını okursan durumu daha iyi anlarsın. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha evet o konuya yazan herkes muhtemelen uyarı almıştır. :D Şimdi şöyle diyeyim, bir konu açıldığı zaman dikkat etmen gereken şeyler var, mesela açılan konu ile üst başlık uyuşuyor mu? Mesela "Tanışın Kaynaşın" başlığı altında "ShiPpUuDeNe GeÇecez Az KaLDı" bu konunun açıldığını düşün, ikisinin bir alakası var mı? Konu başlığının yazım şekli de bir diğer unsur, fark ettiysen biraz troll'cesine duruyor, ondan sonra konuya girdiğinde neredeyse hiç bilgilendirme olmadan sadece 2-3 kelimelik bir şey yazıyorsa bu da troll içerik gibi gözükebilir. Birde açılması yasak konular vardır, mesela anime önerisi için konu açmak yasaktır.

Bir ara forum kurallarını okursan durumu daha iyi anlarsın. :)

Bundan sonra dikkat ederim artık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nelwqh, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende ona benzer bir konuya yazmıştım daha doğrusu kardeşim yazmıştı ve uyarı almıştım. 

Boştan yere uyarı, geçmiş olsun. :) Kardeşinde mi anime izliyor?

Lay_Lay_Lom, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bundan sonra dikkat ederim artık :D

Başka sorunuz falan olursa sormaktan çekinmeyin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nelwqh, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Bana değişiyor en çok; Aksiyon, Macera, Komedi, Doğaüstü, Isekai  ve Şeytan türlerini izliyorum.  Bazen de Ortaya karışık.

Heee anladım, şu sıralar ne izliyorsun? 

KaladinStormblessed, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Büyüdün mu artık ?

Hal hatır sorumu es mi geçtin, bana mı öyle geldi? :big-eye-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.