Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Biyomedikal mühendisiyim ama mesleğimi yapmıyorum. Aslında sektörün ortamından dolayı yapmak istemiyorum diyelim. İlk üniversitemdeki ortak dersleri saydırarak fen bilgisi öğretmenliği okuyorum. Mühendislikten sonra bebek oyuncağı gibi bir şey. Animelere geri dönebildim yehu.

Hmm anladım, biyomedikale ilk başta isteyerek mi girdin peki? Mühendislikten öğretmenliğe geçiş ilginç olmuş, inşallah halledersin hemen. :)) Öğretmenliği istiyorsun değil mi? Neden bırakmıştın? Benim uzun zamandır pek izleyesim gelmiyor, şu sıralar Nana izliyorum.

Caprihorn, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam. :cute1-onion-head-emoticon: Nasılsınız?

Selam Capri, canım sıkıldı, sen nasılsın?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

23 minutes ago, Caprihorn said:

Selam. Ben iyiyim, sen nasılsın? Sonunda haftasonu oldu ya :bye2-onion-head-emoticon: Sınavlarını hallettin herhalde, değil mi?

9 minutes ago, pegasusejder said:

Hmm anladım, biyomedikale ilk başta isteyerek mi girdin peki? Mühendislikten öğretmenliğe geçiş ilginç olmuş, inşallah halledersin hemen. :)) Öğretmenliği istiyorsun değil mi? Neden bırakmıştın? Benim uzun zamandır pek izleyesim gelmiyor, şu sıralar Nana izliyorum.

Neden canın sıkkın? Biri mi sıktı yoksa? Döveyim mi kim sıktıysa? Yoksa üniversiteyi bitirme meselesi mi? :what-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 34 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamm:victory-onion-head-emoticon: İyiyim anneannemlerden geldim,orda internet bulucam diye çaba sarf ettim de bulamadım :D Birde halama rastladık onun eşyalarını taşımıştım kolum ağrıyor,öyle :D

Sen nasılsın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir abi bende okuldan daha yeni döndüm, dinleniyorum.:spa-onion-head-emoticon:  Resim falan çizebilirsin belki.

Ari01, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Selam. Ben iyiyim, sen nasılsın? Sonunda haftasonu oldu ya :bye2-onion-head-emoticon: Sınavlarını hallettin herhalde, değil mi?

Neden canın sıkkın? Biri mi sıktı yoksa? Döveyim mi kim sıktıysa? Yoksa üniversiteyi bitirme meselesi mi? :what-onion-head-emoticon:

İyiyim bende biraz yoruldum sadece.Çarşamba günü ikinci dönem sınavları başlıyor.

Hawa, 10 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamm:victory-onion-head-emoticon: İyiyim anneannemlerden geldim,orda internet bulucam diye çaba sarf ettim de bulamadım :D Birde halama rastladık onun eşyalarını taşımıştım kolum ağrıyor,öyle :D

Sen nasılsın

Ben de teyzeme gittiğimde komşunun internete bağlanıyordum küçükken. (nedense şifre koymamışlardı)

Ben de yoruldum biraz ama iyiyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hafta sonuna geldik mi ya? Vay be... :D 

Yav babannemin banka kartını değiştirecektik, saatlerce bankada bekle falan, sonra benim telefon hattım babannemim üstüne olduğu için onu da benim üzerime alalım dedik birde onunla uğraştık falan filan. Bir şeyler yapmayı planlıyordum ama bayağı vaktimi aldı bu şeyler...

Hawa, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Sen nasılsın

Hahaha internet bulmak için çaba sarf etmen güzel olmuş, keşke bulabilseymişsin. :D GEçmiş olsun kolun için de. :D 

Caprihorn, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

İyidir abi bende okuldan daha yeni döndüm, dinleniyorum.:spa-onion-head-emoticon:  Resim falan çizebilirsin belki.

İyiyim bende biraz yoruldum sadece.Çarşamba günü ikinci dönem sınavları başlıyor.

Ben de teyzeme gittiğimde komşunun internete bağlanıyordum küçükken. (nedense şifre koymamışlardı)

Keyifli dinlenmeler. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 hour ago, Caprihorn said:

:what-onion-head-emoticon: Kolay gelsin şimdiden.

19 minutes ago, pegasusejder said:

Yav babannemin banka kartını değiştirecektik, saatlerce bankada bekle falan, sonra benim telefon hattım babannemim üstüne olduğu için onu da benim üzerime alalım dedik birde onunla uğraştık falan filan. Bir şeyler yapmayı planlıyordum ama bayağı vaktimi aldı bu şeyler...

Hahaha internet bulmak için çaba sarf etmen güzel olmuş, keşke bulabilseymişsin. :D GEçmiş olsun kolun için de. :D 

İyi tarafından bak en azından babaannenle vakit gecirmişsin diyeceğim. :) 

Ama bankada beklemek, hem de saatlerce...

:help-onion-head-emoticon: En azından halletmişsiniz işi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ari01, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi tarafından bak en azından babaannenle vakit gecirmişsin diyeceğim. :) 

Ama bankada beklemek, hem de saatlerce...

:help-onion-head-emoticon: En azından halletmişsiniz işi. 

Sabah zaten onun evindeydik, işte hazır böyleyken çıkıp işleri halledelim dedik de zaten en büyük sıkıntı babannem, dışarıya çıkmak, dolanmak ve beklemek onun için bayağı zor oluyor...

Aynen en azından hallettik artık her şeyi. .)

chiEFE06, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Yazdıklarınızı okudukça henüz 9da olduğum için mutlu oluyorum. Ama bir yandan da lisedeki en önemli yıllarımdan birinin virüs ayağına çöp olduğunu düşünmek üzüyor.

Dua et üniversite yıllarına gelmemiş. :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Okula gittiğimde hoca sınıftakinlere ders için internetini vermişti bende öyle yapıp biraz baktım da,sanırım bozdum :D

Teşekkür ederim:waiting-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.