Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

+1 Haklısın valla ekleyecek bir şeyim yok. :D

Islak kek dünyanın en güzel ikinci şeyi bence.. İlk beyaz çikolatalı browni. Onu da denemelisin. Evde yemekleri ben yaptığımdan çok aşinayım birkaç yıldır mutfaksal işlere. Ama tatlı yapmak en keyif verenlerden. Ellerine sağlık ve afiyet olsun. :)

Hahaha sağ ol. :D 

Ben kendimi bildim bileli mutfaktayım sanırsam... İlk puding ile başladı bu macera. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Oooo eline sağlık, bizde tatmak isterdik, senin elinden çıkacak şey kesin çok tatlı olur. :waiting-onion-head-emoticon:

teşekkürler keşke elimde olsa da tattırsam :)

Caprihorn, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo ben de isterim. :D

keşke tattırabilseydim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Islak kek dünyanın en güzel ikinci şeyi bence.. İlk beyaz çikolatalı browni. Onu da denemelisin. Evde yemekleri ben yaptığımdan çok aşinayım birkaç yıldır mutfaksal işlere. Ama tatlı yapmak en keyif verenlerden. Ellerine sağlık ve afiyet olsun. :)

onu denenecekler listesinin en başına ekledim hayali bile çok güzel bende 4. sınıftan beri mutfaktayım ama 5.sınıfta işi çözdüm. katılıyorum. teşekkürler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.