Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Hahaha ben de dedim herhalde bu kız yine öldü. :D İyi bari bu sefer sağ salim yazabilmişsin. :D Yalnız geceni falan harcamasaydın keşke, yatıp uyusaydın daha iyiydi. :)) Gerçi uzun zamandır cevap bekliyordum, şöyle seninle uzunca tartışmak çok keyifli oluyor. :)) Şimdiden eline sağlık yazdıkların için.

Herkese günaydın bu arada. :)

spike, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Gözüme uyku girmedi işte Pegasus-san öyle düşün:D Benim için de çok keyifli oluyor dediğim gibi,senin de böyle düşünmen mutlu etti..

Günaydıııınnnn herkesee:stars-crazy-rabbit-emoticon:

Günaydınn :cute1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

spike, 44 dakika önce tarihinde yazdı:

Gözüme uyku girmedi işte Pegasus-san öyle düşün:D Benim için de çok keyifli oluyor dediğim gibi,senin de böyle düşünmen mutlu etti..

Günaydıııınnnn herkesee:stars-crazy-rabbit-emoticon:

Oooo seni buralarda görmek şeref efendim. :))) Bakalım senden daha kısa sürede cevap veririm herhalde. :D Dc'ye girmiyorsun herhalde? :D 

Günaydın, naber?

Caprihorn, 38 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydınn :cute1-onion-head-emoticon:

Naber?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nelwqh, Şimdi tarihinde yazdı:

Nel-chan diye seslenmende bir sorun görmüyorum Elektro-san ^^. İyiyim, sen nasılsın? :)

Şöyle seslensen daha güzel olur dediğin bir şey olursa o da uyar. :)) Ben de iyiyim, buradan bir tane mektup arkadaşım var ona şu an cevap yazıyorum, çok hoş oluyor. :embarrassed4-onion-head-emoticon:Sen neler yapıyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nelwqh, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

5 yıldız olarak MC(ana karakter), Jean, Qiqi 4 yıldız olarak sadece diona ve xinyan yok geri kalan tüm 4 yıldızlar var

Ben de 5 yıdız olarak, Hu Tao, Zhong Li, Albedo, QiQi var, 4 yıldızlıların çoğu sanırsam bende de var Razor'u 5. seviyeye kadar açmıştım zaten Hu Tao gelene kadar dps'im o idi. 4 yıldızlılardan bir tek Ningguang yokmuş.

Nelwqh, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Hangi serverda oynuyorsun? Ben europe'da

Ben de oradayım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nelwqh, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Bayağı iyi Hu tao Hem kendi canını yenleyebiliyor hem de savaşabiliyor. Hu Tao=Ateş Zhongli=Toprak Albedo=Toprak Qiqi=Kar Qiqi ve xinqiu kombosu harika. Bir de UID'im 711867555

Evet öyle ama can yenilemesi öyle aman aman bir şey değil. :D Ben genelde takımı şöyle kuruyorum; Hu Tao - Zhong Li - Bennett - Xinqiu, Xingqiu hem can sağlıyor hem de ultisi her vurduğunda su hasarı verdiği için Hu Tao ile sürekli element etkisi yapıyor, Bennett hem ateş olduğu için hem de healer ve güç desteği sağlıyor, grupta 2 ateş olunca zaten %20 atk daha ekleniyor. :D 

Tamamdır oyuna girdiğimde ekliyeyim seni. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de iyiyim, tatil nasıl gidiyor?

Tünaydın Nel-chan, bu arada bu şekilde seslenmem de sıkıntı yok değil mi? :) Nasılsın?

Hava kapalı olduğu an benim enerji yarıya indi zaten. Hiç bir şey yapasım da gelmiyor. 

Birazdan oralet yapıp yavaş yavaş içip yarım saatimi öldürmeyi düşünüyorum. Ondan sonra biraz ders bakıp biraz da osu oynarım. Sonra belki bir oralet daha yapıp bir yarım saatimi daha öldürürüm. Böyle böyle döngüye girip bu günü de atlatmayı düşünüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.