Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

narsus, Şimdi tarihinde yazdı:

İyi olduğumdan değil de işte alışkanlık olmuş iyiyim demek :)) İyi diyelim iyi olalım. 

Hahaha evet biraz öyle oluyor maalesef. :D 

Ben kaçıyorum arkadaşlar, iyi geceler hepinize, az daha erken gelseydiniz biraz daha konuşurduk. :waiting-onion-head-emoticon:Neyse bir yere kaçıyoruz zaten, gene gelip takılırız buralarda. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Şimdi tarihinde yazdı:

Hahaha evet biraz öyle oluyor maalesef. :D 

Ben kaçıyorum arkadaşlar, iyi geceler hepinize, az daha erken gelseydiniz biraz daha konuşurduk. :waiting-onion-head-emoticon:Neyse bir yere kaçıyoruz zaten, gene gelip takılırız buralarda. :)

İyi geceler kendine dikkat et :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Neyini anlamadın yardımcı olalım. :)) Muhabbete giremedim derken, selam vererek gir direkt çok kasmana gerek yok. :)

Genel olarak nasıl oluyor girdiğim ilk forumda ondan forumların işleyiş şeklini anlamadım

narsus, 9 saat önce tarihinde yazdı:

Valla ben de yeni geldim ama bence sıkıntı yok :) Baksana herkes sıcak kanlı zaten. İyi akşamlar herkese :) Nasılsınız?

Ben iyi sayılırım sen

(Demin yazıyı yazdım ve çok kötü olduğu için madde madde yazmaya karar verdim :/  )

Ders çalışma taktiği taktiği uygulamak için ihtiyacımız olanlar
1-) İrade , iradeye ihtiyacımız var çünkü bir bölüm anime izleyip bir bölüm anime izleyeceğiz ( irade konusunda çok sorun olmadı gerçi sizde halledersiniz)
2-) Ana karakteri ders çalışan anime (bende bu eksik) mcnin sadece ders çalışmasına gerek yok örneğin daha demin 1.sezonunu bitirdiğim toubunda keşfettim bu yöntemi ama dediğim gibi internette ana karakterin ders çalıştığı animeler yazınca hiç bişey çıkmadı dcde sordum ama çok sallayan olmadı anime öneri odasındada gönderi paylaşmak için 150 ileti bulundurmak gerekiyor o yüzden sorayım (galiba sınıfı geçmem buna bağlı .d) abartmadan yani bende iyiyim şöyle geçti bu oldu derken araya ana karakterin ders çalıştığı üzmeyecek(kaliteyi kastetmedim hüzün) animeler sıkıştırabilirmisiniz 

birde uyumadan önce bişeyler dinle iyi geceler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pambuk, 11 dakika önce tarihinde yazdı:

Genel olarak nasıl oluyor girdiğim ilk forumda ondan forumların işleyiş şeklini anlamadım

Ben iyi sayılırım sen

(Demin yazıyı yazdım ve çok kötü olduğu için madde madde yazmaya karar verdim :/  )

Ders çalışma taktiği taktiği uygulamak için ihtiyacımız olanlar
1-) İrade , iradeye ihtiyacımız var çünkü bir bölüm anime izleyip bir bölüm anime izleyeceğiz ( irade konusunda çok sorun olmadı gerçi sizde halledersiniz)
2-) Ana karakteri ders çalışan anime (bende bu eksik) mcnin sadece ders çalışmasına gerek yok örneğin daha demin 1.sezonunu bitirdiğim toubunda keşfettim bu yöntemi ama dediğim gibi internette ana karakterin ders çalıştığı animeler yazınca hiç bişey çıkmadı dcde sordum ama çok sallayan olmadı anime öneri odasındada gönderi paylaşmak için 150 ileti bulundurmak gerekiyor o yüzden sorayım (galiba sınıfı geçmem buna bağlı .d) abartmadan yani bende iyiyim şöyle geçti bu oldu derken araya ana karakterin ders çalıştığı üzmeyecek(kaliteyi kastetmedim hüzün) animeler sıkıştırabilirmisiniz 

birde uyumadan önce bişeyler dinle iyi geceler

Valla 5-toubun dışında bildiğim Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai var ders çalışmalı olan. Ders çalışmaya odaklı olan çok bilemiyorum ama istersen çok fazla okul animesi ve slice of life önerebilirim :) Bu arada şarkı kendimi mazoşist gibi hissettirdi neden bilmiyorum fakat güzel gaza geldm nedense :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Onun bir tane normalden ayrı bir serisi var küçük bir kızın ana karakter olduğu o benim daha çok hoşuma gittiydi. :D 

Hmmm adını sanki bir yerden duydum ama okumamışımdır onu muhtemelen. Nasıl kitap? Benim lisede iyi kötü alışkanlığım vardı ünide bayağı darma duman olmuştu şimdi gene kitaplara döndüm gibi. :D 

Hahaha sen bayağı eğlenmişsin. :D Aslında elim küçük işlere falan gidiyor gibi ama bi denerim inşallah. :D 

İnce bir kitap böyle arada 10-15 sayfa okumalık. Ben lisede ders çalışırken kaybettim kitap okuna alışkanlığımı sonra da nadiren kitap okur oldum. Arada kitap fuarlarına denk geldikçe Haruki Murakami kitapları alırım ama şu an elimde 2 tane var. Diğerlerini almadım elimde bir sürü okumadığım kitap olduğundan. Nasip bakalım. Okumuşsundur illaki Murakami'yi. Ben genel olarak severim tarzını.

Kendimi bıktırmadan her işe bir göz atarım. Bir ara da çizim yapmaya takmıştım ama onu da kısa sürede bıraktım. Derslerde çizerdim. Çok beğenirdim. Sonra özene bezene çizdiklerim güzel olmazdı. :D

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ahh şu duygu sömürüleri, ebeveynlerin en büyük kozlarından bir tanesi.  :D

Örgü örmek eğlenceli gibi anneannem günün çoğunu örgü örmekle geçiriyor.

Benim biraz başım ağrıyor. :nonono-onion-head-emoticon:   

Geçmiş olsun biraz geç gördüm yani umarım şimdiye kalmamıştır. Ve örgü örmek eğlenceli ya hele de giyilebilecek bir şeyse onu birinin üzerinde görünce insan mutlu oluyor. :D Bir de eskiden normalmiş örgü şeyler giymek, edinmek. Şimdi çok aşırı değer görüyor. El emeği göz nuru dedikleri olay işte. Çoğu kişi nasık uğraştın buna falan diyor üzülüyorum. Çok geleneksel aslında.

narsus, 51 dakika önce tarihinde yazdı:

Valla ben de yeni geldim ama bence sıkıntı yok :) Baksana herkes sıcak kanlı zaten. İyi akşamlar herkese :) Nasılsınız?

İyi geceler diyeyim ben de o halde. Biraz yoğun geçiyor bu ara günlerim. Şimdi de yatağa gitmeden bir uğrayayım dedim buraya.

pambuk, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

bende iyiyim şöyle geçti bu oldu derken araya ana karakterin ders çalıştığı üzmeyecek(kaliteyi kastetmedim hüzün) animeler sıkıştırabilirmisiniz

Hiç rastlamadım desem yeri. Ya da uykulu olduğumdan cümlelerini anlamamış da olabilirim. Sabah yeniden okuyacağım yazdığın şeyleri. :D

Herkese iyi geceleer.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

İyi geceler diyeyim ben de o halde. Biraz yoğun geçiyor bu ara günlerim. Şimdi de yatağa gitmeden bir uğrayayım dedim buraya.

Hiç rastlamadım desem yeri. Ya da uykulu olduğumdan cümlelerini anlamamış da olabilirim. Sabah yeniden okuyacağım yazdığın şeyleri. :D

Herkese iyi geceleer.

İyi gecelerr :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@syncdes iyi geceler  

@pambuk sayfaların yüklenme hızını düşürmemek için gif, fotoğraf, video vb dosya ve linkleri spoiler kutucuğu içerisinde paylaşsak daha güzel olur.

Selamlar ve iyi geceler dutluk sakinleri

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

İnce bir kitap böyle arada 10-15 sayfa okumalık. Ben lisede ders çalışırken kaybettim kitap okuna alışkanlığımı sonra da nadiren kitap okur oldum. Arada kitap fuarlarına denk geldikçe Haruki Murakami kitapları alırım ama şu an elimde 2 tane var. Diğerlerini almadım elimde bir sürü okumadığım kitap olduğundan. Nasip bakalım. Okumuşsundur illaki Murakami'yi. Ben genel olarak severim tarzını.

Kendimi bıktırmadan her işe bir göz atarım. Bir ara da çizim yapmaya takmıştım ama onu da kısa sürede bıraktım. Derslerde çizerdim. Çok beğenirdim. Sonra özene bezene çizdiklerim güzel olmazdı. :D

Geçmiş olsun biraz geç gördüm yani umarım şimdiye kalmamıştır. Ve örgü örmek eğlenceli ya hele de giyilebilecek bir şeyse onu birinin üzerinde görünce insan mutlu oluyor. :D Bir de eskiden normalmiş örgü şeyler giymek, edinmek. Şimdi çok aşırı değer görüyor. El emeği göz nuru dedikleri olay işte. Çoğu kişi nasık uğraştın buna falan diyor üzülüyorum. Çok geleneksel aslında.

Herkese iyi geceleer.

Bayağı hafifledi sabaha bir şey kalmaz. İyi geceler. :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.