Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

narsus, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de çok yorgunum vallahi. 4 farklı sınava girdim bugün. Kafam patlamak üzere cidden.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Ahh ahh sınav yorgunluğu da ayrı oluyor ama köyde iş + spor yapmak yordu. :D Tam da spor günüme denk getirdiler köy işini. :/ Geçmiş olsun sana da. :)

Hawa, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Evet:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Aaa hiç bahsetmiyorsun. :D Tek yumurta, çift yumurta?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 45 dakika önce tarihinde yazdı:

Tamamdır Good Reads'ten ekledim bahsettiğin kitabı unutmamak için. Hmm Lovecraft nasıl desem cidden öyle alayım da okuyayım denilecek bir kitap değil, eğer kafanı veremeyeceksen hikayeler biraz sıkıcı falan gelebiliyor veya kafan almıyor, biraz daha böyle keyfin o tarz istediğin okuyacağın bir kitap, 500'lere kadar geldim ama art arda okuyunca bi durulma oldu onun için Martin Eden'e başladım. Jack London'ın bazı kitaplarını okumuştum ama bunu bende bilmiyordum bir arkadaşım şiddetle tavsiye ettiği için ön plana çektim. :)

Hanamaru Youchien bahsettiğim anime buydu. :D 

Arte soylu bir kızken bütün şanını şöhretini bırakıp kendini ressam olmaya adayan birisi ama o sıralar kimse kadın ressam kabul etmiyor, sadece erkekler var. Kız bütün bu algıyı yıkmakla uğraşırken bir yandan da geçirdiği eğlenceli vakitleri ele alıyor anime. 

Haha ben de yeni yeni MAL'ı düzenlemeye başladım. D: Hesap 2015'te açılmış... :D Yine de verirsen ekleyebilirim. :)

Spoiler için de 

İçeriği Görüntüle

Zaten ilk sezonun kalan kısmını Asuna'yı kurtarmaya adıyorlar.

Birde Hataraku Maou-sama! buna bakabilirsin. :)

Ben de kitap alacağım zaman toplu sipariş ediyorum, sepetime ekleyeceğim Martin Eden'ı. Tanıtımını okudum da duymuştum öyle hatırladım. Merak da ettim bakalım. 

Arte'yi baya öne çektim şu an. :D

Düzenledim gibi MAL'ı ama nedense unuttuklarım var gibi geliyor ki var.. Neyse oradaki iconum Shirayuki'ymiş burda da güncelledim bebeğimi hatırlayıp. Artık sonsuza kadar bu kalacak. Çok kararlıyım. :wow1-onion-head-emoticon: Oradaki nickimi de syncdes yaptım. Bir tane arkadaşım varmış ama kim onu bile bilmiyorum. :D

SAO'a da biraz ara verdikten sonra en azından ilk sezonu bitiririm artık o halde..

narsus, 35 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de çok yorgunum vallahi. 4 farklı sınava girdim bugün. Kafam patlamak üzere cidden.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Geçmiş olsun çok çok. Umarım sonuçları çok iyi gelir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh ahh sınav yorgunluğu da ayrı oluyor ama köyde iş + spor yapmak yordu. :D Tam da spor günüme denk getirdiler köy işini. :/ Geçmiş olsun sana da. :)

Aaa hiç bahsetmiyorsun. :D Tek yumurta, çift yumurta?

Nesinden bahsedeyim :D Çift yumurtayız:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahh teşekkür ederim. Sana da geçmiş olsunn :)

syncdes, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederimm :) Ben de öyle umuyorum ama pek iç açıcı geçmedi :/ Bu arada SAO'ı kesinlikle bitirmelisin bence :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Ben de kitap alacağım zaman toplu sipariş ediyorum, sepetime ekleyeceğim Martin Eden'ı. Tanıtımını okudum da duymuştum öyle hatırladım. Merak da ettim bakalım. 

Arte'yi baya öne çektim şu an. :D

Düzenledim gibi MAL'ı ama nedense unuttuklarım var gibi geliyor ki var.. Neyse oradaki iconum Shirayuki'ymiş burda da güncelledim bebeğimi hatırlayıp. Artık sonsuza kadar bu kalacak. Çok kararlıyım. :wow1-onion-head-emoticon: Oradaki nickimi de syncdes yaptım. Bir tane arkadaşım varmış ama kim onu bile bilmiyorum. :D

SAO'a da biraz ara verdikten sonra en azından ilk sezonu bitiririm artık o halde..

Martin Eden arkadaşımın bir anda favori kitabı oldu, zaten Jack London'ın yarı otobiyografik bir eseriymiş ve toplumsal sınıf kavramlarına falan değiniyormuş, zengin bir kızla beraber olabilmek için çabalayan üniversiteye falan giden bir insanın hikayesini anlatıyor. Bu arada Goodreads hesabın yoksa açmanı tavsiye ederim eğer böyle kitapları tarih tarih kaydetmeyi seviyorsan.

Haha çek çek, benim çok bir beklentim yoktu başlarken, ilk çıkar çıkmaz başlamıştım yani güncel olarak ama sonra bayağı sevdiğim bir seri oldu ve işte dediğim gibi bir kadının kendi ayaklarının üstüne durarak yapabildiklerini göstermesi civardakilerin yavaş yavaş ona saygı duymaya başlaması falan hoştu.

Haha hayırlı olsun, vesileyle MAL'ı düzenlemiş oldun. :D Yeni pp hayırlı olsun. :D Ben de bu pp'yi çok seviyorum. :D Tamamdır ekledim, benim de Türkanime hesabımda gizemli bir arkadaşım var. :D 

Sao ile alakası olmayan ama bence ondan daha eğlenceli bir seri izlemek istersen; (ki bu da komik bir seridir yer yer :D ) 

https://www.turkanime.net/anime/sword-art-online-alternative-gun-gale-online

Hawa, 16 dakika önce tarihinde yazdı:

Nesinden bahsedeyim :D Çift yumurtayız:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha bilmem bahseder insan. :D Aynı cinsiyet misiniz? :D Ben de soruyorum ama öyle meraktan. :D Seviyor musun ikinizi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

narsus, 59 dakika önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederimm :) Ben de öyle umuyorum ama pek iç açıcı geçmedi :/ Bu arada SAO'ı kesinlikle bitirmelisin bence :)

Biz iyi ummaya devam edelim sınavların için. SAO'ya da biraz ara verdikten sonra bitireceğim. En fazla 3 kısa serilik bir ara olur o da. :)

pegasusejder, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Martin Eden arkadaşımın bir anda favori kitabı oldu, zaten Jack London'ın yarı otobiyografik bir eseriymiş ve toplumsal sınıf kavramlarına falan değiniyormuş, zengin bir kızla beraber olabilmek için çabalayan üniversiteye falan giden bir insanın hikayesini anlatıyor. Bu arada Goodreads hesabın yoksa açmanı tavsiye ederim eğer böyle kitapları tarih tarih kaydetmeyi seviyorsan.

Haha çek çek, benim çok bir beklentim yoktu başlarken, ilk çıkar çıkmaz başlamıştım yani güncel olarak ama sonra bayağı sevdiğim bir seri oldu ve işte dediğim gibi bir kadının kendi ayaklarının üstüne durarak yapabildiklerini göstermesi civardakilerin yavaş yavaş ona saygı duymaya başlaması falan hoştu.

Haha hayırlı olsun, vesileyle MAL'ı düzenlemiş oldun. :D Yeni pp hayırlı olsun. :D Ben de bu pp'yi çok seviyorum. :D Tamamdır ekledim, benim de Türkanime hesabımda gizemli bir arkadaşım var. :D 

Sao ile alakası olmayan ama bence ondan daha eğlenceli bir seri izlemek istersen; (ki bu da komik bir seridir yer yer :D ) 

https://www.turkanime.net/anime/sword-art-online-alternative-gun-gale-online

Biyografik eserleri severim. O yüzden ileride kesin ekleyeceğim kütüphaneme. Ben çok kitap okumuyorum o yüzden açmadım hiç goodreads hesabı. Bir ara babama açacaktım o tam bir kitap canavarıdır, unutuyorum sürekli. Kütüphane üyeliği bile var. Beni yanına katamadı bir türlü. :D

Düzenlenmiştir inşaallah. :D Şirin bir pp ama. Dikkati üzerine çekiyor iyi seçim. 

Ekliyorum listeme yeni önerini de!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 52 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha bilmem bahseder insan. :D Aynı cinsiyet misiniz? :D Ben de soruyorum ama öyle meraktan. :D Seviyor musun ikinizi?

Bahsedeceğim yanı yok desem :D Hayır,o erkek:sweetdrop-onion-head-emoticon:

Bilmiyorum,değişiyor mesela daha demin buraya yazarken gördü anneme ece ingiliz kişilerle konuşuyo dedi :D ingilizcem olsaydı konuşurdum:hate-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Biyografik eserleri severim. O yüzden ileride kesin ekleyeceğim kütüphaneme. Ben çok kitap okumuyorum o yüzden açmadım hiç goodreads hesabı. Bir ara babama açacaktım o tam bir kitap canavarıdır, unutuyorum sürekli. Kütüphane üyeliği bile var. Beni yanına katamadı bir türlü. :D

Düzenlenmiştir inşaallah. :D Şirin bir pp ama. Dikkati üzerine çekiyor iyi seçim. 

Ekliyorum listeme yeni önerini de!!

Başlangıç gayet güzeldi. :D Ben de çok kitap okumuyorum dediğim gibi ara ara okurdum ama  şimdi böyle iyice bir düzen oldu, benim de bahsettiğim arkadaş tam bir kitap kurdu, zaten beni de o teşvik ettiydi bayağı, sürekli öneri de yapar. :D O bana hesap açtırdı, hani benim de öyle çok okuduğum kitap yok ama işte güzel oluyor bazen tarih tarih tutmak. :D 

Haha sağ olasın. :D 

Tamamdır, başka öneriler istersen buradayım. :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

Hawa, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bahsedeceğim yanı yok desem :D Hayır,o erkek:sweetdrop-onion-head-emoticon:

Bilmiyorum,değişiyor mesela daha demin buraya yazarken gördü anneme ece ingiliz kişilerle konuşuyo dedi :D ingilizcem olsaydı konuşurdum:hate-crazy-rabbit-emoticon:

Hahaha anladım. :D Hmmm tahmin ettiydim nedense. :D 

Hahaha biz İngiliz kişiler miyiz bu durumda? :D Ben sevdim onu. :D Bu arada Hava demiştin sanki adına, iki adın mı var?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha anladım. :D Hmmm tahmin ettiydim nedense. :D 

Hahaha biz İngiliz kişiler miyiz bu durumda? :D Ben sevdim onu. :D Bu arada Hava demiştin sanki adına, iki adın mı var?

:D

Bilmem,sanırım :D hava değil Havva :D ve evet ailem bana Ece diyor ama sosyal medya da Havva diye tanıtıyorum kendimi :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.