Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

Caprihorn, 31 dakika önce tarihinde yazdı:

Her yerim ağrıyor. :beaten-onion-head-emoticon:  Okul iyiydi zaman hızlı geçti zaten. 

Hayırdır ne oldu?

Raikiri, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Meh diyelim. Bugün ayın 4'ünde teslim etmem gereken 10 sayfalık bir ödevim olduğunu öğrendim moraller bozuldu biraz :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:.

İyiyim, sen nasılsın Capri? 

Haha geçmiş olsun. :) Yaparsın sen hemen. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pseudohomophylus, 19.03.2021 - 07:28 tarihinde yazdı:

Anlatasım gelmiyor kısmını şu iki hafta boyunca yaşadım, yaşıyorum:yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:  

Ben iyi olmaya çalışıyorum, çoğu zaman en azından. Bu hafta sonu Ankara-İstanbul-Yalova üçgeninde sürünecek gibiyim umarım bir kaza bela olmadan tüm işlerimi halledebilirim:hell-yes-onion-head-emoticon:

Merak etme ben de neredeyse haftada bir uğruyorum, senin ne yaşadığını bilemem anne-baba rolüne kendimi kaptırıp insanları sorguya çekmek haddim değil canın isterse dönersin, geç dönmen sorun değil :pretty-onion-head-emoticon:    

Günaydın Rimmel-can:relax2-onion-head-emoticon: İyi değilim galiba, senden naber?

İçeriği Görüntüle

evet:sigh-onion-head-emoticon:

Haklısın, olması gereken de bu ama istemsizce kendimi sorumlu hissediyorum. Umarım işlerini sorunsuzca halledersin. Bu zamanda da gezmek pek bir riskli oluyor çünkü 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Öyle olaylar kötü oluyor ama gene kötü bir şekilde ilişkiniz bitmemiş, benim 12 yıllık arkadaşımla ilişkim kötü bir şekilde sonlandı, artık konuşmuyoruz. Yalnız 10 gün büyük diye böyle dikkat etmen çok hoşmuş. :D Aaaa o bende de olmuştu, çok çileden çıkaran bir durum. Neredeyse sinirden ağlayacaktım sonra buna zaman yok işe koyul diyerek kendimi toparlamıştım. :D 

Üniversite mi? Haha öyle oluyor herhalde. :D Benim de İstanbul'da çokça arkadaşım var, ara ara gittikçe görüşürüm. :) Benim orada bir akrabam var onlar benim ailem gibidir bayağı ben onlarda kalıyorum, çocukları falan da beni çok sever, ben de zaten çocuklara aşığımdır. :D (Çocuklar ve kediler, bu iki varlığa aşığım kesinlikle :D ) Yani buraya çok gelen oldu ve hepsini karşılayıp ağırladım ama benim gittiğim olmadı, öğrenci eviyse çekinmem ama aile işin içine girince biraz sıkıntı oluyor ben de, yani birinci sorun bende rahatsızlık derecesinde minnet etmeme duygusu var, ikinci sorun ise karşı tarafı çok fazla rahatsız edeceğim düşüncesi. :D Covid'de bana gelen olmadı ama arkadaşlarla tatile gitmiştik, son tatil oldu onlarla... :D Siz gene bayağı iyiymişsiniz. :) Evet bazı insanlarla ne kadar sohbet edersen et doyum olmuyor. :) 

Evet bende gitmiştim ara ara oraya, güzel bir yerdi. :) Aaa çok iyi. Metrobüs çok kullanmama rağmen seni gayet iyi anlıyorum. :D :D 

Hahaha seni bayağı zorluyorlarmış bu konuda. :D Aynen öyle oluyor. :) Haha senin için bayağı kötü olmuş. :D Gene yolunu bulmuşsun maşallah. :D Benim öyle gereksinimim olmuyor zaten her türlü memleket muhabbeti açılıyor sonra olaylar öyle gelişiyor. D: Hatta direkt "Karadenizli misin?" diye hafif tebessüm ve nasıl bildim ama duruşuyla soruyorlar, hayır deyince bozuluyorlar. :D 

Kötü bir şekilde sonlanan herhangi bir ilişkim olmadı sanırım ya da ben hatırlamıyorum. Uzaklaşmalarım oldu işte onlar da ister istemez artık bir iki uğraşıyorum olmuyorsa ben de boş veriyorum gidiyor ama yakınım olan ve şimdi yanımda olmayan yok gibi, ama dediğim gibi hafızama asla güvenmiyorum. :D 10 gün  10 gündür. Bir de benden gün olarak küçük arkadaşlarımdan da beni aramalarını beklerim. Şaka yollu olsa da söz ederim, ben büyüğüm diye. :D

Ay aynen üniversite. Kocaeli üniversitesinin yarısı istanbuldan taşımalı gidip geliyor işte onu demek istemiştim. O yüzden neredeyse hepsi orda üniversite arkadaşlarımın.. Aile evlerinin de bir üyesi oluyordum ben ya. Ben ne kadar rahat olursam onlar da öyle oluyordu bir de bunu çözdükten sonra çok daha rahatladım ben de. 2018 Ramazanının 10 gününde en yakın arkadaşımda kaldım (aslında kalmak zorunda kaldım. Stajın iş gününü tamamdıktan sonra finallere 15 gün kadar kalmıştı daha yurttan çıkmam gerekiyordu sürem dolmuştu..) Ailesiyle birlikte akrabalarına iftara gidiyorduk. Beni "Bizim kızın yıllar önce hastanede kaybettiğimiz ikizini bulduk." diyerek tanıtıyordu herkese babası. O günlere gitmek için neler vermezdim. 

Metrobüsü umarım hiç kullanmak zorunda kalmazsın. :D İstanbul her şeye rağmen güzel ya. Hep kötülüklerinden bahsettim, üzüldüm İstanbul'a karşı. :D

Ya kendinden çok emin insanları bozmak bazen eğlenceli oluyor, ortamına göre değişiyor da bazen de üzülüyorum. :D 

Caprihorn, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Spor yapıyordum ara vermiştim geçen yeniden başladım da hamlamışım. :D

Geçmiş olsun Capricim umarım çabuk geçer. Hamlık çok acı veriyor ya köyde güç gerektiren bir iş yaptıktan sonra tüm gece uykumdan uyanıyordum ağrılardan, sonra da ağlıyordum. Sonra bir daha kimse iş yaptırmadı bana. :D

Zorojuro, 1 saat önce tarihinde yazdı:

İyi akşamlar

İyi akşamlar!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.