Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

syncdes, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle oluyor ama.. Bu dönemin ilk haftasındabir hoca tanışma gibi bir ders yaptı ben dersin sabahında yirmilik gömülü diş ameliyatı olduğumdan konuşamıyordum. Bana seslendi hoca mesela ben de chatten durumu anlattım geçmiş olsun diileklerini alıp tanışamadım yani kimseyle. :D Ama konuşsam baya eğlenceli anlatır sohbet ederdim hikayem üzerinden. O biraz içimde kaldı. Konuşmak en güzeli ve yormayanı.

Avcılarda bulunlup metrobüse binmeyen kişi waow. Beni şaşırtmaya devam ediyorsun. :D

Ne kadar çocuksu çıktın sen onu söyle. :D Ya köylerde genel olarak nüfus git gide azalıyor. Bayramlarda kalabalık olurdu baya küçükken şimdi o da yok. Yani covidden önce de eski, o çocukluğumdaki kalabalık kaybolmuştu. Üzücü geliyor bana. Neyse siz köy hayatınıza sahip çıkın, annen baya oraya aitmiş zaten ama. :D Köye en son yazın gittim bu arada. Şu en yakın arkadaşımla gittik. Bayılıyor bizim köye de. Birlikte meyve topladık ona da köy kıyafetleri aldık pazardan.. Gözümden bir damla yaş süzülüyor şu an. :D

Aaa çok kötü olmuş. :/ Zaten gömülü diş olayı çok iğrenç bir şey. :(( Haha iyi o zaman müsait olduğun bir vakit haber ver birlikte eğlenelim. :D Aynen öyle ya saatlerce yazamam ama saatlerce konuşabilirim. :)

Abim Avcı'lardaydı, arada ona giderken kullanıyordum işte. :D 

Hmm yani çok değişik görüşler aldım yazarım. :D Evet maalesef öyle oluyor, bayramlarda biz köye pek gitmiyoruz gerçi. :D Ben bayramlarda kendim akrabaları falan dolanmaya çalışıyorum. :/ Benim de köy planlarım var zaten, bana kalacak arsa üzerinden onu dc'den atarım. :D Hee iyi yapmışsınız, yav bazı insanlar var öyle bayılıyor sebepsiz. :D Gene sevmesi güzel bir şey. :) Hahaha seni bugün iyi nostaljiye soktum. :D 

Spoiler

En yüksek çocukluk 8.5 geldi ama o eğlenceli olduğum için olduğunu söyledi, benden 4-5 yaş küçük olmasına rağmen hiç zorlamandan rahat rahat konuşabiliyormuş. Genelde 5-6.5 arasın denildi, işte birisi şey dedi, sürekli şakacı falansın ama birinin derdi oldu mu alaya almazsın yardımcı olursun gibi gibi. 

Bir arkadaş ilginç bir şekikde 2 puan falan verdi ama onun bakış açısı bayağı farklıydı, o eğlenceli olmayı çocuksuluk olarak görmüyordu, gayet olgunsun, konuşması kolay bir insansın dedi, çocuksı değilsin böyle ergen ergen konuşmaların yok dedi. 

İşte genel değerlendirme böyle. :D 

Weow, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

bende iyyim öyle gezniyorum gene bu arada ben sana dün demeyi unuttum mahou shoujo sitede izledinmi? 

Maalesef izlemedim. :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Aaa çok kötü olmuş. :/ Zaten gömülü diş olayı çok iğrenç bir şey. :(( Haha iyi o zaman müsait olduğun bir vakit haber ver birlikte eğlenelim. :D Aynen öyle ya saatlerce yazamam ama saatlerce konuşabilirim. :)

Abim Avcı'lardaydı, arada ona giderken kullanıyordum işte. :D 

Hmm yani çok değişik görüşler aldım yazarım. :D Evet maalesef öyle oluyor, bayramlarda biz köye pek gitmiyoruz gerçi. :D Ben bayramlarda kendim akrabaları falan dolanmaya çalışıyorum. :/ Benim de köy planlarım var zaten, bana kalacak arsa üzerinden onu dc'den atarım. :D Hee iyi yapmışsınız, yav bazı insanlar var öyle bayılıyor sebepsiz. :D Gene sevmesi güzel bir şey. :) Hahaha seni bugün iyi nostaljiye soktum. :D 

Tamam bir gün inşaallah sohbet muhabbetin dibine vururuz. :)

Köy planları konuşmayı çok severim konuşalım lütfen. :D Arkadaşımla kafalarımız çok aynı çalışıyor. Hep mi öyleydi yoksa biz 7/24 beraber kaldığımızdan mı öyle oldu bilmiyorum ama seviyorum yani bu durumu. Ağlamadan bitiremeyeceğim günü cidden. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Tamam bir gün inşaallah sohbet muhabbetin dibine vururuz. :)

Köy planları konuşmayı çok severim konuşalım lütfen. :D Arkadaşımla kafalarımız çok aynı çalışıyor. Hep mi öyleydi yoksa biz 7/24 beraber kaldığımızdan mı öyle oldu bilmiyorum ama seviyorum yani bu durumu. Ağlamadan bitiremeyeceğim günü cidden. :D

Haha artık kim daha uzun duruyor diye test ederiz. :D Buradan bazı arkadaşlara kesintisiz 8 saat falan konuşmuşluğum var. :D Ayarlarsan ben de ona göre ayarlarım bir şeyler dediğim gibi. :) 

Hahaha olur olur atayım bugün unutmadan. :D Hahaha arkadaşını etkilemişsin bayağı demek ki veya cidden böyle olduğu için bu kadar anlaşmışsınızdır belki de. :)) Ne güzel işte hem gülüp hem ağlıyoruz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha artık kim daha uzun duruyor diye test ederiz. :D Buradan bazı arkadaşlara kesintisiz 8 saat falan konuşmuşluğum var. :D Ayarlarsan ben de ona göre ayarlarım bir şeyler dediğim gibi. :) 

Hahaha olur olur atayım bugün unutmadan. :D Hahaha arkadaşını etkilemişsin bayağı demek ki veya cidden böyle olduğu için bu kadar anlaşmışsınızdır belki de. :)) Ne güzel işte hem gülüp hem ağlıyoruz. :D 

Benim uzun durma gibi bir iddiam yok şimdiden söyleyeyim. :D Sürekli evde bir şeyler için çağırılan kişi ben olduğumdan da olabilir. :D

Bir tek yemek zevklerimiz benzemez hiç. Karadenizli olduğundan balık hastası ve tüm sebzeleri de karışık yiyorlar. Ben her sebzeyi tek başına yemeyi severim yemekte. Patatesli patlıcanlı taze fasulye gördüm bir kere onlarda. Öleyazdım. Gülmeye devam hemen. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim uzun durma gibi bir iddiam yok şimdiden söyleyeyim. :D Sürekli evde bir şeyler için çağırılan kişi ben olduğumdan da olabilir. :D

Bir tek yemek zevklerimiz benzemez hiç. Karadenizli olduğundan balık hastası ve tüm sebzeleri de karışık yiyorlar. Ben her sebzeyi tek başına yemeyi severim yemekte. Patatesli patlıcanlı taze fasulye gördüm bir kere onlarda. Öleyazdım. Gülmeye devam hemen. :D

Haha benim çağrılma oranım değişiyor ya ama dediğim gibi uzun zamandır bizimkiler pek evde olmadığı için rahatım. :D Yine de gidip gelmen pek problem değil o kadarını bekleriz. Neyse muhabbet olsun da süresi önemli değil. :) 

Aaa o kötü olmuş, neyse tek sıkıntı yemek zevkleriniz olsun. :) Sen de Trabzon doğumlusun yani. :D Balık tadından değil de nasıl desem, bir şeyin hem hazırlanması hem de yemesi bu kadar meşakkatli olmamalı. :D Tadı da bana o kadar süper gelmediği için pek tercihim değil. :D Ben ayrı ayrı yemek yaptılar sandım bir an... Tamamdır gülelim hemen. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha benim çağrılma oranım değişiyor ya ama dediğim gibi uzun zamandır bizimkiler pek evde olmadığı için rahatım. :D Yine de gidip gelmen pek problem değil o kadarını bekleriz. Neyse muhabbet olsun da süresi önemli değil. :) 

Aaa o kötü olmuş, neyse tek sıkıntı yemek zevkleriniz olsun. :) Sen de Trabzon doğumlusun yani. :D Balık tadından değil de nasıl desem, bir şeyin hem hazırlanması hem de yemesi bu kadar meşakkatli olmamalı. :D Tadı da bana o kadar süper gelmediği için pek tercihim değil. :D Ben ayrı ayrı yemek yaptılar sandım bir an... Tamamdır gülelim hemen. :D 

Bizde herkes genelde evde olduğundan.. covid olmasa bizimkiler de evde durmaz da işte kardeşim sürekli derste yavrum zaten zorlu biraz onun dersleri. Biricik ablası olarak ona mental destek veriyorum. :D

Trabzon Trabzon diyorum ama 3 yaşındayken taşınmışız o yüzden T'sini bile bilmiyorum. :D Tadına değen yemekler olduğunda hiç üşenmem yapmaktan ama işte cidden hem basit hem lezzetli yemekler benim de favorim. Ayrı ayrı yapsaydılar keşke yine daha iyiydi hepsi yendikten sonra. :D Sonra ben pek yemeyince anladılar ama yemekleri arkadaşımla ben yaparız genelde onlardayken. Çözüm bu oldu. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizde herkes genelde evde olduğundan.. covid olmasa bizimkiler de evde durmaz da işte kardeşim sürekli derste yavrum zaten zorlu biraz onun dersleri. Biricik ablası olarak ona mental destek veriyorum. :D

Trabzon Trabzon diyorum ama 3 yaşındayken taşınmışız o yüzden T'sini bile bilmiyorum. :D Tadına değen yemekler olduğunda hiç üşenmem yapmaktan ama işte cidden hem basit hem lezzetli yemekler benim de favorim. Ayrı ayrı yapsaydılar keşke yine daha iyiydi hepsi yendikten sonra. :D Sonra ben pek yemeyince anladılar ama yemekleri arkadaşımla ben yaparız genelde onlardayken. Çözüm bu oldu. :D

Bizde babannemde duruyorlar uzun süredir gerçi bahsetmiştim sanırım, evdeyken de cidden her işe çağırılıyorum. :D Ayy ne güzel bir ablasın sen öyle, benim abim benimle anca dalga geçer. :D 

Sen gene iyisin ben Çanakkale'de doğduktan 1-2 ay sonra Erzurum'a geçmişiz. :D Daha sonra lisede Çanakkale'ye geziye gitmiştik ve kaldığımız yer babamın çalıştığı yermiş, karşıda lojman vardı orada kalıyormuşuz, çaprazda hastane ve orada doğmuşum. :D Aynen tadına değecekse yapılır ama dediğim gibi balığın yemesi de biraz uğraş istiyor. :D Cidden ilk defa öyle bir yemek duydum. :D Hahaha gene orta yolu bulmuşsunuz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Bizde babannemde duruyorlar uzun süredir gerçi bahsetmiştim sanırım, evdeyken de cidden her işe çağırılıyorum. :D Ayy ne güzel bir ablasın sen öyle, benim abim benimle anca dalga geçer. :D 

Sen gene iyisin ben Çanakkale'de doğduktan 1-2 ay sonra Erzurum'a geçmişiz. :D Daha sonra lisede Çanakkale'ye geziye gitmiştik ve kaldığımız yer babamın çalıştığı yermiş, karşıda lojman vardı orada kalıyormuşuz, çaprazda hastane ve orada doğmuşum. :D Aynen tadına değecekse yapılır ama dediğim gibi balığın yemesi de biraz uğraş istiyor. :D Cidden ilk defa öyle bir yemek duydum. :D Hahaha gene orta yolu bulmuşsunuz. :D 

Evin küçüğü olmak böyle bir şey olsa gerek. Bizde pek öyle olmasa da.. İlk kez tanıştığımız biri kardeşimi büyük kardeş sanar sürekli. İyi mi kötü mü bilemiyorum ama inanmıyor kimse benim büyük olduğuma. :D Ama kalbim tam bir abla. :D

Taşınmak çok zor bir de bebekle uuu. Aktif bir bebekmişsin. :D Ya ben de Trabzon'a gitmeyi çok istiyorum ama nasip olmadı hiç. Eğlenceli olmuştur ama senin için. :D Ben balıklarla barışamıyorum. Nadiren yerim o da omega3 hatrına. Karadenizde genelde her şeyi karıştırıp yemeğini yapıyorlar o da oluyor herhalde ki yiyorlar. Ben otçuyum ya sebze canımdır. Bazen de tavuk. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evin küçüğü olmak böyle bir şey olsa gerek. Bizde pek öyle olmasa da.. İlk kez tanıştığımız biri kardeşimi büyük kardeş sanar sürekli. İyi mi kötü mü bilemiyorum ama inanmıyor kimse benim büyük olduğuma. :D Ama kalbim tam bir abla. :D

Taşınmak çok zor bir de bebekle uuu. Aktif bir bebekmişsin. :D Ya ben de Trabzon'a gitmeyi çok istiyorum ama nasip olmadı hiç. Eğlenceli olmuştur ama senin için. :D Ben balıklarla barışamıyorum. Nadiren yerim o da omega3 hatrına. Karadenizde genelde her şeyi karıştırıp yemeğini yapıyorlar o da oluyor herhalde ki yiyorlar. Ben otçuyum ya sebze canımdır. Bazen de tavuk. 

Haha evet biraz öyle oluyor evin en küçüğü olunca. :D Bu fiziksel görünüşle mi alakalı yoksa ev içinde yapılan işlerden dolayı falan mı? Haha belli tam bir abla olduğun. :D 

Haha tabii o sıra atlamışım hemen uçağa. :D Ben de Trabzon'a gitmek isterim, her yere gitmek istiyorum. :D Yani tam eğlenceli olmadı çünkü gezi bitince öğrendim hepsini. :D Dediğim gibi benim de pek bir barışıklığım yok. :D Yani babannem Sinoplu ama hiç öyle yemek yaptığını görmedim. :D Ben etçil otçul ne varsa yiyorum ya. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.