Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

pegasusejder, 22 dakika önce tarihinde yazdı:

Hahaha sen deki sorunu ayrı tutuyorum. :D 

Tamam tamam unutursan hatırlatırım. :D Alarm işini ben de denemedim hiç, senin maydanoz olayı gibi oldu. :D Ben daha çok göz önünde yazı bulundurma yapıyorum. :D 

Hahaha keyifli seyirler. :) 

Olsun artık olan oldu. :D

Bulayım hazır o fotodan bahsetmişken de nerde acaba..

İzleyememem peki? Annem sırayla tüm perdeleri astırıyor. Ah...

Herkes iyidir umarım yani ben temizlik yapıyorum bir yandan da mutlu değilim. :D Umarım siz mutlusundur. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 13 dakika önce tarihinde yazdı:

Olsun artık olan oldu. :D

Bulayım hazır o fotodan bahsetmişken de nerde acaba..

İzleyememem peki? Annem sırayla tüm perdeleri astırıyor. Ah...

Herkes iyidir umarım yani ben temizlik yapıyorum bir yandan da mutlu değilim. :D Umarım siz mutlusundur. :D

Haha aynen olan olmuş, seni de böyle seviyoruz. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ben bekliyorum daha sonra bulamadım diye bahane söyleme. :D 

Geçmiş olsun, orada olsam hizmetinize hazırım biliyorsun. :/ Bir ara cidden eski kaldığımız yerde bi teyze bana perdelerini astırırdı. :D 

Senin mutsuz olduğun bir dünyada biz nasıl mutlu olalım? :)) 

Gorkito, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

ben gidiyorum, 2 hafta sonra görüşmek üzere :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gorkito, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

ben gidiyorum, 2 hafta sonra görüşmek üzere :bye1-onion-head-emoticon:

Görüşürüüz. Kendine iyi bak. 

pegasusejder, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Haha aynen olan olmuş, seni de böyle seviyoruz. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Ben bekliyorum daha sonra bulamadım diye bahane söyleme. :D 

Geçmiş olsun, orada olsam hizmetinize hazırım biliyorsun. :/ Bir ara cidden eski kaldığımız yerde bi teyze bana perdelerini astırırdı. :D 

Senin mutsuz olduğun bir dünyada biz nasıl mutlu olalım? :)) 

Ya benim hayatım sana teşekkür etmekle geçiyormuş gibi hissediyorum. Yine teşekkürler. :D

Elbet bir gün. :D

Yardım edemeyeceksin belli söylemesi rahat. :D Sonra benden de bu teyze gibi bahsedersin :D

Hahahahah. Al güldüm mutluyum, hadi mutlu olalım. :D

Hawa, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende iyiyim dersteydim derste hiç bir şey yapamıyorum :D moladayım bende,dersler bitince arkadaşlarımla oyun oynucaz :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

Motivasyonu bulmuşsun ama dersi de ihmal etmemek lazım. Benim gibi olmayın. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hawa, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Bende iyiyim dersteydim derste hiç bir şey yapamıyorum :D moladayım bende,dersler bitince arkadaşlarımla oyun oynucaz :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

Derste bir şey yapmayıp dersi dinlemen lazım zaten. :)) Bak hazır ucunda ödülde var zorla kendini. :)

syncdes, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ya benim hayatım sana teşekkür etmekle geçiyormuş gibi hissediyorum. Yine teşekkürler. :D

Elbet bir gün. :D

Yardım edemeyeceksin belli söylemesi rahat. :D Sonra benden de bu teyze gibi bahsedersin :D

Hahahahah. Al güldüm mutluyum, hadi mutlu olalım. :D

Motivasyonu bulmuşsun ama dersi de ihmal etmemek lazım. Benim gibi olmayın. :D

Hahaha estağfurullah teşekkür edilecek bir şey yapmıyorum ki, mesela biri bana sarışınsın dese teşekkür etmem mi gerekiyor? Hayır, çünkü olan şeyi söylüyor, ben de işte olan şeyleri dile getiriyorum anca. :))

Ohoo bu laftan sonra umudum kalmadı. .)) 

Haha yok ya yani orada olsam falan cidden yardıma gelirdim, teyzeden de kötü bir şey olarak bahsetmiyorum ki. :D Zaten istemesem hiç gitmezdim. :D 

Hahaha günün sonunda yine bizleri düşünen Syn ablaya selam olsun. :) Yalnız perde deyince aklıma geldi yakında bizde başlarız...

Syn seninle ben buralara kavuracağız belli, sonunda benim gibi birisi geldiği için mutluyum. :D Artık minnaklar için hem bir abi hem bir abla var burada. Hazır olun minnaklar. :yesss-crazy-rabbit-emoticon: Senin nelerin varmış onu özelden konuşalım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Kolay gelsiiiin. Son ana bırakmak öğrenciliğin en önemli özelliği olsa gerek. :D

Teşekkürler :victory-onion-head-emoticon: Evet :D

pegasusejder, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Derste bir şey yapmayıp dersi dinlemen lazım zaten. :)) Bak hazır ucunda ödülde var zorla kendini. :)

Hahaha estağfurullah teşekkür edilecek bir şey yapmıyorum ki, mesela biri bana sarışınsın dese teşekkür etmem mi gerekiyor? Hayır, çünkü olan şeyi söylüyor, ben de işte olan şeyleri dile getiriyorum anca. :))

Ohoo bu laftan sonra umudum kalmadı. .)) 

Haha yok ya yani orada olsam falan cidden yardıma gelirdim, teyzeden de kötü bir şey olarak bahsetmiyorum ki. :D Zaten istemesem hiç gitmezdim. :D 

Hahaha günün sonunda yine bizleri düşünen Syn ablaya selam olsun. :) Yalnız perde deyince aklıma geldi yakında bizde başlarız...

Syn seninle ben buralara kavuracağız belli, sonunda benim gibi birisi geldiği için mutluyum. :D Artık minnaklar için hem bir abi hem bir abla var burada. Hazır olun minnaklar. :yesss-crazy-rabbit-emoticon: Senin nelerin varmış onu özelden konuşalım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Derste hiçbir şey yapmamak elde değil:D Hocaların anlattığı şeyi anlamazsam salıyorum zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.