Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

pegasusejder, 5 saat önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese günaydınlarrr. :) Bugün güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle, hafta sonuna girmeye az kaldı ha gayret diyorum bugün için. :) Ders dinlemeyenlere de ders dinlemeleri dileğiyle. :D 

İçeriği Görüntüle

Günaydın günaydın bu müzik aletinin adını hatırlamıyorum ama cidden çok otantik bir sesi var be benim çocuklarımdan biri de bunu çalmasını biliyor. :D

Caprihorn, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Günaydın, nasılsınız?:cute1-onion-head-emoticon:

Günaydın Capriciim. İyiyim, ders çalışacağım şimdi umarım. Sen nasılsın?

chiEFE06, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Hepinize günaydınlar bu arada..

Sana da günaydıın.

Ben de açtım ders notlarımı, kurdum ortamımı ona dalmadan bir foruma uğrayayım dedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

syncdes, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydın günaydın bu müzik aletinin adını hatırlamıyorum ama cidden çok otantik bir sesi var be benim çocuklarımdan biri de bunu çalmasını biliyor. :D

Günaydın Capriciim. İyiyim, ders çalışacağım şimdi umarım. Sen nasılsın?

Sana da günaydıın.

Ben de açtım ders notlarımı, kurdum ortamımı ona dalmadan bir foruma uğrayayım dedim.

Bende iyi gibiyim, dışarı çıkarım belki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

chiEFE06, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Amacım o değildi:shy-onion-head-emoticon:

Sadece çok önemli olduğunu belirtmek istemiştim

Şşşş tamam, sıkıntı yok. :) 

syncdes, 9 dakika önce tarihinde yazdı:

Varsa bi videosu senin çocuğundan da dinlemek isteriz. :D 

Ben de video izliyordum ama videoyla olacak gibi değil, pdf'i aldım ondan çalışacağım. Ders çalışanlara kolay gelsin. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Bende iyi gibiyim, dışarı çıkarım belki.

Burda da hava bayağı güzel ama biriktirdiğim için derslerime bugün bakmam lazım.. Eğer çıkarsan iyi gezmeler. Benim yerime de gez.:D

pegasusejder, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Varsa bi videosu senin çocuğundan da dinlemek isteriz. :D 

Ben de video izliyordum ama videoyla olacak gibi değil, pdf'i aldım ondan çalışacağım. Ders çalışanlara kolay gelsin. :)

Ya beni bu dümdüz lise kimyası derslerinden nasıl muaf etmediler hala sinirleniyorum ya. Ben kimya aldım zaten üstüne bir de biyokimya aldım resmen denk kabul etmemiş hoca. Hayır farklı olsa gam yemeyeceğim. Beni çıldırtmak için ne varsa yapıyorlar sanki.. Mesela bak ne güzel bilişim hocası var kendi dersiyle alakası bile yok ama kredi/akts tutuyor diye beni bilişim dersinden muaf yapmış. Yazılım işte visual studio c# derslerimi kendi word excel dersi yerine saydırmış onu almadım mesela. Adam gibi adam. Demiş bu kız bunları yapıyorsa word excel de yapar. Okula gidince bir teşekkür edeceğim. :D Sana da kolay gelsin pegacım.

Unutmadan çocuğumun videosunu da ekleyeyim. Buyur. Sadece onu da çalmıyor bir sürü otantik müzik aletini birlikte çalabiliyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 41 dakika önce tarihinde yazdı:

Burda da hava bayağı güzel ama biriktirdiğim için derslerime bugün bakmam lazım.. Eğer çıkarsan iyi gezmeler. Benim yerime de gez.:D

Ya beni bu dümdüz lise kimyası derslerinden nasıl muaf etmediler hala sinirleniyorum ya. Ben kimya aldım zaten üstüne bir de biyokimya aldım resmen denk kabul etmemiş hoca. Hayır farklı olsa gam yemeyeceğim. Beni çıldırtmak için ne varsa yapıyorlar sanki.. Mesela bak ne güzel bilişim hocası var kendi dersiyle alakası bile yok ama kredi/akts tutuyor diye beni bilişim dersinden muaf yapmış. Yazılım işte visual studio c# derslerimi kendi word excel dersi yerine saydırmış onu almadım mesela. Adam gibi adam. Demiş bu kız bunları yapıyorsa word excel de yapar. Okula gidince bir teşekkür edeceğim. :D Sana da kolay gelsin pegacım.

Unutmadan çocuğumun videosunu da ekleyeyim. Buyur. Sadece onu da çalmıyor bir sürü otantik müzik aletini birlikte çalabiliyor. 

İçeriği Görüntüle

Teşekkür ederim, burada da hava fena değil. Daha çıkamadım. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

43 minutes ago, syncdes said:

Ya beni bu dümdüz lise kimyası derslerinden nasıl muaf etmediler hala sinirleniyorum ya. Ben kimya aldım zaten üstüne bir de biyokimya aldım resmen denk kabul etmemiş hoca. Hayır farklı olsa gam yemeyeceğim.

Bu ülkede öyle bir kısır döngü içindeyiz ki artık insanlar birbirine yardımcı olmak yerine köstek olmaya çalışıyor resmen. Kendilerine yapılanların intikamını alıyorlar sanki. Gerçekten çok kötü durumdayız. Toplumda da öyle bir yapı var. İnsanlar birbirlerini anlamaya çalışmak yerine birbirlerine görüşlerini kabul ettirmeye çalışıyor dayatmaya çalışıyor tabiri caizse. Çok garibiz. Bazen çok anlayışlıyız, yardımseveriz bazen de tam tersi birbirimizi çekiştiriyoruz..

Madem gördüğün dersi göreceksin eğlenmene bakmaya çalış. Ancak o şekilde çıkarsın işin içinden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Caprihorn, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Teşekkür ederim, burada da hava fena değil. Daha çıkamadım. :D

Ekmek almaya çıktım gönüllü olarak. :D Normalde hiç sevmem ekmek almaya gitmeyi ama kendime sebep buldum gibi oldu bir turladım geldim. Sıcacık hava ama esiyor. Çıkarsın umarım. :D

chiEFE06, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Bu ülkede öyle bir kısır döngü içindeyiz ki artık insanlar birbirine yardımcı olmak yerine köstek olmaya çalışıyor resmen. Kendilerine yapılanların intikamını alıyorlar sanki. Gerçekten çok kötü durumdayız. Toplumda da öyle bir yapı var. İnsanlar birbirlerini anlamaya çalışmak yerine birbirlerine görüşlerini kabul ettirmeye çalışıyor dayatmaya çalışıyor tabiri caizse. Çok garibiz. Bazen çok anlayışlıyız, yardımseveriz bazen de tam tersi birbirimizi çekiştiriyoruz..

Madem gördüğün dersi göreceksin eğlenmene bakmaya çalış. Ancak o şekilde çıkarsın işin içinden.

Kesinlikle öyle. Ki sen öğretmensin ben öğrenciyim. Özellikle bu ilişkide karşılaştığım çoğu hoca bu şekilde aman dersimden kimse geçemesin aman en zor soruyu ben sorayım öğrenciler en çok benim dersime çalışsınlar kafasında.

Ya resmen üçüncü kez oluyor bu. Lisede gördüm, ilk üniversitemde gördüm şimdi bir daha. Resmen elementler bileşikler çözeltiler yok homojen heterojen. Zaman kaybı bunlar sadece. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 3 saat önce tarihinde yazdı:

İçeriği Gizle

Ya bazı hocaların öyle saçma sapan şeyleri oluyor, sanki kendisinin dersi en yüce dersmiş, başka yerden alınca kabul olmazmış gibi davranıyor. Keşke herkes diğer hocan gibi olsa. :/ Ülkede bir ego savaşı var ki bizler sürekli arada kalıyoruz. Neyse en azından diğer hocan durumu biraz kurtarmış. :D Sana da kimya dersi için kolaylıklar diliyorum.

Şarkıyı da dinleyince yazarım sana. :)

syncdes, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Ekmek almaya çıktım gönüllü olarak. :D Normalde hiç sevmem ekmek almaya gitmeyi ama kendime sebep buldum gibi oldu bir turladım geldim. Sıcacık hava ama esiyor. Çıkarsın umarım. :D

Kesinlikle öyle. Ki sen öğretmensin ben öğrenciyim. Özellikle bu ilişkide karşılaştığım çoğu hoca bu şekilde aman dersimden kimse geçemesin aman en zor soruyu ben sorayım öğrenciler en çok benim dersime çalışsınlar kafasında.

Ya resmen üçüncü kez oluyor bu. Lisede gördüm, ilk üniversitemde gördüm şimdi bir daha. Resmen elementler bileşikler çözeltiler yok homojen heterojen. Zaman kaybı bunlar sadece. 

Hahaha bizim evde ekmekleri hep ben alıyorum. :D Neyse dolaşmışsın iyi yapmışsın. :D 

Olay bu;

Spoiler

4c94dcf3d9d967eb7ebe751e54e894ab.jpg

Kimya bana da sıkıcı geliyor ya, ben geçen dönem yükseltmeye almıştım Allah'ım... Ne hissettiğini biraz anlayabiliyorum, ben en azından kendi isteğimle giriştim buna seni zorla sokmuşlar bu derse. :/ Bir de bazı hocalar var sırf 2 evrak işiyle uğraşmayayım diye yapıyor bunu. Bir kere yaz okulundan ders alacağım, yönetmeliği falan okudum ücretlendirmeleri öğrendim işte normalde 200 civarı para çıkması gerekirken 400 civarı gözüküyor, gittim işte görevlilere sordum durumu adam bana şunu diyor "ÖSYM yönetmeliğinde deniyorki %100 ingilizce programlardan 2 katına kadar ücret alınabilir" abi diyorum bunu neden bizim yönetmeliğe yazmıyorsunuz, adamın dediği şu "Biz her şeyi buraya yazmak zorunda mıyız? Siz ÖSYM'nin yönetmeliğini de okumak zorundasınız, öğrencisiniz bunları takip edeceksiniz" falan filan. Dedim abi ben öğrenciysem sen de bundan görevli kişisin ben bunu okusam bile burada 2 katına kadar diyor 2 katı alınacak demiyor ben nereden bileceğim bizim okul 2 katı mı alacak normal mi alacak falan, adamla belli bir süre tartıştık sonra boş yere kendimi yorduğumu fark edince olayı kapatıp ayrıldım. 

chiEFE06, 3 saat önce tarihinde yazdı:

Geçmişte ki yaşadığı problemlerin çözümü olarak aynı problemleri öğrenciye yaşatan bir sürü insan var... Kimse sistemi düzeltelim demiyor, zamanında ben darbe aldım siz de alacaksınız diyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 minutes ago, pegasusejder said:

Geçmişte ki yaşadığı problemlerin çözümü olarak aynı problemleri öğrenciye yaşatan bir sürü insan var... Kimse sistemi düzeltelim demiyor, zamanında ben darbe aldım siz de alacaksınız diyor.

Demek istediğim tam olarak buydu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.