Jump to content

Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )

Amygirl

Önerilen İletiler

DinginKurbaga, 5 saat önce tarihinde yazdı:

Kontenjanı 4-5 kere Kotanjant diye okudum, diyorum acaba yanlış mı yazdı. Beynim cıvımış :depressed1-onion-head-emoticon:

Tabii sınavlar herkesi yıpratıyor. :)

@syncdes ve herkese günaydınnn. :dandyonionplz: Gününüz güzel, enerjik, şahane geçsin. :)

Spoiler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@heymely @KRHerusaizu @ShadyRogue @ChYRoN @lntegral @Sejiuku @Akamine @MikasaWithInTheFire@Chibi-chan @yumulonely @MrTeddy @nagito_komaeda @OrigamiTobiichi @Veiykas @DrClover @AraharaFox @BURUN @Mutai

@Mutaika Muhabbet mekanının mihenk taşlarından Muratika. Binlerce sayfanın yazılmasına burun ve pegasusla vesile olduğun için teşekkürler. Umarım yakında gelebilirsin. Çok özledik @pegasusejder Yine m

Evvet gelelim benim kaçışıma.. @pegasusejder her şey için teşekkürler, güzel vakit geçirdik şimdi artık bir süre daha toz bulut olmam gerek. Kendine iyi bak. @Pseudohomophylus  sana da sınav

Posted Images

DinginKurbaga, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Elektrik elektronik mühendisliğini mi tavsiye edersin bilgisayarı mı ?

Günaydın senin de  :embarrassed4-onion-head-emoticon:

Yani bu daha çok sana kalan bir durum. Elektrik-elektroniğin yelpazesi çok geniş ama derinlemesine bir şeyler öğrenmek zor. Eğer sadece yazılım alanıyla falan ilgileniyorsan bilgisayara girmen daha iyi olur çünkü orada daha detaylı öğreniyorsun. Sonuç olarak sen ne yapmak istiyorsun? :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 23 dakika önce tarihinde yazdı:

@syncdes ve herkese günaydınnn. :dandyonionplz: Gününüz güzel, enerjik, şahane geçsin. :)

İçeriği Gizle

Günaydııııınn. Benim içim yoğun geçen günlere başladık 1 ay boyunca sık uğrayamayabilirim. Musmutlu, verimli, sizi iyi hissettirip gülümseten bir gün olması dileğiyle. ♡ Ben güne hapşırarak başladım alerji ilacımı geceden almayı unuttuğum için. Hapşırıklarım arasında zar zor nefes alırken size günaydın demeye çalışıyorum, değerinizi bilin. Hahah. Neyse yeniden günaydın. :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

Günaydııııınn. Benim içim yoğun geçen günlere başladık 1 ay boyunca sık uğrayamayabilirim. Musmutlu, verimli, sizi iyi hissettirip gülümseten bir gün olması dileğiyle. ♡ Ben güne hapşırarak başladım alerji ilacımı geceden almayı unuttuğum için. Hapşırıklarım arasında zar zor nefes alırken size günaydın demeye çalışıyorum, değerinizi bilin. Hahah. Neyse yeniden günaydın. :hi-onion-head-emoticon:

Ooo erkencisin biraz. :) Aa neden yoğun, vizelerden dolayı mı? Uğramaman üzer bizi. :( Geçmiş olsun. Haha bize günaydın dediğin için teşekkürler o zaman. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Ooo erkencisin biraz. :) Aa neden yoğun, vizelerden dolayı mı? Uğramaman üzer bizi. :( Geçmiş olsun. Haha bize günaydın dediğin için teşekkürler o zaman. :D 

Birazdan geri uyurum. Bir bildirimlerime bakayım dedim dün de bakamayınca. :) Vizeler, okunan gereken kitaplar, belgeseller var izlemem gereken pff.. Neyse halledeceğim bir şekilde. Arada ders çalışırken pcyi açtığımdan uğrarım tabii de birazcık daha az uğrarım haliyle. Ben teşekkür ederim. :D

agg1401, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Selamlar millet. Neler yapıyoruz?

Selaam. Ben uyumaya çalışıyorum. :D Sen?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

syncdes, Şimdi tarihinde yazdı:

Birazdan geri uyurum. Bir bildirimlerime bakayım dedim dün de bakamayınca. :) Vizeler, okunan gereken kitaplar, belgeseller var izlemem gereken pff.. Neyse halledeceğim bir şekilde. Arada ders çalışırken pcyi açtığımdan uğrarım tabii de birazcık daha az uğrarım haliyle. Ben teşekkür ederim. :D

Selaam. Ben uyumaya çalışıyorum. :D Sen?

Aaa geç mi yattın? Şaşırtıyorsunuz beni efenim. :D İyi yapmışsın. :D Heee yani tabii bayağı iş var, kolay gelsin şimdiden, dönem derslerin için hep dua ediyorum zaten, inşallah güzelce geçersin. :) Halledersin sen, aksini düşünmek na-mümkün. Artık uğradığın kadarıyla idare edeceğiz. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.